Meme küçültme ameliyatını ssk karnesi karşılıyormu

Canim heyet raporu basit doktora dik duramadigini boyun agrin olduğunu sole göğüs aranda pisik oluyorsa göster zaten Asiri büyükse heyet raporunu hemen veriyorlar ve sgk da karsiliyor sgk ile anlasmasi olan bütün hastanelerde istediğin doktora ameliyat olabilirsin eğer emzirmek istemiyorsan istediğin kadar kucultuyorlar ama emzirmek istiyorsan belirli oranda süt kanallarına en az zarar verecek şekilde kucultuyorlar
teşekkür ederim canım gerçekten bilmiyordum bunları

90 beden ve ben artık gerçekten çok rahatsız olmaya başladım . ortopedi dr gittim boyun fıtığı başlangıcı var dedi . şimdi ise daha çok rahatsz oldum

dün bir doktora gittim olabilirsn dedi ama şevket yılmaza git dedi bende bugn gideceğim . ve benim düşüncem kesin bana heyet raporu çıkar diye düşünüyorum.

Kizlar estetik doktoruna gitmeden oncemi heyet raporu cikartiyosunuz yoksaa estetik doktorumu heyete yonlendiriyo bnde kafaya koydum olcam.bnmkilerde 105 beden

Bnimde 105 1 bebegim var yasim 21 benim agrim olmuyor ama asiri kambur durmama sebep oluyor bende baktim fiyatlar hep 6 bin ile 12 bin arasi cok bize gore.
Varsa ortopediye cikarim bende

Meme kucultme icin sgk karsiliomi 110 beden oldullar sanki surekli buyuyorlar 15 eylul sonrasi devlete randevu alicam

X