Mentor 425 cc pişmanım

Küçük memeli kadınların yıllarca bu özgüvensizlikle yaşadığı için büyük bir hırs ve hınçla 400-500 cc yaptırmak istediğini düşünüyorum ben. En yakın iki arkadaşım yaptırdı, biri ev arkadaşımdı zaten. Tüm süreçte ben yanındaydım. 325 cc ve damla model mi ne deniyor, gayet büyük ve güzel hatta doğal duruyordu. Diğeri de 450 yaptırdı bir hevesle, askılı bir şey giydiğinde çok avam görünüyor. Tabii bu kızlar zayıf, 50-60 kilo arası. Kendi beden yapınıza, kilonuza, duruşunuza uygun olanı doktor söylüyor zaten. Umarım siz de alışır seversiniz.

Arkadaşlar 7 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. 42 yaşındayım. 20 yaşımdan beri hayalimdi. Dokum dümdüz değildi ama azdı küçüktü memrlerim ama asla sarkma yoktu. 3 çocuğum var. En korktuğum şey ameliyat acısıydı. Ama şu an hiç aklıma gelmeyen bir şey oldu. Acısı macısı her şeyi geçtim. Bütün acılara dayanırım ama Çok ama çok büyük oldu köprücük kemiğimin altından başlıyor silikon. 425 cc mentor hp. Doktor 370-380 cc demişti. Ama ben forumda 400-450 den aşağı yaptırmayın diyenleri dinledim. Allahım nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Kabus gibi gece 3 te uyanıyorum ağla ağla forumlara bakıyorum kendime bir umut ışığı bulmak için. Boyum 1.69 kilomsa 67 kg
Hem çok büyük hem silikonlar çok yukarda
Ödem diyeceksiniz biliyorum ama ne kadarı ödem olabilir ki? Büyük oldu diye gelme demişti ameliyattan önce ama ameliyattan sonra da çok güzel oldu harika oldu vs demişti. Yarın ilk kontrolüm var uyku uyuyamıyorum hiçbir şey düşünemiyorum tek düşündüğün bu koca sert taş memeleri ne yapacağım?
O kadar çok yorum okudum ki 3. 4. Aydan sonra çok küçüldü diye ağlayanları çok yeni sizin ki daha sabredin. Şu an pişman olmak için çok erken herkes sizinle aynı şeyleri yaşıyor gördüğüm kadarıyla biraz sabır.

Şimdi şöyle anlatayım
Ben zayıfım 55-56 kilolardayım 1.72 boyumda

İki sene emzirdim oğlum sadece sol göğsümdeen emdi
O göğüs daha dik ve küçük sağ daha büyük ve sarkıktı
Dikleştirme olmadı
Çıplakken direk iki top düşünün bu görüntüyü zayıf olmama bağlıyorum
Kilo alsam bence daha doğal duracak
Bikini ve iç çamaşırında çok güzel duruyor

Ortası hiç birleşmiyor
Regl zamanlarında biraz ağrılı oluyor ve daha büyüyor ,şişiyor sanki ,sonra düzeliyor
Çok yumuşak diyemem
Ama böyle taş gibi de değil
İlk zamanlarda çok sertti
2019 da yaptırdım ben

Şimdilik memnunum ama tabi zaman ne gösterir bilinmez
Kendi memeniz gibi asla değil keşke olsa
Ama görüntü güzel
Beliniz daha ince görünüyor
Kıyafetler daha güzel duruyor
En büyük lüks isteliğin bikini ve iç çamaşırını giyebilmek

Yardımcı olabıleceğim bişey varsa seve seve
Ya işte ben işte o iki top görüntüsünü istemiyorum.. sdyney sweeney memesi istiyorum görsel koyarım😂 neyse zaten benim param yok

Eklentiler

• FDCF43B8-2E01-403A-BD0C-5C3F8018E4F8.jpeg
    FDCF43B8-2E01-403A-BD0C-5C3F8018E4F8.jpeg
    29,6 KB · Görüntüleme: 181
Ya işte ben işte o iki top görüntüsünü istemiyorum.. sdyney sweeney memesi istiyorum görsel koyarım😂 neyse zaten benim param yok
Bende doktoruma o top top olan memelerden gösterdim istemiyorum diye 😂 kas üstü yapılmıştır ve hiç meme dokusu yoktur dedi.

Arkadaşlar 7 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum. 42 yaşındayım. 20 yaşımdan beri hayalimdi. Dokum dümdüz değildi ama azdı küçüktü memrlerim ama asla sarkma yoktu. 3 çocuğum var. En korktuğum şey ameliyat acısıydı. Ama şu an hiç aklıma gelmeyen bir şey oldu. Acısı macısı her şeyi geçtim. Bütün acılara dayanırım ama Çok ama çok büyük oldu köprücük kemiğimin altından başlıyor silikon. 425 cc mentor hp. Doktor 370-380 cc demişti. Ama ben forumda 400-450 den aşağı yaptırmayın diyenleri dinledim. Allahım nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum. Kabus gibi gece 3 te uyanıyorum ağla ağla forumlara bakıyorum kendime bir umut ışığı bulmak için. Boyum 1.69 kilomsa 67 kg
Hem çok büyük hem silikonlar çok yukarda
Ödem diyeceksiniz biliyorum ama ne kadarı ödem olabilir ki? Büyük oldu diye gelme demişti ameliyattan önce ama ameliyattan sonra da çok güzel oldu harika oldu vs demişti. Yarın ilk kontrolüm var uyku uyuyamıyorum hiçbir şey düşünemiyorum tek düşündüğün bu koca sert taş memeleri ne yapacağım?
Hiç endişe etmeyin aynı durumu bende yaşadım 21 Eylülde ameliyat oldum 2.5 ay oldu yarı yarıya küçülüyor nerdeyse keşke daha büyük olsaydı diyorum ama olabilecek yapıma en uygun silikonu kullandı dr.

Hiç endişe etmeyin aynı durumu bende yaşadım 21 Eylülde ameliyat oldum 2.5 ay oldu yarı yarıya küçülüyor nerdeyse keşke daha büyük olsaydı diyorum ama olabilecek yapıma en uygun silikonu kullandı dr.
Merhaba, protez markanız neydi acaba

Merhaba, protez markanız neydi acaba
Meme dokum olduğu için kas üstü 275cc Mentor marka protez takıldı . Ve daha 2.5 ay olmasına rağmen o kadar doğal ve yumuşak oldularki silikon olduğu asla anlaşılmıyor .Bildiğiniz kendi memeniz gb.

Meme dokum olduğu için kas üstü 275cc Mentor marka protez takıldı . Ve daha 2.5 ay olmasına rağmen o kadar doğal ve yumuşak oldularki silikon olduğu asla anlaşılmıyor .Bildiğiniz kendi memeniz gb.
Çok sevindim sizin adınıza darısı bana ☺️ kas altı olacak benim siz daha kolay geçirmişsinizdir süreci

Çok sevindim sizin adınıza darısı bana ☺️ kas altı olacak benim siz daha kolay geçirmişsinizdir süreci
Kas zarı altı oldum bende
İnanın çok zor geldi bana🙈

İlk banyo yaptığın zaman yere düşecek sandım😂😂
İnsallah sizin güzel geçer🙏

Ödem var hiç üzmeyin lütfen kendinizi
Şekillenecek gözünüze çok güzel gelecek
İyi ki küçük yaptırmamışım diyeceksiniz

Benım şişlikler koltuk altıma kadar gelmişti
Şimdi minicik geliyor bana
Keşke bende 350 yerine 420 yaptırsaydım
Güle güle kullanın☺️
Merhaba ilk günlerin fotosu duruyor mu benle paylaşma şansınız olur mu

Çok sevindim sizin adınıza darısı bana ☺️ kas altı olacak benim siz daha kolay geçirmişsinizdir sür

Sağlıkla girip çıkın inşallah 🙏 sürecim zor olmadı ağrı sancı ilk 2 gün sonrasında sızlama şeklinde devam ediyor acı eşiğim yüksektir biraz o yüzden ilk gün WC gb ihtiyaçlarımı hep kendim karşıladım sadece yataktan destek almadan kalkmak zor oluyor zorlama olduğu için onun haricinde bir sıkıntım olmadı çok şükür 🙏 Darısı sizin başınıza 🥰

Arkadaşlar bu silikonların aşağı inmeme ihtimali var mı? Var ki o yüzden bant takıyoruz dimi?

X