Michelle Williams

Aynen benim oğlumun göz rengi de maviden bu renge dönüştü en sonunda...:)

Ne güzel. :) Göz rengi nasıl değişebiliyor şaşırıyorum. Benim de kahveden bal rengine, bal renginden elaya, şimdi de açık ela gibi bir şey, ışıkta güneşte yeşil, gittikçe de açılıyor.

Ama maviden bu tona gelmesi de ilginçmiş. :KK31:

Ne güzel. :) Göz rengi nasıl değişebiliyor şaşırıyorum. Benim de kahveden bal rengine, bal renginden elaya, şimdi de açık ela gibi bir şey, ışıkta güneşte yeşil, gittikçe de açılıyor.

Ama maviden bu tona gelmesi de ilginçmiş. :KK31:

Bebeklerin gerçek göz renklerini alması hemen olmuyor..O yüzden renk değişimi olabiliyor..Daha 2 yaşında benim ikizlerim :KK34: İlk doğduklarında gri gibiydi,daha sonra lacivertimsi mavimsi bir renk oldu..Galiba mavi gözlü olacak diye beklerken yeşilimsi elamsı bir renk oldu işte ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bebeklerin gerçek göz renklerini alması hemen olmuyor..O yüzden renk değişimi olabiliyor..Daha 2 yaşında benim ikizlerim :KK34: İlk doğduklarında gri gibiydi,daha sonra lacivertimsi mavimsi bir renk oldu..Galiba mavi gözlü olacak diye beklerken yeşilimsi elamsı bir renk oldu işte ...

Hmm bebekmiş daha. Büyük sandım ben.
Benimkiler yıllar yıllar sonra değişime uğramıştı. Atıyorum 5 yılda 1 gibi bir şey.

üniversite öğrenciliğimin ilk yıllarında beni erkenden eve getirebilen tek şeydir "dawson's creek" (o yıllarda kendimi Joey ile özdeşleştirmemin payı çook büyüktür tabi bir Dawson'um vardı :p) ve ... bide "Dido" ve şarkılarıyla ile tanışmama vesile olmuştu...

Ben de Joey'e hayrandım. Erkekleri büyüleyen bir kızdı. Öyle olmanın hayalini kuruyordum.
Tabi ben ortaokuldaydım Dawson's Creek'i izlediğimde. :KK70:
Tam ergenlik çağında olduğumdan, etkisi çok büyüktür üstümde.

Ben de Joey'e hayrandım. Erkekleri büyüleyen bir kızdı. Öyle olmanın hayalini kuruyordum.
Tabi ben ortaokuldaydım Dawson's Creek'i izlediğimde. :KK70:
Tam ergenlik çağında olduğumdan, etkisi çok büyüktür üstümde.

:)) ben güzellik konusunda Jen le Joey arasında gidip gelirdim hep ama tabiki Joey in doğallığı kendine güveni azmi çekingenliği ağır basardı hep ve gerçekten büyüsüyle idol bir ergendi:)))) haha Dawson'u ilk etkilediği şarkı söylediği bi sahne vardı hala net hatırlarım...

belkide dizisini izlemediğimdendir ben pek beğenmedim saçının rengi dışında

Kızıyla birlikte. :)) Ben de böyle görünen bir anne olmak istiyorum. :)

michelle-williams-and-daughter-matilda-281009-5.jpg

İnş olursun canım :KK56:

X