Meme büyütmeden sonra yaşayacaklarınız;

Ben pentiden balensiz sütyen aldım onun dışında ne beden alacağımı tam olarak bilemiyorum o yüzden sordum zamanla denedikçe anlarım sanırım ☺️Çok teşekkür ediyorum ☺️

Ben pentiden balensiz sütyen aldım onun dışında ne beden alacağımı tam olarak bilemiyorum o yüzden sordum zamanla denedikçe anlarım sanırım ☺️Çok teşekkür ediyorum ☺️

Size bi link vericem bedeninizi ordan ölçebilirsiniz. Sayfada bir video var uygulamalı gösteriyor bi mezuraya ihtiyacınız var

Merhabalar herkese geçmiş olsun. Ben de dün muayeneye gittim. Aslında hiç göğsüm yok diyebilirim ama doktor dokun var kas üstü yapabiliriz dedi 😞 aklım almadı çünkü kesin kas altı olur diye düşünüyordum 🤦🏻‍♀️ Sonra foto gösterdiler falan doktor hep kas üstü takmış. Acaba kas üstü ameliyatı kolay olduğu için mi kas üstü dedi diye işkillendim🥺 400-450 cc arası kas üstü çok yapay durmaz mı arkadaşlar fikir verin bana lütfen 😭

Merhabalar, 3 Aralık cumartesi günü 355 cc motiva marka kas altı protez takıldı. Bugün’e (6 Aralık) kadar dayanılmaz bir ağrım olmadı kullandığım ağrı kesici yeterliydi hiç sorun yaşamadım. Fakat bu sabah sağ memede dayanılmaz bir ağrı başladı. 3 Aralık hastanede hiç ağrım olmadı 4 Aralık evde hiç ağrım olmadı 5 Aralık gene ağrı yok 6 Aralık herhalde nazar değdi diyorum. Şuan bu mesajı yazarkende hafif bir ağrım var ilaç içeceğim. Yatıp kalkarken dikkat ediyorum kollarımı kaldırmıyorum yemek bile yapmıyorum. Sabah ki ağrı beni çok korkuttu yarın doktor kontrolüm var.

Son düzenleme:
Merhabalar herkese geçmiş olsun. Ben de dün muayeneye gittim. Aslında hiç göğsüm yok diyebilirim ama doktor dokun var kas üstü yapabiliriz dedi 😞 aklım almadı çünkü kesin kas altı olur diye düşünüyordum 🤦🏻‍♀️ Sonra foto gösterdiler falan doktor hep kas üstü takmış. Acaba kas üstü ameliyatı kolay olduğu için mi kas üstü dedi diye işkillendim🥺 400-450 cc arası kas üstü çok yapay durmaz mı arkadaşlar fikir verin bana lütfen 😭
Bana da doktorum meme dokun var kas üstü yapalım demişti. Ama ben içime sinmez kas altı olsun dedim, tamam dedi. İyiki böyle tercih etmişim, siz de üsteleyebilirsiniz

Merhabalar, 3 Aralık cumartesi günü 355 cc motiva marka kas altı protez takıldı. Bugün’e (6 Aralık) kadar dayanılmaz bir ağrım olmadı kullandığım ağrı kesici yeterliydi hiç sorun yaşamadım. Fakat bu sabah sağ memede dayanılmaz bir ağrı başladı. 3 Aralık hastanede hiç ağrım olmadı 4 Aralık evde hiç ağrım olmadı 5 Aralık gene ağrı yok 6 Aralık herhalde nazar değdi diyorum. Şuan bu mesajı yazarkende hafif bir ağrım var ilaç içeceğim. Yatıp kalkarken dikkat ediyorum kollarımı kaldırmıyorum yemek bile yapmıyorum. Sabah ki ağrı beni çok korkuttu yarın doktor kontrolüm var.
Ağrılarınız şiddetliyse daha etkili bi ağrı kesici isteyebilirsiniz bugünkü kontrolünüzde

Bana da doktorum meme dokun var kas üstü yapalım demişti. Ama ben içime sinmez kas altı olsun dedim, tamam dedi. İyiki böyle tercih etmişim, siz de üsteleyebilirsiniz
Kaç cc taktırdınız acaba? Ben hiç memem olmadığı için 400-450 falan düşünüyordum ama kas altına sığmayabilirmiş. Bir de dual plane soktular aklıma onu da soracağım gittiğimde 🤦🏻‍♀️

Kaç cc taktırdınız acaba? Ben hiç memem olmadığı için 400-450 falan düşünüyordum ama kas altına sığmayabilirmiş. Bir de dual plane soktular aklıma onu da soracağım gittiğimde 🤦🏻‍♀️
Konu sahibi benim aslında, ilk sayfada belirtmiştim. 300 cc kullanıldı. Dual plan ile kasaltı arasında miniiiiiminnacık bi fark var. Maksat çeşitlilik olsun diye kullanılan bi yöntem bence. Dış görünüşte kasaltı ile bir farkı yok

Ağrılarınız şiddetliyse daha etkili bi ağrı kesici isteyebilirsiniz bugünkü kontrolünüzde
Doktor kontrolde herşeyin normal olduğunu söyledi. 8 aralık perşembe ağrılarım kesildi o zamandan bu yana hiç ağrı kesici kullanmadım. Şimdi heyecanla yumuşamasını be şekil almasını bekliyorum

Doktor kontrolde herşeyin normal olduğunu söyledi. 8 aralık perşembe ağrılarım kesildi o zamandan bu yana hiç ağrı kesici kullanmadım. Şimdi heyecanla yumuşamasını be şekil almasını bekliyorum
Birkaç aya kalmaz istediğiniz görüntüye sahip olacaksınız 🦋 yumuşamasını dert etmeyin ödemleriniz inince şuanki kadar sert olmayacak

Birkaç aya kalmaz istediğiniz görüntüye sahip olacaksınız 🦋 yumuşamasını dert etmeyin ödemleriniz inince şuanki kadar sert olmayacak
İnşallah çok teşekkür ederim iyi geldi yazdıklarınız. Baskı hissi hala var özellikle en çok sabahları uyandığımda bütün gece sırtüstü yattığım için sabah inanılmaz baskı oluyor. Bugün tam 1 hafta oldu.

İnşallah çok teşekkür ederim iyi geldi yazdıklarınız. Baskı hissi hala var özellikle en çok sabahları uyandığımda bütün gece sırtüstü yattığım için sabah inanılmaz baskı oluyor. Bugün tam 1 hafta oldu.
Önümüzdeki hafta ağrı, baskı kalmaz biraz daha dişinizi sıkın 🦋

Öne Eğildiğim zaman sanki içerde bir oynama oluyor bunlar sizdede oldu mu?
Ben parmaklarımı bastırdığım zaman içerde boncuklar tıkır tıkır hareket ediyordu sanki, herkeste farklı olur ödem bunlar 😊 2 hafta sonra düzeliyor genelde, 2 ay sonunda da tamamen ödemleri atmış oluyorsunuz

Merhaba benim 10. Gün. yumusama ilk zamanlara gore biraz var ama sert tabi hala. aşağı tarafların odemi geçince biraz küçüldü ama silikonlar yukarda ve koprucuk kemigimin 3 parmak altından basliyor sanki silikonlar. bu silikonlar yukarıdan indikçe meme büyüyecek birleşecek ve şekilli duracak mı ? 400 cc takıldı kas altı bana. Resmen boynumdalr yukarda hala 🤣

Merhabaaaa tam 10. günümde aklımda tamamen aynı sorular ile foruma girdim ☺️ Şu an nasılsınız inşallah mesajımı görürsünüz silikonlar aşağı indi mi? Orantı sağlandı mı çok merak ediyorum.. Benim meme uçlarım aşağıya bakmıyor o anlamda sıkıntım olmadı çok şükür ama diyelim ki protez 10 cm ise meme ucumdan yukarısı 6,5 aşağısı 3,5 şeklinde bölünmüş gibi bir göğsüm diğeri daha normal üst 6 alt 10 gibi mesela 🤭 silikonlar aşağı iniyor mu cidden ve bu oran dengeli bir şekilde sağlanıyor mu çok merak ediyorum 🙏🏻

Selam kızlar bana da 21 aralıkta kasüstü (kas zarı altı) 295 cc damla mentor takıldı. Çok rahat bir ameliyat süreci geçirdim. 3. Gün akşam cafelere, 4. Gün avm ye çıktım. Tabiki ilk 3 gün gerginlik hissi çok yoğundu, ama 4. Günden sonra hafiflemeye başlıyor. Öyle ki 3 gün beni biri arkadan iterek kaldırıodu 4. Gün artk herşeyi kendim yapmaya başladm. Ameliyatımn ilk günü de yeme içme wc herşeyimi kendim karsıladım. (Maşallah diyim) su an 10. Günm ama hani şöyle korkusuzca elleyemiorm memelerimi yavas yavas dokunuorm. ama benim sorum şu sol meme ucum çok hassas yeni doğm yapmi gbi dokunamıorm ve arada sola giren böle değişk saniyelik ağrı girio. Bunlar normal dimi günüme göre? Yani ben tez canlilkk mi yapiorm ne zaman en erken kendi memen gbi rahatca ovalicam su batmalar gecicek? Ama sunu soyliym psikolojik olark asiri mutluym bgn ilk defa farkli bi kiyafetle goreym durusnu dedm o kadr begendimki o kadr dogal ki:) Allah isteyn herkese saglikla nasip etsin

X