Memelerimi Nasıl Yaptırmalıyım

sudansebeplerd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2020
38
8
Merhaba
Ben 22 yaşındayım. Memelerim dümdüz olduğu için Antalya'da Sibel hanıma meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim. Kafamda bir sürü soru var. Sibel hanımla ilgili burada olumlu şeyler okudum ama burada da sormak istiyorum. Sizce nasıl bir doktor? Mentor marka kullancağız. Doktorum aynı gün içinde taburcu olacağımı söyledi. Yuvarlak silikon düşünüyorum. Defne Samyeli'nin veya Ebru Şallı'nın meme büyüklüğünü beğeniyorum. Bugüne kadar memesiz olduğum için sütyen bedenlerinden asla anlamıyorum. Sizce bu kaç cc veya beden oluyor? Dışı pütürlü silikondan mı düz olandan mı tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba
Ben 22 yaşındayım. Memelerim dümdüz olduğu için Antalya'da Sibel hanıma meme büyütme ameliyatı yaptırmaya karar verdim. Kafamda bir sürü soru var. Sibel hanımla ilgili burada olumlu şeyler okudum ama burada da sormak istiyorum. Sizce nasıl bir doktor? Mentor marka kullancağız. Doktorum aynı gün içinde taburcu olacağımı söyledi. Yuvarlak silikon düşünüyorum. Defne Samyeli'nin veya Ebru Şallı'nın meme büyüklüğünü beğeniyorum. Bugüne kadar memesiz olduğum için sütyen bedenlerinden asla anlamıyorum. Sizce bu kaç cc veya beden oluyor? Dışı pütürlü silikondan mı düz olandan mı tercih etmeliyim? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba benimde meme dokum çok az muayeneye gittim ve doktor en fazla 330cc olabileceğini söyledi onu sa deneyecekmiş olmazsa 305cc takacak yani bu CC ölçüsüne doktorla birlikte katar vermeniz iyi olur. Vücudunuzun alabileceği en yüksek CC ölçüsünü sorun ona göre karar verirsiniz

Merhaba
Kendisi harika bir cerrahtır bence güvenin ve tamamen ona bırakın. Yaklaşık bir ay önce oldum motiva implant takıldı ve gayet memnunum büyüklüğünden.

Kendisi harika bir cerrahtır bence güvenin ve tamamen ona bırakın. Yaklaşık bir ay önce oldum motiva implant takıldı ve gayet memnunum büyüklüğünden.
Merhaba bugün görüştüm kendisiyle. Mentor a karar verim. 300 önerdi fakat yorumları okuyunca 300ün çok küçük olabileceğini düşünmeye başladım. Zaten memelerim yok. 350 olmayı düşünüyorum ama 350 cclik meme örneği nasıl olur bilemiyorum.. Yine de dr hanıma 350 yapmasını söyleyeceğim hatta belki 375

Merhaba bugün görüştüm kendisiyle. Mentor a karar verim. 300 önerdi fakat yorumları okuyunca 300ün çok küçük olabileceğini düşünmeye başladım. Zaten memelerim yok. 350 olmayı düşünüyorum ama 350 cclik meme örneği nasıl olur bilemiyorum.. Yine de dr hanıma 350 yapmasını söyleyeceğim hatta belki 375
Bende daha küçük düşünmüştüm maximal 290 diye ama bi çıktım 385 cc olmuş 😂 Sibel Hanım gögüs yapısına ve kapasitesine göre belirliyor. Bence tamamen ona bırakın

Bende daha küçük düşünmüştüm maximal 290 diye ama bi çıktım 385 cc olmuş 😂 Sibel Hanım gögüs yapısına ve kapasitesine göre belirliyor. Bence tamamen ona bırakın
ayyyy umarım öyle olur küçük olursa ağlarım zaten küçük memem var. Şeyma Subaşı'nınkini beğeniyorum mesela Didem Soydan da o sizelar da istiyorum. 385 nasıl duruyor?

ayyyy umarım öyle olur küçük olursa ağlarım zaten küçük memem var. Şeyma Subaşı'nınkini beğeniyorum mesela Didem Soydan da o sizelar da istiyorum. 385 nasıl duruyor?
Ben hala alışamadım hala büyük duruyorlar ama çevredekiler normal diyor. En azından vücuduma orantılı, elbiselerde güzel dekolte veriyor 🤗

Ben de 375 isteyeceğim ya. Sizin öncesinde memeleriniz nasıldı
12 yıl önce koltukaltlarında kesiyle 220 cc takılmıştı ama zamanla ve doğumların etkisiyle memeler hacimini tamamen kaybetti, doku kayboldu ve protez bir tık yukarda kaldı. Bir çok doktor meme protezi yanı sıra dikleştirme dedi ama Sibel Hanım ameliyat sırasında buna karar vereceğim dedi ve cıkınca sadece saha büyük protez değişimi olduğunu gördüm. Açıkçası çok mutlu oldum 🤗

Protez büyüklüğü herkeste farklı duruyor. Omuzların genişliği, boy, mevcut meme dokusu.. hepsini birden doktorunuz değerlendirecektir. Ben doktoruma fotoğraf gösterip bu büyüklükte istiyorum demiştim😁

Protez büyüklüğü herkeste farklı duruyor. Omuzların genişliği, boy, mevcut meme dokusu.. hepsini birden doktorunuz değerlendirecektir. Ben doktoruma fotoğraf gösterip bu büyüklükte istiyorum demiştim😁
Size kaç cc takıldı bana 325 takılacakmış zaten 2 seçenek sundu tipimi görünce 😂 325 ve 350 350 de olur ama yapay durur ve koltukaltından gözükür dedi bende zaten dünyanın en memesiz insanlarından biri oldugum için daha ne olsun diyerek 325 dedim 😄 en sevdiğim doktor tipi mevzuyu uzatmadan dallanıp budaklandırmadan yapan

Bana da doktorum vücut yapıma göre 350 civarı önerdi ben ısrarla 400 cc istedim. Olur ama kenarlardan taşar dedi. Valla memesiz biri olarak büyük olmasını istedim ve şuan çok memnunum.ilk başlarda büyük duruyordu fakat ödemler indikçe boyutu küçüldü. Şuan dıştan bakan biri anlamıyor. Süngerli sütyenler ı'm nasıl duruyorsa şuanda aynı görüntüde. O büyüklük artık kendi memelerim🤩iyi ki yaptırmışım.

doktor orada zaten simulasyonla bilgisayardan gösterir ccleri şeklini vs ben şekil olarak damla şeklini seviyorum mesela o kısmı zevk işi

Bana da doktorum vücut yapıma göre 350 civarı önerdi ben ısrarla 400 cc istedim. Olur ama kenarlardan taşar dedi. Valla memesiz biri olarak büyük olmasını istedim ve şuan çok memnunum.ilk başlarda büyük duruyordu fakat ödemler indikçe boyutu küçüldü. Şuan dıştan bakan biri anlamıyor. Süngerli sütyenler ı'm nasıl duruyorsa şuanda aynı görüntüde. O büyüklük artık kendi memelerim🤩iyi ki yaptırmışım.
BEN DE 400 İSTEDİM AMA DR AMELİYATTAN SONRA 'SIRF SEN BÜYÜK İSTEDİN DİYE 350'yi ZOR SIĞDIRDIM'' DEDİ. High profile benimki de. Bakalım. Ama meme uçlarım düz duruyor sanki. Bu ameliyatın ilk günlerinde olmakla mı alakalı bilemedim. Memelerim minikken meme uçlarım daha dikti sanki

Merhaba
Sibel atalay miydi doktorunuz

İz kaldı mı peki. İz durumunuz nedir. Birde ameliyattan sonra, korse kullanımı sonrası hangi marka sutyen kullandınız rica etsem öğrenebilir miyim🥲
İzler hava görünüyor ama zamanla renginin açıldığını hissediyorum. Ben pentinin ameliyat sonrası sütyenini kullandım baya rahat tavsiye ederim. Ama bence en az 6 hafta bekleyin.

X