Meme büyütme sonrası pişmanlık

Çok üzüldüm, keşke dren taksaydı. İçeride kan birikimi olmaması için güvenli bir yol.
Umarım bir an önce ameliyatı atlatıp iyileşirsiniz. Bu arada doktorunuz kimdi?
Bende onun pişmanlığını yaşıyorum. Keşke takmaları için ben ısrar etseymişim 🤦🏻‍♀️ Doktor ismi vermesem iyi olur.şimdi kötülemiş gibi olmak istemiyorum hoş doktorla alakalı bi durum değil çok da ama

Çok geçmiş olsun. İnsanın vücudunu farklı görmesi hassaslaştırıyor. Sürekli aynı şekilde yatmak, hareketlerin kısıtlanması zor süreçler. Lütfen kendine zaman tanı. Ameliyat bu, dokular henüz iyileşmedi. Emin ol 2 ay memeler öyle dimdik garip bir biçimde duruyor. Zamanla şekillenip seni bir afete çeviriyor. Sen aynada gördüğün kadını beğen yeterli. Bende 440cc var. Dolgun memelerim ama çok beğeniyorum. İyi ki yaptırmışım. Acil şifalar diliyorum.
Merhaba benimde gogus ölçüm normal 80 beden civarı yani yok denilecek kadar kucuk degil ama daha dolgun meme hayallerim var.😅 kas üstü kas alti gibi deyimleri hep okuyorum mesela benimki gibi normal boyutlu memeler için hangisini uyguluyolar ve hangisinin iyilesme sureci daha rahat oluyor bi bilginiz varmı?
Ne kadar surede iyilesme sureci oluyor. Bide evlimisiniz yanlis anlamazsaniz cinsellikte his olarak nasil oluyor onu merak ediyorum yani yapaymi duruyor dokununca falan🤦🏼‍♀️

Merhaba benimde gogus ölçüm normal 80 beden civarı yani yok denilecek kadar kucuk degil ama daha dolgun meme hayallerim var.😅 kas üstü kas alti gibi deyimleri hep okuyorum mesela benimki gibi normal boyutlu memeler için hangisini uyguluyolar ve hangisinin iyilesme sureci daha rahat oluyor bi bilginiz varmı?
Ne kadar surede iyilesme sureci oluyor. Bide evlimisiniz yanlis anlamazsaniz cinsellikte his olarak nasil oluyor onu merak ediyorum yani yapaymi duruyor dokununca falan🤦🏼‍♀️
Evliyim bir çocuğum var. Benimki dual plan yapıldı. Emzirdikten sonra azıcık sarkma vardı. Zaten memem de yoktu. Doktorum bunun daha uygun olacağını söyledi. 3. günden itibaren normal hayatıma döndüm. Ama ağır kaldırmamaya itmemeye çekmemeye iki üy dikkat ettim. Ben implant olduğunu bildiğim için bence o yapaylık var. Ama gören birisi yapay demez. Dokunmadan anlaşılmaz yani. Çünkü karşıdan bakınca çok güzel duruyor. Dik ama hafif kavisli, doğallıkta.

Evliyim bir çocuğum var. Benimki dual plan yapıldı. Emzirdikten sonra azıcık sarkma vardı. Zaten memem de yoktu. Doktorum bunun daha uygun olacağını söyledi. 3. günden itibaren normal hayatıma döndüm. Ama ağır kaldırmamaya itmemeye çekmemeye iki üy dikkat ettim. Ben implant olduğunu bildiğim için bence o yapaylık var. Ama gören birisi yapay demez. Dokunmadan anlaşılmaz yani. Çünkü karşıdan bakınca çok güzel duruyor. Dik ama hafif kavisli, doğallıkta.
Benimde dual plan oldu..sizin ne kadar oldu yaptıralı ?

Bende esim rahatsiz olurmu diye dusundum yani cok fazla yapaylik olurmu diye. Suan arastiriyorum bende anneyim🥰 ama sarkma hic yok suanlik, sadece dolgun biraz daha seksi olsun istiyorum acikcasi. Dedigim gibi kucuk degil ama biraz daha büyük olsalar bikinide falan cok daha iyi durur. Doktorunuz kimdi? Özeldende yazabilirsiniz burdan soylemek istemezseniz☺️

Yaa ne güzel..şuan nasıllar doğal duruyorlar mı çok merak ediyorum..benim 12 gün oldu o kadar cansız manken gibiler ki hiç alışamadım :KK43:doktor sabret yumuşayacaklar diyor.alışamamaktan korkuyorum
Sabret iki ay garip bir biçimde şekilsiz duruyordu. Tuhaf bir şekilde dik ,hissiz , sonra biri sağa biri sola baktı. Sonra düzeldi sabret geçecek. Sonra memelerin seni bir afete çevirecek

Bak birde şey oluyor. Duştan sonra bornoz giyince memeye değiyor ya garip bir his oluyor. Çok tuhaf tarif edemiyorum. Ama o da geçiyor.
Benim meme ucundan dikleştirme oldu..şuan göğüs uçlarım aşırı hassas krem sürerken falan hissediyorum yani..geçenlerde burda 1.5 yıl hissetmeyi unut demişlerdi..şuan hissediyorum ama yine de his kaybı olur mu acaba

Benim meme ucundan dikleştirme oldu..şuan göğüs uçlarım aşırı hassas krem sürerken falan hissediyorum yani..geçenlerde burda 1.5 yıl hissetmeyi unut demişlerdi..şuan hissediyorum ama yine de his kaybı olur mu acaba
His kaybı yaşamadım ben. Memenin içindeki doluluk ve gerginlikle dokununca farklı bir histi ben ondan bahsettim. Sende hissediyorsan fazla his kaybı yaşamazsın.

Herkese merhaba bir güncelleme yapmak istedim. Dün sol göğüs altındaki dikiş yerinde kanama oldu bugün kontrolüm vardı. Sağ taraftaki bantı çıkarınca orada da yoğun bir kanama oldu. Yarın öğlen yeniden ameliyata gireceğim içini temizleyeceklermiş. Durum bu başına gelen varsa aydınlatırsa sevinirim. Tüm hayallerim yıkıldı gerçekten bin pişman oldum başıma gelmeyen kalmadı 10 gün içinde 2. Kez narkoz alacağım😭
Şuan nasılsınız, iyi misiniz? İkinci operasyon yapıldı mı? Umarım iyisinizdir ve bir daha sıkıntı yaşamazsınız.

Merhabalar herkese. 6 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. Kas üstü mentor uhp 430 cc takıldı. Göğsüm yok denecek kadar küçüktü. Ama doktorum dokum olduğunu söyledi bu yüzden kas üstünü tercih etti. 4. Günümde sağ göğsümde beklenmeyen bir şişlik oluştu doktor kontrole çağırdı ve kanama olabileceğini söyledi. Hapşırma vs bağlı tıkalı damar açılmış olabilir gibi bişi söyledi 🤦🏻‍♀️ Korsenin üzerine sıkı sıkı sargı bezi sardılar şişlik inmezse yeniden ameliyat olmam gerekebilirmiş. Sorun şu arkadaşlar kas üstü 6. Gün olmasına rağmen kendimi hiç iyi hissetmiyorum aşırı gerginlik devam ediyor. Bir de hastanedeki hemşire damar yolu açarken muhtemelen yanlış bi yere soktu iğneyi çığlık attım elimde şimşekler çaktı resmen sonra hemen çıkardı ama o damar şiş ve acıyor elim geriliyor dokununca tuhaf bir sancı oluşuyor. 15 yıllık hayalimdi bu meme ama pişman olmaya başladım bir şeyler yolunda gitmiyormuş gibi hissediyorum sanki damarlarımda problem varmış gibi 😢 haftaya kalp damar cerrahisine gitmeyi düşünüyorum.benzer durum yaşayan var mı acaba ne önerirsiniz?
Çok üzgünüm . Heves edip bir yola girip, böyle bir sonuç alman çok üzücü . Umarım bir an önce bu durum çözülür. 6. Gün daha erken , canının acıması vs. Bende 6. Günümde elleyemiyordum. Panik yapma bir kaç gün daha bekle , ya da tekrar bir kontrole git . Sonuçta para verip yaptıran sensin, bu sürecin takibi de doktor da . İçine sinmesi önemli ve durumun düzeltilmesini de doktor yapacak haliyle .. ben geçeceğine inanıyorum

X