Merhaba ilişkiler hakkında soru soracağım.

bulutlukahvee

Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2023
199
48
Konuştuğum biri var birlikte sınava çalışıyoruz sorularıma yardımcı olduğu için konuşuyorum. Çok iyi görünen dindar biri gibi. Bana aşırı derecede ilgi gösteriyor ama bazen ufak şeylerden onu anlamaya çalışıyorum mesela birkaç şey örnek vereceğim. Bir gün bir ihtiyacım olduğunda o almak istemişti bende kabul etmedim sonra ben şimdi hediye olarak alayım parasını senden sonra isterim dedi gülerek. Ben beni rahatlatmak için öyle bir şey söylediğini düşündüm o yüzden aklıma farklı düşünceler gelmedi. Sonra bir gün yine sohbet içinde atandıktan sonra bana yemek ısmarlarsın dedi. Yani acaba paramı yemek için mi benimle konuşmak istiyor diye düşünmüyor değilim bir de benim maaşım ondan daha yüksek olacak. Sizce daha net bir şekilde niyetini nasıl anlayabilirim ona bağlanmadan konuşmayı bitirmeli miyim? Çok ilgi göstermesi de düşündürüyor beni ve oldukça dindar ama ben o kadar değilim. Aramızda 8 yaş fark var bu sorun oluşturur mu zaman içinde sıkılır mıyım bilmiyorum.

Espri yapmış olabilir, fabrikatör müsünüz ki paranizi yemek için siraya girsinler.
Ne onemli de paraniz var yahu, bi sakaya bile parami yicek diye bakiyorsunuz.
Siz paranizi yedirmezsiniz, bosuna korkmayin😂

çok da dindar değil demek ki

içinize pek sinmiş gibi gelmedi zaten bana, öyleyse kendinizi bir aşka zorlamanın alemi yok

Espri yapmış olabilir, fabrikatör müsünüz ki paranizi yemek için siraya girsinler.
Ne onemli de paraniz var yahu, bi sakaya bile parami yicek diye bakiyorsunuz.
Siz paranizi yedirmezsiniz, bosuna korkmayin😂
Hayır fabrikatör değilim ama böyle kadının parasını yemeye çalışan erkekler de yok değil sizin gibi böyle meselelere şakacı yaklaşamıyorum maalesef çünkü daha önce bu şekilde düşünceleri olan bir sevgilim olmuştu. Ben sadece eğer öyleyse bile bunu nasıl anlayabilirim diye sormuştum dalgaya alacaksanız hiç yazmanıza gerek yok.

Hayır fabrikatör değilim ama böyle kadının parasını yemeye çalışan erkekler de yok değil sizin gibi böyle meselelere şakacı yaklaşamıyorum maalesef çünkü daha önce bu şekilde düşünceleri olan bir sevgilim olmuştu. Ben sadece eğer öyleyse bile bunu nasıl anlayabilirim diye sormuştum dalgaya alacaksanız hiç yazmanıza gerek yok.
İstediğim gibi, hakaret etmeden yazabilirim yalniz, ona karisamiyoruz maalesef.

Onceki ilişkinizde boyle yasadiysaniz, daha iyi anlarsiniz, bana espri gibi geldi.

Birkac seyini daha görürseniz de ayrilirsiniz zaten, sorun ne?

Ha bu arada, madem oyle, siz de ne olursa olsun ilişkinin baslarinda karsi taraftan bir sey kabul etmeyin.

Istemem yan cebime koy yaparsanız, onlar da sizin hakkınızda boyle dusunebilir.

İstediğim gibi, hakaret etmeden yazabilirim yalniz, ona karisamiyoruz maalesef.

Onceki ilişkinizde boyle yasadiysaniz, daha iyi anlarsiniz, bana espri gibi geldi.

Birkac seyini daha görürseniz de ayrilirsiniz zaten, sorun ne?

Ha bu arada, madem oyle, siz de ne olursa olsun ilişkinin baslarinda karsi taraftan bir sey kabul etmeyin.

Istemem yan cebime koy yaparsanız, onlar da sizin hakkınızda boyle dusunebilir.
öneri için teşekkürler
bende kabul etmedim zaten
o zaman sınırları baştan çizmeliyim
önceki sevgilim ayrılırken açıkça ifade etmişti geleceğe yönelik böyle düşünceleri olduğunu, ilişki süresince dediğiniz tarzda bir şey yapamadı zaten çünkü benim de param yoktu dolayısıyla anlamadım insanları tanıma konusunda da tecrübem az
espri yapmıyorum sadece çok şüpheci ve güvensizim

X