meme ucundan meme büyütme ameliyatı

15 gün önce diklestirme ve büyütme ameliyatı oldum.meme ucundan girildi.simdi sol meme ucunda hic his yok.dokunma hisside yok, uyarilma hisside yok.benzer seyler yasayan varmi.dr.um 6 aya kadar duzelir diyor.ya hic duzelmezse..lütfen fikri olan varsa cevaplasin...Teşekkürler. .
Ylzpk, sende bi değişiklik oldumu? Hisler geldimi azda olsa?

arkadaşlar merhaba

meme ucundan meme büyütme amelıyatı olmuştum 2008 de ,doktorum ileride sorunsuz bebeğimi emzirebileceğimi söylemişti
şuan gebeyim ve endişeliyim ,bazı okuduğum kaynaklara göre süt kanallarına zarar veren bi yöntemmiş,
bebeğimi emziremiyecekmiyim şimdi ben :KK14::KK14::KK14::KK14: doktorumu aradım ,asistanı hep amelıyatta oldugunu söyluyor,cep telefonunuda açmıyor ,kafam karışık ve çok üzgünümm

deneyimli arkadaşlar ve uzman doktorlar yanıtlarsa bu sorumu cok sevınırım
Merhaba bende meme ucundan oldum emzirebildinizmi bebisinizi

Merhaba bende meme ucundan oldum emzirebildinizmi bebisinizi
Merhaba
EmZirdim diyebilirmiyim bilmiyorum meme ucum çok küçüktü oyuzden olsa gerek 2 ay zor bela sağarak süt verdim ,mama takviyesiyle birlikte
Aslında emzirirdim ama bebeğim memeucum küçük diye reddetti emmedi bi türlü ,sağıncada bebeğin emdiği gibi olmuyor ,zamanla süt azalıyor sanırım
İnşallah sen emzirirsin doya doya ,cok üzüldüm cok ağladım ,keşke olmasaydım ameliyat dedim ama ameliyatla bi ilgisi yok bu işin tamamen bünyen ve bebeğin emmek istemesi,emdikçe süt çoğalır çünkü

Merhaba
EmZirdim diyebilirmiyim bilmiyorum meme ucum çok küçüktü oyuzden olsa gerek 2 ay zor bela sağarak süt verdim ,mama takviyesiyle birlikte
Aslında emzirirdim ama bebeğim memeucum küçük diye reddetti emmedi bi türlü ,sağıncada bebeğin emdiği gibi olmuyor ,zamanla süt azalıyor sanırım
İnşallah sen emzirirsin doya doya ,cok üzüldüm cok ağladım ,keşke olmasaydım ameliyat dedim ama ameliyatla bi ilgisi yok bu işin tamamen bünyen ve bebeğin emmek istemesi,emdikçe süt çoğalır çünkü
Yok sizin amt la ilgili olsa zaten sutunuz basta gelmezdi galiba ben cikarttirmayi düşünüyorum galiba bu konu benide cok korkutuyor malesef

Yok sizin amt la ilgili olsa zaten sutunuz basta gelmezdi galiba ben cikarttirmayi düşünüyorum galiba bu konu benide cok korkutuyor malesef
Büyültme ameliyatında sütle ilgili sıkıntı olmazmış
Küçültülmüş memelerde süt bezleri daha cok zarar görürmüş,doktorum öylee söylemişti
Takılan silikon bence zararı yok,operasyonda sıkıntı olabılır ,kesi atmaları sürekli daha tehlikeli ,bence çıkarttırmayın

Büyültme ameliyatında sütle ilgili sıkıntı olmazmış
Küçültülmüş memelerde süt bezleri daha cok zarar görürmüş,doktorum öylee söylemişti
Takılan silikon bence zararı yok,operasyonda sıkıntı olabılır ,kesi atmaları sürekli daha tehlikeli ,bence çıkarttırmayın
Yani cikartirirsamda cocuktan sonrami cikartirayim dersiniz

Ya emzirken bebegime zarar verir diye korkuyorum silokonun falan bide emzirebilcrmmi oda istisna doktor emzirirsin demisti ama korkuyorum yinede kitlelerden dolayi cikartmak istedim

X