MEME BÜYÜTME CUMA AMELİYAT 315 Mİ 335 Mİ KARAR YARDIM

335 koydu güzel ve doğal olacak gibi. ağrılarım bugün bir tık daha iyi.. sadece bir koltuk altımda hep spazm var. umarım geçer. yalnız daha önce hiç memem olmamasına rağmen gözüme hiç büyük gelmedi. yani füze gibi ödemli şimdi tabi inip şekillenecek ama belki bir tık daha büyük olsaydı diye hissedebilirim =)

Ben de konunuza yazıcaktım ama ameliyat olmuşsunuz. 315 ile 335 arasında kalıp 315 taktırdım ve hep küçük geldi. İkinci kez ameliyat oldum şuan 425 cc var ve inanın bu bile anlaşılmıyor çok ortalama duruyor . 400 altı olmasın diyecektim ama artık bitmiş. Geçmiş olsun umarım memnun kalırsınız siz.

335 ten fazla konulamayacagini soylemisti doktoru meme etrafı çapı 11 , mis ona göre koyuyorlar. Sizin kaçtı cap o cc koyabildi?

Öyle dediklerine bakmayın başka doktora gitseydiniz bir de fikir almak için. Yabancı forum sitelerinde ne minyon kızlara ne ccler takıyorlar hiç de abes durmuyor..

335 koydu güzel ve doğal olacak gibi. ağrılarım bugün bir tık daha iyi.. sadece bir koltuk altımda hep spazm var. umarım geçer. yalnız daha önce hiç memem olmamasına rağmen gözüme hiç büyük gelmedi. yani füze gibi ödemli şimdi tabi inip şekillenecek ama belki bir tık daha büyük olsaydı diye hissedebilirim =)
Ben size demıstım sanırım ☺️425 CC koydurun daha altı kucuk dıye bn 425 koydurdugum halde ınanın gozume hacımlı gelmiyor daha ustu kesınlikle olurdu bence suan siş ve yukardadır dahada kuculecek asagıya ınecek

Ben de konunuza yazıcaktım ama ameliyat olmuşsunuz. 315 ile 335 arasında kalıp 315 taktırdım ve hep küçük geldi. İkinci kez ameliyat oldum şuan 425 cc var ve inanın bu bile anlaşılmıyor çok ortalama duruyor . 400 altı olmasın diyecektim ama artık bitmiş. Geçmiş olsun umarım memnun kalırsınız siz.
Aynı boyutta koydurmusuz kesinlikle katılıyorum size hıc buyuk durmuyor yanı bılebılsem 500 CC kesınlıkle tatmın ederdı

Ben size demıstım sanırım ☺️425 CC koydurun daha altı kucuk dıye bn 425 koydurdugum halde ınanın gozume hacımlı gelmiyor daha ustu kesınlikle olurdu bence suan siş ve yukardadır dahada kuculecek asagıya ınecek
Ben 3ay once 425cc koydurdum cok buyuk oldu daha ıner mı kuculmezse degıstırmek ıstıyorum

arkadaşlar cuma ameliyatım var doktorumda ben ne dersem onu yapacak sürekli fikir değiştiriyorum. ameliyat günü tekrar değiştireceğim sanırım. güzel olsun seksi olsun belli olsun diyorsan 335 yapalım dedi. meme çapım 11,5 muş 335 den fazla olmuyor zaten. ama memem olsun diyorsan 315 dedi. bazı fotoğraflar gösterdim ona yani şöyle durmasın istiyorum diye. 335 ten rahatsız da olabileceğimi söyledi. ama güzel olacağını da söyledi. hiç memem yok bu arada dümdüzüm. o yüzden 335 yapay durur diye endişeleniyorum. ama 315 i elimde tuttum baktım çok küçük görünüyor. küçük yaptıranların hepsi de pişman yazılmış. yuvarlak olacağı için cc büyüdüke ve hiç meme dokum olmadığından yapay durur diye korkuyorum. kas altı olacak. lütfen yardım edin! fikir verin. bir arkadaşım seneler önce 300 yaptırmıştı başka bir markada damla kas altı memelerimiz aynıydı onunkisi yeterli büyüklükte gayet büyük ve güzel oldu. 6 sene oldu hala çok güzeller. 315 o yüzden yeterli olmaz mı ? 300 315 yaptıran özelden paylaşabilirse çok sevinirim. gerçekten çok mu küçülüyor zaman geçicnce? boyum 170 58 kiloyum üst bedenim genel olarak zayıf.
benim de ameliyat oncesi oyle olcmustu ameliyathanede tekrar olcuyor o zaman biri 13 biri 14 dü ve 350 taktı bence 335 taktır boy 173 58 kg

Ben 3ay once 425cc koydurdum cok buyuk oldu daha ıner mı kuculmezse degıstırmek ıstıyorum
Canım bnm hıc nerdeyse meme dokum yoktu hacımsızdı dumduzdü kas altı oldum demekkı senın meme dokun varmış sanmiyorum artık kuculmezler sadece sekil alır ztn alması gereken seklı 1 ayda alıyor protezlerde gerısı yumusama surecı

Bende 2015de yaptirdim..330cc.. 165cm 45kgydum..ama acayip büyükler ...stüdyen bedeni C di ..2 senede 8 Kilo aldim D oldu..hiç hos durmuyor ve 2 gögüs araligim yok ama o bastan beri..kücültmek istiyorum bende

Bende 2015de yaptirdim..330cc.. 165cm 45kgydum..ama acayip büyükler ...stüdyen bedeni C di ..2 senede 8 Kilo aldim D oldu..hiç hos durmuyor ve 2 gögüs araligim yok ama o bastan beri..kücültmek istiyorum bende
Evet benımde gogus aralıgım yok ama ztn onceden de oyleydı gogusu hıc olmayanların sılıkonu daha ıyı duruyor onu anladım doktor bana dıklestırme yapıp kucuk sılıkon takıım demıstı aslında dınlemedım bende kucultturme ıstıyorum 1 seneyı tamamlıyım

benim de ameliyat oncesi oyle olcmustu ameliyathanede tekrar olcuyor o zaman biri 13 biri 14 dü ve 350 taktı bence 335 taktır boy 173 58 kg
335 yaptık ama 350 375 den aşağı olmasaymış iyiymiş. herkes küçük olduğunu söyledi bu ölçülerin. birisi 400 den aşağı koydurmamalısın demiş o çok abartı olurdu bende ama 375 sanırım baya güzel olurdu. siz 350 yi büyük mü buldunuz?
yaa demek siz göğüsten de kilo alabiliyorsunuz ben çok kilo değiştirdim göğsüm hiç değişmiyor. bence üzülmeyin ya ben de küçük mü oldu diye üzülüyorum. siz kilo verirseniz tekrar küçülürler zaten

Merhaba, ben de tam olarak dediğiniz durumu yaşadım ve 1 hafta önce ameliyat oldum. Benim de gövdem fazla ince olduğu için vücudumun kaldırabileceği ve doğal ama memem de olsun görüntüsünü istediğim için doktorum 300cc mentor yüksek profil tercih etti.

Asıl iş alttaki senin meme dokun, meme dokun eğer çok ise 300 üstü çok duracaktır. Mesela benim mevcut göğsüm 200cc etmiyormus ölçüm yaptı doktor 3d boyutlama ile. Ortalama bir memenin 500cc olmasının ideal olduğunu söyleyerek bende 300 cc olarak karar kıldık. Su an 1. Haftam ve ödem gerçekten dren hala takılı olduğu için hiç yok denecek kadar az ve buyuklugu beni yeterince mutlu etti :)

Sizin için araştırmalarımı uyguladım, BMİ 16,5muş silikon yaptırdığınız dönem. Sizin BMİ için doğal bir göğüs ortalama 150-200ccdir (tek gögüs için). Araştırmalarım öyle diyor. Ben daha yaptırmadım haftaya yaptıracağım sanırım… randevu aldım ama korkuyorum da

Merhaba.Ameliyattan 10 gün sonra arkadaşımın doğum günü partisine gidebilir miyim sizce .Yoksa zorlanır mıyım?
Benim ameliyatımdan 3 gün sonra babaannem vefat etti tek zorlandığım konu drenler oldu daha çıkmamışlardı çünkü. On gün sonrasında bence baya rahat edersiniz gitmenizde bi sakınca olmaz

Benim ameliyatımdan 3 gün sonra babaannem vefat etti tek zorlandığım konu drenler oldu daha çıkmamışlardı çünkü. On gün sonrasında bence baya rahat edersiniz gitmenizde bi sakınca olmaz
Teşekkür ederim yanıtınız için.Dikkat ederim diye düşünüyorum.Başınız sağ olsun bu arada.

Merhaba.Ameliyattan 10 gün sonra arkadaşımın doğum günü partisine gidebilir miyim sizce .Yoksa zorlanır mıyım?
Kollarınızı yukarı kaldırmadan oynayabilirsiniz bile ben 4.Günde jolly joker e gittim hatta drenler takılıydı çantaya koydum onları çapraz çanta taktım 😂 10. Günde dikkatli bir şekilde gidebilirsiniz

X