Fırınlar, Ocaklar, Aspiratörler Memnun kullanıcılardan set üstü ocak ve fırın önerileri istiyorum

Papatyalar ve Huzur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2017
263
182
34
Merhaba bayanlar, eylülde düğünüm var ve evi haziran başı itibariyle tuttuk. Yanlız şöyle bir sorunum var ki mutfağım çok küçük. Tezgahın altında sadece çamaşır ve bulaşık makinesi için yer var. Şuanda evde oturan ev sahibinin fırınlı ocağı mutfak duvarının önünde öyle kendi başına tezgahtan ayrı ortada duruyor, dolayısıyla davlumbazı da yok. Ben de mecburen set üstü ocak ve set üstü fırın alacam ancak ocak ne kullansam bilemedim. Muhtemelen imce ve siyah cam olanlardan alacam, ama kullanımı güzel, ateşinden verim alabileceğim, uygun fiyatlı bişe olsun istiyorum.
Ve fırın .. Set üstü fırınlar genelde ocaklı olanlar gibi güzel pişirmiyor tabii ki de. Fanlı almak istiyorum. Kullandığınız memnun kaldığınız bir set üstü fırını var mı ? Böyle üste koydun mu üstünü, alta koydun mu altını yakmayacak ve mümkünse bi yemeği 3 saatte pişirmeyecek bişey ve uygun fiyatlı tabii. Siemens ocak baktım ateş pahası. Fırın da Arzum'a baktım ama kalitesine güvenemedim. Şimdiden çok teşekkürler herkese.

X