MEME BÜYÜTME CUMA AMELİYAT 315 Mİ 335 Mİ KARAR YARDIM

İdolümsün.Şimdi gözüm kapalı ameliyat olacağım.
23. Günümdeyim bugün dahil 2 düğün 3 sefer jolly e gittim dışarda gezdiğinin haddi hesabı yok şuan çok gerilmediğim sürece ameliyat olduğumu unuttum araba sürüyorum sürekli ütü yapıyorum yemek alışveriş ooooo neler neler o yüzden hiç korkmayın sadece kontrolü elden bırakmayın sonuç mükemmel açıp açıp aynaya bakıyorum kocaman memelerim var şu görüntü için 1-2 gün çekilir dayanılmayacak bir acı değil git ve yaptır dostum bekleme ❣️

ben 168 boy 57 kiloyum. 300 CC anlaşmışken doktor 350 cc takmış. Genel olarak vücüdum zayıf kalçam da küçük memelerim DEV gibi duruyor. Mentor marka silikonum. Ben keşke 250 falan taksalardı diyorum pişmanım
Merhaba siz anlaştıktan sonra doktor kafasına göre takabiliyor mu istediği silikonu?

Merhaba benim boy 170 kilo 50 ve dokum yoktu 3 hafta önce 325cc high profil takıldı ben memnunum şuan. Muayene sırasında 3 boyutlu gördüm 305cc yi de gösterdi aralarında cok aşırı bi fark yoktu oyüzden ben 335cc yi seçmenizi tavsiye ederim benimki high profil olmasına rağmen aşırı büyük değil hatta kıyafetlerle küçük gibi geliyor kıyafetsiz baktığımda gözüm alışkın olmadığından büyük geliyor😄
Öncelikle hayırlı olsun :) 335 cc sütyen bedeni olarak 85 e mi denk geliyor

Merhaba benim boy 170 kilo 50 ve dokum yoktu 3 hafta önce 325cc high profil takıldı ben memnunum şuan. Muayene sırasında 3 boyutlu gördüm 305cc yi de gösterdi aralarında cok aşırı bi fark yoktu oyüzden ben 335cc yi seçmenizi tavsiye ederim benimki high profil olmasına rağmen aşırı büyük değil hatta kıyafetlerle küçük gibi geliyor kıyafetsiz baktığımda gözüm alışkın olmadığından büyük geliyor😄

Merhaba,benim boyum da 172 kilom 54.benim de hiç meme dokum yok.Pazartesi günü ameliyat olacağım.375 cc denemesi yapacağız cumartesi günü zorlarsak 400 cc de olur ama kenardan taşma olur dedi doktor.Küçük olsun istemiyorum çokta göze batmasın dedim 350 nin altına düşmeyelim o zaman dedi.siz memnun musunuz kaç beden sütyen kullanıyorsunuz mesela

Hiç meme yoksa 375 taktirin en az 400 de olur hafif tasmasi seksi ve doğal duruyor. Meme uçları cok dışa dönük olmayacaksa onu sorun . Ben burdakileri dinlemediğime gec gördüğüme pismanim, sıfır memeyse 350 375 iyi bence. Daha aşağısı belli olmuyor kıyafetten falan

Merhaba ben sol 380 sağ 410 high profile taktırdım. Cok memnunum. Su an hala ödemli olmalarına rağmen cok mutluyum. Az biraz dokum vardı. Fotoğraf nasıl koyulduğunu anlamaya çalışıyorum. Albüm olusturacağım

Ben de ameliyat tarihi aldım.Doktor 275-300 düşünüyor ama ben ona küçük geleceğini söyledim.Bakalım umarım yaptığıma değer.Benim merak ettiğim ameliyat öncesi kan tahlili, ekg falan yaptırmamız gerekli mi? Doktorum hala bunun için beni yönlendirmedi.Ultrason ve mamaografim vardı önceden çekilen onlara baktı.Ameliyat günü mü acaba kan tahilili,ekg bakacaklar.Ameliyatıma bir aksilik olmaz ise 5 gün var

Teşekkürler. Birde medikalciden implanta baktım. İnternet sitesinde incelediğimde MENTOR ® CPG TM Göğüs İmplantı olduğunu düşünüyorum.Damla şeklinde mi bu model.Gidince tekrar soracağım ama.Üstü tamamen şeffaf değilde pütürlü gibiydi.

Merhaba ayni boy ve kilodayiz bnde olacagim allah in izniyle su anki durum nasil buyuklugu dokum cok az yinese buyuk istiyoruuuum

X