Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Teşekkürler yorumunuz için. Içimi rahatlattıniz. Şimdilik biraz daha iyi görünüyor. Bugün 36. Günüm. İnşallah çabuk düzelirim. Üst kısımları çok sert. Altları yumuşadı baya. Kendi mememi hissedebiliyorum ucunu özellikle.ve sağ biraz daha hızlı iyileşiyor bir tık diğerinden aşağıda. Bu normal mi? Özellikle alttan yumuşaması garip geliyor
Aynı benimde sol göğsüm geç iyileşti. Protez olmadan önce de benim göğüs üstüm sertti kas yapısıyla alakalıymış bu. Şimdide biraz sert. Yumuşama oluyor genel olarak memenin hepsinde ama doğal meme gibi olmuyor onu söyleyim

kızlar bugün 4.günüm açtığım konularda görmüşsünüzdür süreci çok güzel ve ağrısız atlattım dün de ilk kez memelerimi gördüm korseyi hiç açmamıştım doktorum aç demediği için(ne kadar da söz dinleyen bir hasta😁) ilk açtığımda çok tuhaf hissettim yukardan gördüm sadece sonra eve gelip baktım boyutu tam istediğim gibi 255 cc motiva round takıldı fakat çok sertler üstler ve yanlarda şişlik var tamamen çıplakken yadırgıyorum bralet vs giyince hoşuma gidiyor(dünden beri deneme maksatlı ve de hevesimi almak için 15 dakikamı ayna karşısında sütyenlerle geçiriyorum😏) bir kaç haftaya yumuşamaya başlarlar mı ödem için bol su içiyorum doktorum masaj falan da vermedi olana kadar ayrı dert olduktan sonra ayrı dert 😂
Motivadan memnun musunuz ? Kullanıcı deneyimleriniz ne yönde acaba :) ?

Teşekkürler yorumunuz için. Içimi rahatlattıniz. Şimdilik biraz daha iyi görünüyor. Bugün 36. Günüm. İnşallah çabuk düzelirim. Üst kısımları çok sert. Altları yumuşadı baya. Kendi mememi hissedebiliyorum ucunu özellikle.ve sağ biraz daha hızlı iyileşiyor bir tık diğerinden aşağıda. Bu normal mi? Özellikle alttan yumuşaması garip geliyor
Şuan ne durumdasınız

Şuan ne durumdasınız
Bugün tam 2 ay 10 gün oldu. Memelerim iyileşmeye devam ediyor. Hatta bugün normal sutyenlerde bedenimi öğrendim. 85B tam oluyor. Dikiş izlerimde solma var. Asla ağrı acı hissi yok. Sertliklerin bir çoğu gitmeye başladı. Hatta bugün sütyen denediğim yerdeki satış danışmanı siz silikon olduğunu söylemeseniz ben anlamam bile dedi. Eskisinden çok daha iyi görünüyor ve aşağı biraz indiler

Bugün tam 2 ay 10 gün oldu. Memelerim iyileşmeye devam ediyor. Hatta bugün normal sutyenlerde bedenimi öğrendim. 85B tam oluyor. Dikiş izlerimde solma var. Asla ağrı acı hissi yok. Sertliklerin bir çoğu gitmeye başladı. Hatta bugün sütyen denediğim yerdeki satış danışmanı siz silikon olduğunu söylemeseniz ben anlamam bile dedi. Eskisinden çok daha iyi görünüyor ve aşağı biraz indiler
Şuanda eminim daha çok toparlamıştır. Şişleri her geçen zaman biraz daha iniyor. 6 ay dolduğunda çıkan görüntü ödemlerin tamamen geçtiği gerçek görüntü olacak. 1 sene sonunda da tam yumuşama sağlanır

Merhaba ayın 8 inde 2 ay olacak ameliyat olalı. kollarımı sürekli oynatmak zorunda olduğum yoğun tempolu bir işim var. Hala ağrılarım oluyor özellikle sol göğsümde normal mi sizce. Üzüyor beni bu çünkü herkes çabuk iyileşiyor

Merhaba ayın 8 inde 2 ay olacak ameliyat olalı. kollarımı sürekli oynatmak zorunda olduğum yoğun tempolu bir işim var. Hala ağrılarım oluyor özellikle sol göğsümde normal mi sizce. Üzüyor beni bu çünkü herkes çabuk iyileşiyor
Benim de 2 ay 13 ünde dolacak ben tek taraflı ağrı yok da bi hissizlik bi uyuşma meme ucu hassas bi acı oluyor sıkmasam sütyen kullanmasam asla rahat vermiyor ama takınca da pek rahat olamıyorum

İşinizden dolayı ağrılarınız olabilir normalde 2 ayda pek ağrı kalmaması lazım kas altı mı?

Benim de 2 ay 13 ünde dolacak ben tek taraflı ağrı yok da bi hissizlik bi uyuşma meme ucu hassas bi acı oluyor sıkmasam sütyen kullanmasam asla rahat vermiyor ama takınca da pek rahat olamıyorum
2 aydan sonra balensiz desteksiz sütyenlere geçebilirsiniz ama hiç sütyen takmamayı önermiyorum

Evet gittim herşey yolunda dedi doktor. 3 ay sonra gelmemi söyledi . 2 ayı geçti ara ara ağrılarım oluyo doktorum yoğun bi işte çalıştığım için kendimi yorduğum için olduğunu söyledi. Bilmiyorum arada aklıma takılıyor ama akışına bıraktım artık.

Birde dikiş izleri ne kadar sürede çok az görünür hale geliyor. Benimkiler morumsu hala

Birde dikiş izleri ne kadar sürede çok az görünür hale geliyor. Benimkiler morumsu hala
Beyaz tenliyim benimkiler beyaz çizgi halinde, silinmedi yani. 5 sene oldu inanın bilmiyorum mor dikiş izi ne zaman gider, meme altında kaldığından dolayı görmem için özellikle mememi kaldırıp bakmam gerekiyor. Senelerdir dikişlerimi görmedim desem yalan olmaz. Hiç bakmadım ne durumdalar diye 😂

Anlıyorum krem kullanıyorum o bitti çok az kaldı şimdi kantaron sürücem artık ne zaman geçerse 🤷🏻‍♀️ ilk başta sıkıntılı bi süreç yaşadığım için ne olsa kafama takılıyor. arada ağrı sızlama olsada akışına bıraktım kendimi yorunca oluyo galiba. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim ☺️

Anlıyorum krem kullanıyorum o bitti çok az kaldı şimdi kantaron sürücem artık ne zaman geçerse 🤷🏻‍♀️ ilk başta sıkıntılı bi süreç yaşadığım için ne olsa kafama takılıyor. arada ağrı sızlama olsada akışına bıraktım kendimi yorunca oluyo galiba. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim ☺️
Dikişlerin morluğu er ya da geç gidecektir öyle kalmaz. Ben dermatixsi jel kullandım yarım yamalak. Düzenli kullanırsanız daha erken geçirecektir diye düşünüyorum

Bende dermatix kullanıyorum bir kutu bitti denebilir ikinci kutuya geçene kadar kantoron kullanıcam

Umarım 🙏 sizin ölçünüz kaç oldu şuan ben yarım atlet kullanıyorum şuan. Balensiz mi kullanıyorsunuz. Kullanıp memnun olduğunuz güzel gösteren ürünleri söylerseniz çok sevinirim 🙂

Umarım 🙏 sizin ölçünüz kaç oldu şuan ben yarım atlet kullanıyorum şuan. Balensiz mi kullanıyorsunuz. Kullanıp memnun olduğunuz güzel gösteren ürünleri söylerseniz çok sevinirim 🙂
Ben ameliyattan bu yana 10 kilo aldım. O zaman göğüslerim zayıf olduğum için daha çok meydandaydı ama asıl şuan beni tatmin ediyor, çünkü asıl şuan doğal duruyor. 85B-85C giyiyorum kalıbına göre. Ben balenden nefret ediyorum bu arada, daralıyorum. En çok tercih ettiğim modeller bralet ☺️ Instagram'da bralettr sayfasından alıyorum veya trendyoldan. H&M ürünlerini de cok beğenirim pentiye göre. ☺️

X