Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Gamzear canim nasilsin? Seni diger topikten takip ediyordum. Sende memorialde tedavi gordun galiba pgt ile.. Pgt nin fiyati nedir acaba hayirliyormusun?
sağol canım benim sen nasılsın yok tatlım ben pgt yaptırmadım akasya bizim topikten memorialde pgt yaptırmıştı onunla karıştırmış olabilirsin sen pgt mi yaptıracaksın canım

Gamzear canim nasilsin? Seni diger topikten takip ediyordum. Sende memorialde tedavi gordun galiba pgt ile.. Pgt nin fiyati nedir acaba hayirliyormusun?

Gamze'ye sormuşsun ama ben cevaplayayım hemen :KK1:
Pgt'de fish yöntemi embriyo başı 150 euro, array CGH yöntemi embriyo başı 350 dolar tabi zam gelmemişse.

meliscim hoşgeldin aramıza. nacizane bende sana bilgi vermeye çalışayım. ben ilk tedavimde hergun muayene gidip yumurta takibi yaptırmıştım.adetinin ikinci yada üçüncü gunu gidiyorsun zaten ilk. yumurtalar gelişsin diye sana göbekten iğneler veriyorlar. ben puregon kullanmıştım. senı hergun arayıp iğnenı kaç cc vurulacağını ve ertesi gunu kaçta randevuya geleceğini söylüyorlar. bayan doktor istiyorsan bunu tedavı başlangıcında belirtebiliyorsun hatta olurda erkeğe denk gelirsen hayır deme hakkında var. ellerinden geldiğince senı bayana yönlendirmeye çalışıyorlar. semra hanımla görüşmek istiyorsan da önceden bildirmen gerekiyor canım. ona göre ayarlama yapıyorlar.
tabi öncelikle illaki bi ön görüşmeye git derim ben. burda hemenhemen herkesın doktoru nur hanımdı. benımde öyle. fakat ben gebelik takibi için daha sonra funda hanıma devam ettim. oondan da çok memnun kaldım.
inş senın hakkında da hayırlısı olsun.

canım cok sağ ol cevapların ıcın. ben kocaelınden geleceğım fakat ıstanbulda kalmayacapım.gıdıp doneceğım. yani şimdilik planım oyle. rabbım cumlemızın yardımcısı olsun. ıns sonunda bana ve benım gıbı olan arkadaslarıma da nasıp eder. sevgıler.

Gamze'ye sormuşsun ama ben cevaplayayım hemen :KK1:
Pgt'de fish yöntemi embriyo başı 150 euro, array CGH yöntemi embriyo başı 350 dolar tabi zam gelmemişse.

ben de bır sonrakı tedavımde cgh yaptıracağım. o yuzden de memorıalı ıstıyorum gerçı pgt yaptıranların sayfasını da takıp edıyorum ama asıl memorıal da ısler nasıl ılerlıyor onu merak edıyordum o yuzden buradakı bılgılı arkadasların tecrubelerıne ıhtıyacım var. sevgiler

canım cok sağ ol cevapların ıcın. ben kocaelınden geleceğım fakat ıstanbulda kalmayacapım.gıdıp doneceğım. yani şimdilik planım oyle. rabbım cumlemızın yardımcısı olsun. ıns sonunda bana ve benım gıbı olan arkadaslarıma da nasıp eder. sevgıler.

amin canım inş. madem hergun gidip gelmeyi düşünüyorsun, dediğin gibi köprü sorun olabilir. hiç ataşehirdeki memorialı araştırdın mı?

ben de bır sonrakı tedavımde cgh yaptıracağım. o yuzden de memorıalı ıstıyorum gerçı pgt yaptıranların sayfasını da takıp edıyorum ama asıl memorıal da ısler nasıl ılerlıyor onu merak edıyordum o yuzden buradakı bılgılı arkadasların tecrubelerıne ıhtıyacım var. sevgiler

Meliscim memorial, pgt ve işleyişi konusunda olmasaydım iyiydi ama uzman oldum artık :KK1: Akasya da öyle :KK1: Merak ettiklerini sorabilirsin.

arkadaşlar hepiniz bitanesiniz Rabbim tez zamanda muradınıza erdirsin inşallah.
aile:nazar::nazar:dende öteyiz birbirimizi görmeden seviyoruz.nazar degmesin

amin canım inş. madem hergun gidip gelmeyi düşünüyorsun, dediğin gibi köprü sorun olabilir. hiç ataşehirdeki memorialı araştırdın mı?

evet ılk tedavımı orada yaptırdım zaten. aslında oradan da memnun kaldım. ama şişli daha tıtız davranıyor dıye duyuyorum. eğer kopruyu goze alamazsam yıne atasehıre de gıdebılırım. bılmıyorum su an arastırma ıcındeyım. kararsızım yanı. sızın fıkırlerınızle kararım netleşecek. sevgıler

merhaba kızlar....mikrocum tekrar tekrar tebrikler....pek giremedim bugünüm hep hastanede geçti..DENİZİN altını aldım bugün,biberonla besledim,gazını çıkardım...tabi ne kadar yetenekli olduğum tartışılır...DERİN hala oksijene bağlı ama oda düzeyinde oksijen veriliyor.takip amçlı tutuyorlarmış solunumda..bizden haberler böyle....

Merhaba hilbur insallah derinde toparlanacak en kisa zamanda... ve bir daha hic ayrilmayacaksiniz. Allah size mutlu huzurlu uzun omurlu guzel bir hayat nasip etsin insallah...

Melis iki hastaneyle de görüş. Pgt zorlu bir süreç. Ataşehir'İn genetikçisi Volkan Baltacı dışarıdan geliyor. Şişli'nin genetik doktoru kendi içinde, özel bir birim var.

Meliscim memorial, pgt ve işleyişi konusunda olmasaydım iyiydi ama uzman oldum artık :KK1: Akasya da öyle :KK1: Merak ettiklerini sorabilirsin.

canım yani pgt işleyişinden memnun kalmadın mı?akasyanın başına gelenlerı de pgt topıgınden takip ettım. o zaman sende opudan sonrakı surecı anlatabılır mısın? sen ne zaman başlayacaksın tedaviye? belkı senınle aynı zamanda baslarız. sevgiler.

X