mersinde tavsiye edebileceğiniz jinekolog ve doğum için özel hastane var mı??

lorry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2010
64
0
arkadaşlar mersinde doğum ve doğum öncesi takip için önerebileceğiniz özel hastane varsa görüşlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum:nazar: :emir_bebek:

Son düzenleme:
canım ben yapmadım ama ablam ve 2 tane yengem mersin imc de ayfer hanıma gittiler memnun kaldılar hepside..ama kadın çok yoğun oluyor uzun süre randevu bulunamıyor

canım ben yapmadım ama ablam ve 2 tane yengem mersin imc de ayfer hanıma gittiler memnun kaldılar hepside..ama kadın çok yoğun oluyor uzun süre randevu bulunamıyor

evet ama çok kalabalık ve yoğun oluyor doktor olarak çok iyi ama kontrole gittik kuzenimle kaç defa geçen sene doğum yaptı randevulu hasta olmasına rağmen 1 saat bekledik kapıda üstelik daha 1 ay bile olmamıştı doğumdan sonra düşün kapıda elinde 2 3 haftalık bebekler kadınlar bekliyor kapıda dr çok iyi ama hastanede ilgi alaka sıfır dı ama çok teşekkür ederim.DOĞUŞ NASIL BİR BİLGİN VAR MI?

yok canım doğuşla ilgili bi fikrim..evet imc de sıra sorunu gerçketen var devlet hastanesi gibi oluoyr bazen..bi de yenişehir var bi arkadaşım da orda yapmıştı çok bilmiyorum ama memnundu ayrıca imc den daha uygun du fiyatı da...tatlım bilmiyorum ki çok zor...doktor doktor gezmek zorunda kalıyor malesef insn..Allah yardımcın olsun bebeğini inşaalllah sağlıkla alırsın kucağına:97:

canım kesinlikle ortadoğu hastanesindeki çiğdem hanım derim ben.İşinde çok çok iyi.Hastanede doğumdan sonra bakım da çok iyi.Yenişehir hastanesinin ameliyathanesi çok steril değil ve ordaki dr'lar çiğdem hanım kadar iyi değil.

kızlar bende mersındenım. bı seye ıhtıyacmız oldugunda bulalım bırbırımızı.

yok canım doğuşla ilgili bi fikrim..evet imc de sıra sorunu gerçketen var devlet hastanesi gibi oluoyr bazen..bi de yenişehir var bi arkadaşım da orda yapmıştı çok bilmiyorum ama memnundu ayrıca imc den daha uygun du fiyatı da...tatlım bilmiyorum ki çok zor...doktor doktor gezmek zorunda kalıyor malesef insn..Allah yardımcın olsun bebeğini inşaalllah sağlıkla alırsın kucağına:97:
amin canım çok sağol haklısın geze geze bulacağız sanırım doğruyu bulunca paylaşıcam belki başkalarına da yardımcı olmuş oluruz hem:)

canım kesinlikle ortadoğu hastanesindeki çiğdem hanım derim ben.İşinde çok çok iyi.Hastanede doğumdan sonra bakım da çok iyi.Yenişehir hastanesinin ameliyathanesi çok steril değil ve ordaki dr'lar çiğdem hanım kadar iyi değil.

çok teşekkür ederim şekerim:):KK71:

merhaba canım bende mersin erdemlideyim ama eltim tıp fakültesinde dr gidiyor iyi ilgileniyormuş ama ismini bilmiyorum yeni şehir hastanesinde de haldun bey var çok iyi ilgileniyormuş tavsiye ederim sen bilirsin tabiki ama erdemlide de erdem halepli bey ve cengiz bey var çok iyi ilgileniyorlar sen bilirsin tabikiii

merhaba canım bende mersin erdemlideyim ama eltim tıp fakültesinde dr gidiyor iyi ilgileniyormuş ama ismini bilmiyorum yeni şehir hastanesinde de haldun bey var çok iyi ilgileniyormuş tavsiye ederim sen bilirsin tabiki ama erdemlide de erdem halepli bey ve cengiz bey var çok iyi ilgileniyorlar sen bilirsin tabikiii

erdemli uzak olur ama tıp fakültesi aslında en güvenelir tercih olmalı araştırıcam cnm çok sağol:KK71::KK71::KK71:

imc'de ceren hanımı tavsiye ederim
bir ara ayfer hanıma gidiyordum o da iyiydi ama cok yogun
ceren hanım erdemlide muayenesi vardı önceden sonradan imcye gecti
cok seker bir hanım o da tavsiye ediliyor
ben takibe onda basladım ama sonra sehır degısıklıgı oldu memnun kalmıstım ılk haftalar ıcın

ah ah buraya mesaj yazdığımda daha meleğim benle değildi..
şimdi ben de mersinde doktor arıyorum..
ben güneydoğuda çalışıyorum ama mersinliyim..
yarıyıl tatilinde mersine gelecem inşaallah..gelmişken bi de doktora görüneyim diyorum
zaten doğumumu kısmet olursa mersinde yapacam..şimdiden doktorla görüşmekte fayda var..
şimdi kızlar sanırım ortadoğu ve imc önerilmiş...başka tavsiyesi olan varsa bekliyorum :))

merhaba ben silifkede çalışıyorum mersinliyim. ilk doğumumu imcde yaptım ve çok memnunum. yani önceden gidip ekiple bile tanıştım kimse beni çağırmamıştı gerçi:KK1: anestezi uzmanım ebem çalışan elemanlar gece benimle ilgilenen hemşirelerim çok sabırlı ve anlayışlı ve genç insanlar. gece başka bir ebe geldi bu doğuma giren değil. ertedi gün baş hemşire kontrol ediyor. yemekleri de iyiydi:KK9: doktorum mehmet toyaksiydi silifkede bir klinik var orda. daha önce devlet hastanesinin dkr. ama ben de gittiğimde sırada beklerim sıra gelsin diye. randevu olsa da 30 dak. bekledimi bilirim günlerinizi iyi seçeceksiniz aslında. sonradan öğrendim böyle haftanın ortasında saat 10'dan önce. ben yine hamileyim böyle yapıyorum. öğretmenim buna rağmen deniyorum. zaten ilkinde doktorum çok fazla zaman ilgilenmiyor çünkü hamile ve sorunun yoksa 1o dak çıkarsınız. oraya doğumdan başka hastalığı olan bayanlar da geliyor. bu bekletiyor. arada "ay acil kanama var" diye gelenler oluyor gözünüzün önünde. neyse imcdeki yavuz uyara gittim bir de. kendi doktorumun anlaşması yok zannettim ama hastane ve dokronuz anlaşmalıysa istediğiniz doktora gidebilirsiniz. doktorum yıllardır bu ekiple çalışıyordu. hatta planlı sezaryene giderken doğumum başladı sevgili neşeli ebem seni ben doğurturum diye güven bile veriyordu.:KK33: kısaca ımc iyi arkadaşlar. bir dahakine orda olcam yalnız vip odayı seçin. daha geniş. çok misafiriniz geliyrsa koltuk takımı var.:KK61: ben o kadar ısrar ettim eşim boşver yer ayırtmayalım dedi sonra en küçük odayı aldık çok kalabalıktık. DOĞUŞ ise duyduğum kadarıyla çok iyi bir hastane. gidip de mutsuz olan yok. Bütçenizi ayarladıktan sonra no problem . biz önceden hastanemizle yaklaşık 6 aydan daha fzla görüştük işte değişebilir ama fiyat bu. bunu istersen şu diye muhasebe ile görüştük. ilgili insanlar. doktorunuzla konuşacağınız ayrı muhasebeyle konuşacağınız ayrı tabii. ama her şeyden doktorun haberi olmalı. sevgiyle kalın:KK3:

bende yenişehirde haldun canova ya gidiyorum.. daha doğum yapmadım ama doktorumdan çok memnunum..

öncelikle herkese merhabalar..
ben henüz hamile değilim ama bu konu benide cok ilgilendiriyor çünki artık korunmuyorum ve bizde düşünüyoruz..
ceren hanıma gittim erdemlide iken gerçekten çok tatlı biri ama benevlendiğimde gitmiştim bir vajinismus durumum vardı..ve muayne etmişti..su andadaa imc de oldugu için oraya giden iki hamile tanıdıgım var abla kardeş çok memnunlar ve herkese öneriyorlar daha öncede ona gitmişler zaten..
ama ben epidural düşünüyorum daha şimdiden diyeceksiniz belki ama şuanki fikrim öyle bunun içinde imc değilde doğuş yada yeni açılan forum hastanesini düşnüüyorum..forumla ilgili bir yorum gelmemiş henüz..eger giden varsa yorumlar beklerım..
bu hastane konusunda bende cok kararsızım muayne olmak istiyorum ne yapmak gerekır edilir hamıle kalmadan önce ama o kadar kararsız kaldımkii karar veremiyorum hangisine gitcem etcem..
vajiyide yeneli daha 2 ay olmadı anlayışlı biride lazım bilmiyorum nasıl bir tepki vericem edicem..yardımlarınızı bekliyorum..
sevgiler

evet ama çok kalabalık ve yoğun oluyor doktor olarak çok iyi ama kontrole gittik kuzenimle kaç defa geçen sene doğum yaptı randevulu hasta olmasına rağmen 1 saat bekledik kapıda üstelik daha 1 ay bile olmamıştı doğumdan sonra düşün kapıda elinde 2 3 haftalık bebekler kadınlar bekliyor kapıda dr çok iyi ama hastanede ilgi alaka sıfır dı ama çok teşekkür ederim.DOĞUŞ NASIL BİR BİLGİN VAR MI?
ayfer hanım aynen cok yogun
bi randevu aldım 1 ay gectı
gittiğimdede almadı rahatsımıs
o kadar sinir oldumkii 1 ay boyunca beklee
kalk git almasın o yuzden vazgectım ondan

imc'de ceren hanımı tavsiye ederim
bir ara ayfer hanıma gidiyordum o da iyiydi ama cok yogun
ceren hanım erdemlide muayenesi vardı önceden sonradan imcye gecti
cok seker bir hanım o da tavsiye ediliyor
ben takibe onda basladım ama sonra sehır degısıklıgı oldu memnun kalmıstım ılk haftalar ıcın

ben hamıle oldugumu bılmeden ceren hanıma gıtmıstım
halbukı hamıleymısım
cok tatlı guleryuzlu
fakat bana kist var dedi ilaç verdi
halbuki hamileymişim :KK43:(
yoksa ceren hanımda devam ederdim onada bundan dolayı gıtmek istiyorum

ama imecede devam etmek istiyordum napıcam ben ya :KK43:

ayfer hanım aynen cok yogun
bi randevu aldım 1 ay gectı
gittiğimdede almadı rahatsımıs
o kadar sinir oldumkii 1 ay boyunca beklee
kalk git almasın o yuzden vazgectım ondan

ben hamıle oldugumu bılmeden ceren hanıma gıtmıstım
halbukı hamıleymısım
cok tatlı guleryuzlu
fakat bana kist var dedi ilaç verdi
halbuki hamileymişim :KK43:(
yoksa ceren hanımda devam ederdim onada bundan dolayı gıtmek istiyorum

ama imecede devam etmek istiyordum napıcam ben ya :KK43:

imecedeki ceren hanım gercekten ilgili ve güleryüzlü ama malesef basit işlemler dışında hiçbir sey bilmiyor bir tarafımda 4 diğer tarafımda 8cm lik dev kisti baktı baktı göremedi hocam acaba kist mi var dedim küçücük bi şey sanki dedi,rahim filmimi cok iyi cekti ama filmi yorumlayamadı mesela rahimşeklime normal dedi ama t seklinde cıktı yani malesef stajyerliğine hala devam ediyor..beni acil durumuma ragmen oyaladı malesef madem bilmiyorsun acele sevk et bari.

Mersin'e tayin oldum ve hamileliğim nedeniyle Mersin'de iyi bir jinekolog arayışı içindeydim. İnternetteki yorumlardan etkilenerek Yenişehir Hastanesinde çalışan Haldun Canova'ya gittim. Bebeğimde gelişim geriliği tespit edip 33 haftalık iken almak istedi. Gelişim geriliği nedeniyle bu bebek anne karnında yaşamaz hemen almam gerek dedi. Bende yarattığı kederi ve endişeyi tarif edemem. sık takip ile bebeği anne karnında tutamaz mıyız? 33 haftalık iken doğmasın en azından birkaç hafta daha anne karnında tutup biraz daha büyümesini sağlayamaz mıyız diye Haldun Beyle tekrar görüştüm. Niyetim sıkı takip ile bebeği birkaç hafta daha anne karnında biraz daha büyütme idi. En azından HAldun Bey'in kontrolünde biraz daha beklemekti. Fakat Haldun Bey felaket tellalı gibi, bu bebeğin anne karnında yarına kadar bile yaşayacağına tereddüt ediyorum. Karar sizin isterseniz risk alıp bekleyin ama sorumluluk benden çıkar. Bir daha ki kontrolde bebeğiniz yaşamıyor olabilir dedi. O an yaşadığım korku, endişe, kaygı anlatılamaz. O gece uyuyamadım. Karar vermek çok zordu. Haldun Bey o kadar kesin konuşuyordu ikinci bir doktor görüşüne bile cesaret edemiyordum. Öyle ya, diğer doktor bekeleyebilirsiniz dese bile Haldun Bey'in söyledkleri üzerine nasıl bekleyebilirdim. her an bebeği anne karnında kaybedebilirim diye her saniye endişe içindeydim artık. Haldun Bey'in ameliyat için beklediği gün son bir umut ile bir doktor arkadaşımızın tavsiyesi ile Ortadoğu Hastanesinden Pınar Çakmak Minareci'ye gittik. Bebeğimin kaderi değişti adeta. Herşeyden önce kurduğu ilk cümlesinde; bebeğinizde gelişim geriliği var fakat ben bebeğin mümkün olduğu kadar anne karnında kalmasından yanayım bu nedenle iki günde bir kontrole gelin, bebeği takip edelim, yaşayabildiği kadar anne karnında tutalım dedi. Dünyalar bizim olmuştu. Pınar Hanımın kendinden emin tavrı insana güven ve huzur veriyor. Kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. ayrıca güler yüzü, her sorunuzu büyük sabırla dinleyip yanıtlaması, her türlü detayı dikkate alıp ona göre hareket ediyor oluşu insana doğru yerde ve doğru insanla olduğunu hissettiriyor. Pınar Hanım sayesinde bebeğim 37 hafta 5. güne kadar anne karnında kaldı, premature doğmadı. Doğumumu da onun çalıştığı hastanede (Ortadoğu) yaptım, Hastane'den de çalışanlarından da çok memnun kaldım. Tüm personel güler yüzü ile size pozitif enerji vermesinin yanısıra tecrübe ve bilgisi ile güvende hissetmenizi sağlıyor. Mersinde hamilelik geçirenler ve jinekolog arayanlar için Ben kendi yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim.

Mersin'e tayin oldum ve hamileliğim nedeniyle Mersin'de iyi bir jinekolog arayışı içindeydim. İnternetteki yorumlardan etkilenerek Yenişehir Hastanesinde çalışan Haldun Canova'ya gittim. Bebeğimde gelişim geriliği tespit edip 33 haftalık iken almak istedi. Gelişim geriliği nedeniyle bu bebek anne karnında yaşamaz hemen almam gerek dedi. Bende yarattığı kederi ve endişeyi tarif edemem. sık takip ile bebeği anne karnında tutamaz mıyız? 33 haftalık iken doğmasın en azından birkaç hafta daha anne karnında tutup biraz daha büyümesini sağlayamaz mıyız diye Haldun Beyle tekrar görüştüm. Niyetim sıkı takip ile bebeği birkaç hafta daha anne karnında biraz daha büyütme idi. En azından HAldun Bey'in kontrolünde biraz daha beklemekti. Fakat Haldun Bey felaket tellalı gibi, bu bebeğin anne karnında yarına kadar bile yaşayacağına tereddüt ediyorum. Karar sizin isterseniz risk alıp bekleyin ama sorumluluk benden çıkar. Bir daha ki kontrolde bebeğiniz yaşamıyor olabilir dedi. O an yaşadığım korku, endişe, kaygı anlatılamaz. O gece uyuyamadım. Karar vermek çok zordu. Haldun Bey o kadar kesin konuşuyordu ikinci bir doktor görüşüne bile cesaret edemiyordum. Öyle ya, diğer doktor bekeleyebilirsiniz dese bile Haldun Bey'in söyledkleri üzerine nasıl bekleyebilirdim. her an bebeği anne karnında kaybedebilirim diye her saniye endişe içindeydim artık. Haldun Bey'in ameliyat için beklediği gün son bir umut ile bir doktor arkadaşımızın tavsiyesi ile Ortadoğu Hastanesinden Pınar Çakmak Minareci'ye gittik. Bebeğimin kaderi değişti adeta. Herşeyden önce kurduğu ilk cümlesinde; bebeğinizde gelişim geriliği var fakat ben bebeğin mümkün olduğu kadar anne karnında kalmasından yanayım bu nedenle iki günde bir kontrole gelin, bebeği takip edelim, yaşayabildiği kadar anne karnında tutalım dedi. Dünyalar bizim olmuştu. Pınar Hanımın kendinden emin tavrı insana güven ve huzur veriyor. Kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz. ayrıca güler yüzü, her sorunuzu büyük sabırla dinleyip yanıtlaması, her türlü detayı dikkate alıp ona göre hareket ediyor oluşu insana doğru yerde ve doğru insanla olduğunu hissettiriyor. Pınar Hanım sayesinde bebeğim 37 hafta 5. güne kadar anne karnında kaldı, premature doğmadı. Doğumumu da onun çalıştığı hastanede (Ortadoğu) yaptım, Hastane'den de çalışanlarından da çok memnun kaldım. Tüm personel güler yüzü ile size pozitif enerji vermesinin yanısıra tecrübe ve bilgisi ile güvende hissetmenizi sağlıyor. Mersinde hamilelik geçirenler ve jinekolog arayanlar için Ben kendi yaşadığım tecrübeyi paylaşmak istedim.
çok geçmiş olsun bebeğini sağ salim kucağına almana sevindim ben de şu an pınar hanıma gidiyorum iyi biri önce çok soğuk geldi ama daha sonra ısındım sadece normal doğum yanlısı mı yoksa kolaya kaçmak için sezeryan yanlısı mı onu merak ediyorum,ben bir aksilik olmassa normal istiyorum inş iyi olur acaba normal doğum yapan var mı pınar hanımla

X