Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

nzmyhn canım senin için dua edicem rabbim seni bi daha bu yollarda uğraştırmadan bi mucize versin inşallah ve kendiliğinden hamile kal inşallah yürekten diliyorum:Saruboceq:

Ben hikayemi büyük bir mutluluk içinde anlatıyorum. 39 yaşındayım ve 3 yıldır bebek sahibi olmaya çalışıyorum. Geç evlendiğim için şansımın düşük olduğunu biliyordum ama eşim de bende bunu çok istiyorduk. Herkese tavsiyem eğer yaşınız geçse hemen uzman bir ekibe başvurmanız. Çünkü ben 2 yılımı ne yazık ki bana yardımcı olamayan yöntemleri deneyerek geçirdim. Neyse ki daha sonra bir yakınımın tavsiyesi ile Prof. Dr. Semra Kahraman’a gittim. Geçtiğimiz temmuz ayında Memorial Tüp Bebek Merkezi’nde tedaviye başladık ve şu anda küçük kızımızla mutlu bir ailemiz var. Semra Hoca ve ekibi bu konuda gerçekten uzman ve manevi olarak her zaman bizim yanımızda oldular.

Banu Tapan

bebişin hayırlı olsun darısı bizlerin başına:Saruboceq:

canım sen ilaçları buradan alıp ucuza getirmişsin ama. benim ileri yaş mesela yüksek doz uygulanacak. memorial artı ilaçlar en az 7000 tutar zaten. geçer de. hele bir de rezerv azlığı ve erkekte de tese vs gerekirse ameliyat tahlihler derken 9000 olur da geçer. üstüne otel gerekirse otel+yemek eder 11000-12000 lira. valla bir de sorun çıkar uzun kalırsan yandın laelaelaelaelae

kesinlikle dogru söylüyosun........başka durumlar oluştugu anda zaten fiyat hiç ummadıgın anda yükseliyor...........Rabbim yardımcımız olsun..........

banu kardeş bebişin saglıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşaallah.............darısını mevlam bize nasip etsin........

Kızlar ben de ekim-kasım gibi memorialda tedaviye başlıycam, semra hoca sadece ilk başta görüşme yapıyor sonrasında diğer doktorlar ilgileniyorlar bildiğim kadarıyla, doktor güvenç karlıkaya hakkında bilgisi olan var mı? ona gitmeyi düşünüyorum, bilgisi olanlar lütfen cevap :)

merhaba arkadaslar benden dun yumurta aldılar yarın trasfer olucak umarım bızım ıçın ıyı olur allahım sen bızım yuzumuzu guldur yarabbım

Kızlar ben de ekim-kasım gibi memorialda tedaviye başlıycam, semra hoca sadece ilk başta görüşme yapıyor sonrasında diğer doktorlar ilgileniyorlar bildiğim kadarıyla, doktor güvenç karlıkaya hakkında bilgisi olan var mı? ona gitmeyi düşünüyorum, bilgisi olanlar lütfen cevap :)

mrb cnm güvenç karlıkaya nasipse benim de dr olacak ondan randevu aldık ağustos 15 i bekliyorum ilk muayene için biz tavsiye üzerine ona gidiyoruz ama benim de pek bilgim yok memorialın kendi sitesinden biraz araştırdım

merhaba arkadaslar benden dun yumurta aldılar yarın trasfer olucak umarım bızım ıçın ıyı olur allahım sen bızım yuzumuzu guldur yarabbım

burcubu transferin şimdiden hayırlı olsun sana bebiş olarak dönsün inş. bi de sana kaçıncı gün embriyosu koyacaklar? kaçtane?

mrb cnm güvenç karlıkaya nasipse benim de dr olacak ondan randevu aldık ağustos 15 i bekliyorum ilk muayene için biz tavsiye üzerine ona gidiyoruz ama benim de pek bilgim yok memorialın kendi sitesinden biraz araştırdım

güzelim randevundan sonra izlenimlerini aktarırsan çok sevinirim, ben de biraz araştırma yapıp o doktorda karar kıldım şimdilik, inşallah sen benden önce güzel haberi alırsın da moral olur bana.zemuszemus

merhaba senınde hayırlı olsun benım embrıyo 1 tane yarın buyuk bır ıhtımalle trasfer olucak senın kaçtane

güzelim randevundan sonra izlenimlerini aktarırsan çok sevinirim, ben de biraz araştırma yapıp o doktorda karar kıldım şimdilik, inşallah sen benden önce güzel haberi alırsın da moral olur bana.zemuszemus

DENEYİMİMİ PAYLAŞMAYA ÇALIŞIRIM ARKADAŞLARIMIZDA KALICAZ O DÖNEMDE İNTERNET PROBLEMİ YAŞAMAZSAM GÜN GÜN ANLATIRIM CANIM İNŞALLAH TUTAR DA EMEKLER BOŞA GİTMEZ DUALARIM HEPİMİZ İÇİN hihoyyyt

merhaba senınde hayırlı olsun benım embrıyo 1 tane yarın buyuk bır ıhtımalle trasfer olucak senın kaçtane

inşallah biricik bebeğine kavuşursun. Canım ben henüz tedavinin doğum kontrol kısmındayım adet gördüğümde başlanacak inşallah dr gelmeden yasmin kullan dedi sanırım yumurtaları baskılıyorlar böylece

DENEYİMİMİ PAYLAŞMAYA ÇALIŞIRIM ARKADAŞLARIMIZDA KALICAZ O DÖNEMDE İNTERNET PROBLEMİ YAŞAMAZSAM GÜN GÜN ANLATIRIM CANIM İNŞALLAH TUTAR DA EMEKLER BOŞA GİTMEZ DUALARIM HEPİMİZ İÇİN hihoyyyt

ben de eylül sonu düşünüyorum. memoial veya şifa kararsızım. ben de paylaşımlarını bekliyorum a.s.

mavioje canım otelde kalacaksanız artık her otelde kablosuz net var.....eger hastanede istersende lobby katında herkesin nete girip kullandıgı bir bilgisayar var.........biz sonuçlar çıkana kadar hastanede kalıyoduk ve netede sürekli ordan girdim........

mavioje canım otelde kalacaksanız artık her otelde kablosuz net var.....eger hastanede istersende lobby katında herkesin nete girip kullandıgı bir bilgisayar var.........biz sonuçlar çıkana kadar hastanede kalıyoduk ve netede sürekli ordan girdim........

nzmyhn canım ilk bi hafta eşimin kuzeninde kalırız diye düşünüyoruz onlarda net vardır kalan zamanda da eşimin arkadaşında kalıcaz gibi gözüküyor onlarda yoksa bile internet cafeye giderim artık eşim de benimle olacak ama yarım saat talılmama bişey demez zaten girmezsen çatlarım burda takip ettiğim kişiler var

inş cnm teşekur ederım.sen de bı an once kavuşursun ınşllh senın problem neydı.

bana sordun herhalde cnm bildiğimiz kadarıyla bende bi problem yok eşimde hareket problemi var 3 başarısız aşılama geçirdim pozitifi hiç göremedim eşim 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu ameliyat öncesi durum daha kötüydü düzelme kısmen olsa da sonuç değişmedi sayımız fena değil en son aşılamada 76 mil çıkmıştı ileri hızlı%5 morfolojiye bakılmamıştı onu bilmiyoruz ama olmadı 2. aşılamamda sonuç daha iyiydi sayı126 mil ileri hızlı %15 ama yine olmadı biz de daha fazla beklemeyelim dedik bizim durum bu sizin ne canım?

benım yumurtalarımda azalma vardı 1 yumurta alındı zaten hayırlısı bkalım yarın trasfer olcakmış.ınş senın ıçınde hayırlısı olur.yasımda genç aslında 21 yasındayım bı operasyonda geçırmedım ıykı zamanında muayene olmusum yoksa bızım ıçın çok geçte olabılırdı.

benım yumurtalarımda azalma vardı 1 yumurta alındı zaten hayırlısı bkalım yarın trasfer olcakmış.ınş senın ıçınde hayırlısı olur.yasımda genç aslında 21 yasındayım bı operasyonda geçırmedım ıykı zamanında muayene olmusum yoksa bızım ıçın çok geçte olabılırdı.

keşke biz de erken hareket etseydik evlendik ve hemen çocuk istemedik zaten okulu bitir işe başla çok da erken evlenmedik keşke diyorum şimdi ama iş işten geçti ben 28 yaşındayım iyi ki erken fark etmişsiniz ben aşılamada bi kızla tanışmıştım onda da senin problem vardı bi de erken menapoz olayı varmış onda ben aşılama yaptırırken o adet olmaya çalışıyodu sonrada tüpe geçecekti yaşı da benle birdi inşallah bebişi olmuştur sen baya şanslısın opuyorumnanaktan

bi de bir yumurta deyip geçme tutsun da aslında tek gebelik daha kolay olur bi de çoğalacaksa çoğalıyo bazı arkadaşlar 2 tane transfer ettikleri halda üçüzlere hamile kalıyorlar hayırlısı olsun canım hakkımızda

X