Meme estetiği yaptıracağım acil yardımm!!!

imerve

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2022
57
27
26
Herkese merhaba. Göğüslerimden şikayetçiyim başlığımdan anladığınız üzere.. Bir ay önce fazla kilolarımdan kurtulmak için mide balonu taktırdım 10 kg verdim ve önümde 2 ayım daha var 10 kg daha vermem lazım. Göğüslerim yapı olarak sert ve dokulu bir meme ama meme uçlarım aşağı doğru ve orta derece sarkık ben bu görüntüden çok rahatsızım ;(( 25 yaşındayım hiç evlenmedim. Bu ameliyatı olmak istiyorum ama izlerinden korkuyorum.. sizce kendi dokumdan dikleştirme mi yapmalıyım yoksa küçük bir protezle dikleştirsemde olur mu fikirleriniz çok önemli benim için lütfen yardım edin

protez koydurmayin. umarim istediginiz sonuca ulasirsiniz.
Bende kendi dokumla dikleştirme yapmak istemiyorum direkt protez yaptırmak istiyorum çünkü kendi dokundan yapılınca ters t şeklinde ve göğüs ucu etrafında çirkin biz iz kalıyor esmer tenli ve yarası geç iyileşen biri olarak o izleri göze alamıyorum :KK43:

Kimsenin bir fikri yok mu en azından dikleştirme yapanların izleri ne durumda merak ediyorum 💭

Herkese merhaba. Göğüslerimden şikayetçiyim başlığımdan anladığınız üzere.. Bir ay önce fazla kilolarımdan kurtulmak için mide balonu taktırdım 10 kg verdim ve önümde 2 ayım daha var 10 kg daha vermem lazım. Göğüslerim yapı olarak sert ve dokulu bir meme ama meme uçlarım aşağı doğru ve orta derece sarkık ben bu görüntüden çok rahatsızım ;(( 25 yaşındayım hiç evlenmedim. Bu ameliyatı olmak istiyorum ama izlerinden korkuyorum.. sizce kendi dokumdan dikleştirme mi yapmalıyım yoksa küçük bir protezle dikleştirsemde olur mu fikirleriniz çok önemli benim için lütfen yardım edin
Dikleştirme ile uğraşma, direk yaptır protez daha mutlu olacağına eminim. İşlem aynı işlem, ücret aynı ücret . Yaptırmışken içine sinen olsun. Benimde bu ameliyatı olalı 1 ay oldu . Ve inanılmaz mutluyum , iyiki diyorum . İzi zaten meme altından kimse görmüyor hem çok hafif hem zamanla geçiyor bu izler. Tek takıldığın izler olsun

Selam ben de Ekim ayında meme protez yaptırdım.Bence protez ile yaptır en azından içeride hacim kazandıran bir şey olur.Ben yaptırdım ödemlerim de indi gibi çok mutluyum

Dikleştirme ile beraber mi oldunuz yoksa sadece protez mi takıldı
ben sadece protez oldum ama kuzenim ikisini birlikte oldu çünkü 25 kg vermişti sarkma da vardı biraz küçük protez taktırıp dikleştirme yaptırdı

Peki izleri ne durumda acaba benim tek sıkıntım izler. Bide yağ enjeksiyonu varmış onuda araştıracağım. Buraya bir resim koyacağım bakıp yerimde olsanız ne yapacağınızı söyler misiniz lütfen 🙏

Dikleştirme ile uğraşma, direk yaptır protez daha mutlu olacağına eminim. İşlem aynı işlem, ücret aynı ücret . Yaptırmışken içine sinen olsun. Benimde bu ameliyatı olalı 1 ay oldu . Ve inanılmaz mutluyum , iyiki diyorum . İzi zaten meme altından kimse görmüyor hem çok hafif hem zamanla geçiyor bu izler. Tek takıldığın izler olsun
Sizinde sarkıklığınız var mıydı benim gibi yoksa sadece küçüklüğünden mi şikayetçiydiniz

Ben küçük olmasından şikayetçiydim. Anlamında tam tersi sarkıktı. İkimizde aynı işlemi yaptırdık

yani bu göğüsler sadece protezle toparlanır mı diyorsunuz.. zaten kendi göğüs yapım yumuşak değil baya sertler

Merhaba ben de 31 ine tarih aldım damla istiyordum ama kafam karıştı biraz. Politek kullanacakmış doktor da. Siz damla mı yuvarlak mı yaptırdınız silikonun markası ne acaba

Damla doğal bir görüntü elde edilsin diye kullanılıyor , ama daha çok tercih edilen %90 yuvarlak protez. Bende damla istemiştim ama slikonu gördüm , dokundum , elledim. Yuvarlağa göre damla çok daha kullanışlı ve üzmeyecek gibi gördüğüm için yuvarlak seçtim. Damla içte çok oynama yaptığı için revizyon gerektiren bir slikon’muş. O yüzden danışan yorumlarından sonra Damla’dan vazgeçtim. Sana tavsiyem; yuvarlak protez’i tercih etmen . Ben marka olarak; motiva ‘yı seçtim

Resme bakıp fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar
Merhaba sadece protez ile yine sarkık durur memnun olmazsınız maddi manevi kayıp iki yıl önce bnde yasadim Dr protez ile duzelcegini belirti ama sonuç hüsran kendi dökünüz ile diklestirne dusunebilir yada hem protez hem dikleştirme aynı anda düşünebilirsiniz

Merhaba sadece protez ile yine sarkık durur memnun olmazsınız maddi manevi kayıp iki yıl önce bnde yasadim Dr protez ile duzelcegini belirti ama sonuç hüsran kendi dökünüz ile diklestirne dusunebilir yada hem protez hem dikleştirme aynı anda düşünebilirsiniz
Bunlar silikonlu halimi yani kas altımıydı sarkmış sanki

Aaa 😒 kötü olmuş acaba çok mu büyük kullanmış dr. Ama sarkmaktan çok asimetrik duruyor eskiden de böyle miydi acaba? Bide dokununca slikon gibi mi yoksa doğal mı

X