Tüp Bebek Merkezleri Merhaba, Doç. Dr. Selçuk Selçuk ve çalıştığı hastaneler hakkında bilgi lütfen

Herkese merhaba, Doç. Dr. Selçuk Selçuk ve ortak çalıştığı hastahane ve embriyologlar hakkında bilgi sahibi olan var mı acaba? Selçuk Bey hakkında güzel yorumlar gördüm ama çalıştığı hastanelerin embriyologları da önemli bu konuda bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir mi? Başka hastanede 3 kez başarısız tüp bebek deneyimim oldu bu yüzden artık iyi bir doktor ve iyi bir embriyologla devam etmek istiyorum.

İnşaAllah her şey yolunda gider
Merhaba bende kasım 24 ünde tüp bebeğe başlayacağım Selçuk bey ile görüştüm ve onunla devam etmek istiyorum,
Tüp bebek yaptıranların yorumu bekliyorum
Merhaba bende kasım 24 ünde tüp bebeğe başlayacağım Selçuk bey ile görüştüm ve onunla devam etmek istiyorum,
Tüp bebek yaptıranların yorumu bekliyorum
Merhaba bende selçuk beyin hastasıyım selçuk bey çok iyi bir doktur selçuk beyle devam etmekle çok iyi yapmışsınız. Tüp bebek yumurta toplama transfer işlemlerimi koz yatagı acıbademde yaptım.Çok güzel geçti şimdi hamileyim.Tüp bebek alanında selçuk beyin üstüne doktur tanımam işini çok iyi yapan bir doktur.Düşüklerim oluyordu teşhisim konulamıyordu çok doktur gezdik,teşhisimi tek koyan selçuk bey oldu.Ona ne kadar dua etsek azdır

Merhaba bende selçuk beyin hastasıyım selçuk bey çok iyi bir doktur selçuk beyle devam etmekle çok iyi yapmışsınız. Tüp bebek yumurta toplama transfer işlemlerimi koz yatagı acıbademde yaptım.Çok güzel geçti şimdi hamileyim.Tüp bebek alanında selçuk beyin üstüne doktur tanımam işini çok iyi yapan bir doktur.Düşüklerim oluyordu teşhisim konulamıyordu çok doktur gezdik,teşhisimi tek koyan selçuk bey oldu.Ona ne kadar dua etsek azdır
İnşaAllah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız, sizin adınıza çok sevindim. Bizim içinde dua ederseniz sevinirim :)

Didemm345 merhaba yardımcı olur musunuz benimde düşüklerim ve dış gebeligim oldu ve tekrardan tedaviye baslicam ama çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan nasıl bir yol izlediniz acaba ne teşhis koydu size bende Selçuk Selçuk beyle görüşmek istiyorum önden bir arastirmak istedim

Şuan güncel olarak hangi hastanelerde çalışıyor? Sgk destekli tüp bebek yapıyor mu? Bilgisi olan var mı?

X