Meme küçültme ameliyatı olanlarınız var mı? Süreci anlatır mısınız?

Merhaba bende 29 Ağustos'ta eğitim araştırma hastanesinde uzman asistana oldum 1 eylül de taburcu oldum 167 boy 73 kgyim iki menemen 1550gr alındı öncesinde 100 D kullanıyordum şimdi b cup gibi çok da bakamıyorum benim meme başı dahil olmak üzere ters t şeklinde bir dikiş izim var ama alt dikiş bir koltuk altından diğerine kadar kesintisiz şekilde bu kadar olacağını hatta meme başının çıkarılacağını bilmiyordum görünce çok korktum ama Dr anca toparlabildik dedi artık yapacak birşey yok iyileşme ve acı kesinlikle vücut yapısı ve ağrı eşiği ile alakalı bende yüzlerce yorum video izledim iki güne toparlarım diye ameliyata girdim ama bugün bir hafta oldu ve ben hala annemin yanındayım kesinlikle eğilemiyorum yemeğimi ailem yapıo ağır ellerim saçımı toplayacak kadar anca kalkıyor günlük pansumanım var cuma tekrar kontrol var yani salı ameliyat oldum haftaya cuması bir daha ne zaman olur bilmiyorum ama şehir dışına artık evime gitmem lazım çocuklarımın okulu açılıyor o yüzden bulunduğum yerdeki bir hastaneden bir daha randevu aldım yani kısacası benim zor geçti ne kadar bir süre sonra evimle çocuklarmla ilgilenebilecem hiç fikrim yok Allah'ım herkesin yardımcısı olsun iyi ki olmuşmuyum evet boynum sırtım hafifledi ama kesinlikle basit birşey değil birde bana ameliyat sonrası korse gerek yok dedi Dr pansumanlarla doldurup destekliyorlar herkesin merak ettiği konuya da değineyim devlet hastanesi olsa da 20bin dendi ama bi tanıdık araya girince ücret ödemedik

Merhaba. Benim de yarın üniversite hastanesinde dikleştirme ameliyatım var. Yaşayabileceğim sıkıntılar varsa yazar mısınız?
Merhaba diklestirme ameliyati olucam yazmışsınız oldunuz mu acaba olduysanız hangi hastane ve doktor adı paylaşır mısınız bende olmak istiyorum doktor araştırıyorum

Merhaba bende 29 Ağustos'ta eğitim araştırma hastanesinde uzman asistana oldum 1 eylül de taburcu oldum 167 boy 73 kgyim iki menemen 1550gr alındı öncesinde 100 D kullanıyordum şimdi b cup gibi çok da bakamıyorum benim meme başı dahil olmak üzere ters t şeklinde bir dikiş izim var ama alt dikiş bir koltuk altından diğerine kadar kesintisiz şekilde bu kadar olacağını hatta meme başının çıkarılacağını bilmiyordum görünce çok korktum ama Dr anca toparlabildik dedi artık yapacak birşey yok iyileşme ve acı kesinlikle vücut yapısı ve ağrı eşiği ile alakalı bende yüzlerce yorum video izledim iki güne toparlarım diye ameliyata girdim ama bugün bir hafta oldu ve ben hala annemin yanındayım kesinlikle eğilemiyorum yemeğimi ailem yapıo ağır ellerim saçımı toplayacak kadar anca kalkıyor günlük pansumanım var cuma tekrar kontrol var yani salı ameliyat oldum haftaya cuması bir daha ne zaman olur bilmiyorum ama şehir dışına artık evime gitmem lazım çocuklarımın okulu açılıyor o yüzden bulunduğum yerdeki bir hastaneden bir daha randevu aldım yani kısacası benim zor geçti ne kadar bir süre sonra evimle çocuklarmla ilgilenebilecem hiç fikrim yok Allah'ım herkesin yardımcısı olsun iyi ki olmuşmuyum evet boynum sırtım hafifledi ama kesinlikle basit birşey değil birde bana ameliyat sonrası korse gerek yok dedi Dr pansumanlarla doldurup destekliyorlar herkesin merak ettiği konuya da değineyim devlet hastanesi olsa da 20bin dendi ama bi tanıdık araya girince ücret ödemedik
Öncelikle çok geçmiş olsun umarım memeleriniz istediğiniz gibi olmuştur bunca acı ve sıkıntı değmiştir bende olmak istiyorum benimde 5 yasinda Bi kızım var kısıtlı butcem var o yüzden doktor ve hastane araştırıyorum siz hangi hastanede oldunuz birde görüntüsünden memnun musunuz

Öncelikle çok geçmiş olsun umarım memeleriniz istediğiniz gibi olmuştur bunca acı ve sıkıntı değmiştir bende olmak istiyorum benimde 5 yasinda Bi kızım var kısıtlı butcem var o yüzden doktor ve hastane araştırıyorum siz hangi hastanede oldunuz birde görüntüsünden memnun musunuz
Çok sağol teşekkürler şu an görüntü 75 80 gibi bence gayet iyi hiç bu numaraları takmamış biri olarak güzel ama çevrem çok küçük diyor ben konya NEÜ meram Tıp da oldum

Çok sağol teşekkürler şu an görüntü 75 80 gibi bence gayet iyi hiç bu numaraları takmamış biri olarak güzel ama çevrem çok küçük diyor ben konya NEÜ meram Tıp da oldum
Teşekkürler bilgi için,tekrar geçmiş olsun siz mutluysaniz güzel olmuş demektir başkalarının dusuncelerine çok takılmayın önemli olan sizin beğenmeniz

merhaba bende meme küçültme ve diklestirme yaptirmak istiyorum fakat bu konularda hiç bilgim yok. diklestirme yaptırmak için silikon veya protez takılması şart mı. ek birsey kullanmadan sadece memenin kendi dokusuyla bu amliyatlari olma şansı var mi acaba bilginiz var mı. süreciniz çok ağrılı geçti mi bilgi verebilir misiniz?
Merhaba, benim bugün 2 hafta oldu küçültme ve dikleştirme ameliyatı olalı, bana silikon vs.gerek olmadığını söyledi doktorum, o meme yapısına bağlı yani, çok aşırı sarkık ve içi boşalmış ise konuyor

kızlar gögüs küçültme kararını hangi ölçüde verdiniz ve ameliyat sonrası hangi ölçü oldu

geçmiş olsun izleriniz şuan ne durumda

Meme başı ve altına inen çizgi çok hafif belli ama alt izler bariz belli bu hafta kontrolde doktor iz kremi önerdi 3 ay boyunca Günde 3 kez krem 15 gram ve 500 TL Ben de yaptığım sarı kantaron yağını kullanıyorum o kadar para veremem çok da iz takıntılı biri değilim zaten

23 yasindayim meme kucultme dusunuyorum göğüs ölçüm 93 cm bu olçü devlette ücretsiz ameliyat olmak için yeterli mi? D cup kullaniyorum zayif olduğum için göğüslerim beni ekstra zorluyor vücuduma göre çok orantısız ağrı yapıyor iç çamaşiri kiyafet seçimi çok zor üst 40-42 alt 38 beden o kadar zor ki. Ama ameliyattan da korkuyorum komplikasyonlar olabiliyormus bir yorumda meme kucultme olan birinin genc yasda meme kanseri oldugunu okudum ve doktoru meme kucultme ameliyatindan dolayi olmus demis filan bilmiyorum

Meme küçültme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Bugün 10. Günüm. Kendimi hep kilolu zannederdim meğer göğüslerim yüzünden öyle görünüyormuş. Komplikasyonlardan korkma 44 cm sarkık meme ile ameliyata girdim.Zaten sürekli doktor kontrolünde olucaksın. Üniversite hastanesinde oldum. Devletin operasyonu karsilamasi icin 1.5 kilodan fazla doku cikartilmasi gerek.

120 göğüs çevrem ölçüm sizce 1.5 kilodan fazla mıdır mayıs ayında üniversite hastanesinde olacağım bende
Yazmayacaktim da yazayım genelde 1100 çıkarıyorlar benden 1300 çıkardılar devlette ücretsiz oldum hatta benim sarkikligim 30 du 20 ye çektiler.

Meme başı ve altına inen çizgi çok hafif belli ama alt izler bariz belli bu hafta kontrolde doktor iz kremi önerdi 3 ay boyunca Günde 3 kez krem 15 gram ve 500 TL Ben de yaptığım sarı kantaron yağını kullanıyorum o kadar para veremem çok da iz takıntılı biri değilim zaten
aynı kafadayız ben de sarı kantaron sürüyorum 2 gğndür unuttum hatta iz takıntılı değilimdir hatta tuhaf şekilde severim bana anılarımı hatırlatır

X