Mersin de en iyi jinekolog

ben 5 ay önce forum yaşamda doğum yaptım semra vezirda çok memnun kalmıştımm:nazar::nazar:

ben 5 ay önce forum yaşamda doğum yaptım semra vezirda çok memnun kalmıştımm:nazar::nazar:

arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun bebeğin,
biz mersin'e daha birkaç ay önce taşındık burada kimseyi tanımıoruz bilmediğimiz bir şehir,
ben şu an 9 haftalık hamileyim ve tesadüfen semra vezir e gittik, çok kaliteli işini
çok ii yapan bir dr bence,ama gel gör ki ilk gebeliğim ve doğum korkum var,
senin bu yorumun içimi çok rahatlattı peki dr dan memnun kaldın hastaneden de memnun kaldın mı?

arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun bebeğin,
biz mersin'e daha birkaç ay önce taşındık burada kimseyi tanımıoruz bilmediğimiz bir şehir,
ben şu an 9 haftalık hamileyim ve tesadüfen semra vezir e gittik, çok kaliteli işini
çok ii yapan bir dr bence,ama gel gör ki ilk gebeliğim ve doğum korkum var,
senin bu yorumun içimi çok rahatlattı peki dr dan memnun kaldın hastaneden de memnun kaldın mı?

canm ben osman nuriye gidiyorum ama ben sana ımc de ayfer hanımı tavsiye ediyorum.çünkü ayfer hanımda doğum yapanlar hem hastaneden hem de dr.dan çok memnun kaldılar.ortadoğuda doğum yapan arkadaşlarım var hastanenin temizliğinden pek memnun kalmadılar.bende ilk başta dr.mu değiştirmek istemedim ama hala düşünmüyorumda deil.ayfer hanm çok yoğun diyolar arayıp bi randevu almak istiyorum benm dr.m da alannda iyi olabilir ona bişey diyemem ama insanı rahatlatmıyor.ağzından cımbızla laf alacaksın sormadan söylemez.böyle düşünmeme rağmen hala niye ona gidiyorum bilmiyorum.hemşiresi çok tatlı güler yüzlü ve hastanenin evime yakın olması devam etmem için sebep olabilir.

Ben Mersindeyken Osman Nuri Aksu' ya gidiyordum. Çok iyi bir doktor.

canm sence ne yönden çok iyi bi dr.bana göre çok soğuk bi dr.

bende Semra Vezir e gitmeyi düşünüyorum iyi oldu bakmam içim rahatladı daha once ceren dinçerata yanı ayfer gurbuzun hemen yanında ayfer hanımdan randevu almak pek mumkun olmuyor cunku CEREN DİNÇERATA yı hıc tavsıye etmem pek ılgısız kendısı:KK1:

X