Mikroskobi Sonucu

senin için dua edecem,canıııım.a.s.

gırgır şamata içeriğinle,

en güzel şekilde,bomba gibi yine burayı gümletecen.

bak aha burayada yazıyom.:eek:

Kızlar yoklama olursa ben yarın yokum, yerime biriniz imza atsın, öğretmene çaktırmayıntatlicadiarzu

Biyopsi için parça alacaklar,kürtaj yapacaklar ve yarayı donduracaklar yarın sabah, bakalım ne çıkacak sonuçlar.fisfisfis

inşallah herşey yolunda gider tahlillerin temiz çıkar canım dualarımız seninle Allah yardımcın olsun

Kızlar yoklama olursa ben yarın yokum, yerime biriniz imza atsın, öğretmene çaktırmayıntatlicadiarzu

Biyopsi için parça alacaklar,kürtaj yapacaklar ve yarayı donduracaklar yarın sabah, bakalım ne çıkacak sonuçlar.fisfisfis

Tamam kuzu kafa ben yazarımtatlicadiarzu
Hatta hiç gelme sen dinlen anacum:roflol:

kuzu abla ya canını sıkma moralini yüksek tut nolur ben çok iyi anlıyorum seni ablacım nolurr bak canını sıkıp ta kafana takma hayırlısıyla herşey yoluna girecek.dert veren rabbim dermanınıda veriyo ablacım bak ben ömürümün sonuna kadar kanser riskiyle yaşamayı öğrendim.her 6 ayda bir testler tahliller ama neticeye bak şimdi hamile kaldım bu benim iiçin umut her iki yönnden doğumdan sonra riskim düşücek ablam benim senin için dua edicem canım ablam

Kız sana nolduki, çok bihaber gördüm kendimi benneyaptımki

kuzum bende şöyle bi bilgiye ulaştım umarım işine yarar

Örnek Smear Raporu’nda da görüldüğü gibi, bir smear raporunda;

a) Materyalin yeterliliği,
b) Genel sınıflama,
c) Yorum/Sonuç kısımları mevcuttur.

Yeterli, bir materyalde genel sınıflama bölümünde; “İntraepitelyal lezyon veya malignite açısından negatif” yazılı ise, kanser riski açısından endişe edilecek bir durum yoktur. Ancak, “Epitelyal hücre anormalliği” yazılmış ise burada kanser riski taşıyan bazı değişiklikler saptanmış demektir.

işallah düşündüğünüz gibi değildir kötüye yormayın hemen

Kuzu güveç, kış tatili dolayısı ile bir süre yazılarına ara vermiştir.

Değerli okuyucularına duyurulur.

Çok geçmiş olsun kuzum..Okuyunca çok üzüldüm..Bir haber varmı?Bilgisi olan yazarsa çok sevinirim

geçmiş olsun canım :asigim:
ama merakta koyma bizi en azın dan bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarlarsa seviniriz :çok üzgünüm:
tatlı cadı azem sizin haberiniz olmuştur
bi çizittiriverin şurayı haber alalım yeter
kuzum ongün yokum demişti CADIARZU

Yine geldi başınızın belası, kanımca kurtuluşunuz yok bendenjeyyar

Kan kaybından ölmek üzereyimkafamçokkarıştı, sonuç pazartesi çıkacak bakalım.CADIARZU

Ne çok merak etmişsiniz len beni, gözlerim yaşardı şahsen:mymeka:tatlicadiarzu

Hiçde merak etmedik valla:1closedeyes:, ne güzel site hayatının en sakin günlerini yaşadı tatlicadiarzu
Ne geldin kuzu kafa:mymeka:
Hasibem merak etme bu deliye bişi olmaz :icecream:

Hiçde merak etmedik valla:1closedeyes:, ne güzel site hayatının en sakin günlerini yaşadı tatlicadiarzu
Ne geldin kuzu kafa:mymeka:
Hasibem merak etme bu deliye bişi olmaz :icecream:

Mahbile dua et kolumu kaldıracak halim yok, yoksa iyi bir benzetmiştim seni:mymeka:

Kuzum, geçmiş olsun canım. Bu kadar kişi bir şey yoktur diyorsa yoktur.
Turp gibisin maşallah...

X