Minenes'in Evi

Eki Görüntüle 304753

Tam inceleyemedim ama evine bayıldım ya maşAllah çok güzel gelinlik zevklerimiz benziyordu ev dekorasyonu da benziyormuş, güle güle oturun inşallah ben duvar rengini çok merak ettim öğrenebilir miyim çok beğendim?

eviniz harika çok begendim çok sıcak çok hoş zevkle döşenmiş mutfağa bayıldım
bu arda blogunuzun tam adı nedir bulamadım da incelemek istiyorum

Minenes'cim selam evin çok güzelmiş Allah ağız tadıyla oturmayı nasib etsin...

Ben bikaç şey sormak istiyorum öncelikle yatak odası takımını nereden aldın canım? çok güzelmiş bayıldım. Bir de ikea'dan aldığın ürünlerin sağlamlığından memnun musun? ben kendime uygun şık bir yatak odası bulamadım da bitürlü ikea'dan mı alsam diyorum? Fkirlerin benim için önemli canım cevap verirsen sevinirim, teşekkürler şimdiden:)

ya ayakta uyuyorum az önce çok değişik die bir yorum yaptım ama bu tarz beni daha çok şaşırttı gerçekten ben seviyorum ya böle fikir edinmeyi çok güzelmiş maşşallah diorum...

Bu başlık altında gördüğüm evler arasında en beğendiğim sizin eviniz oldu...seçimleriniz çok zevkli,üzerinde düşünülmüş ve kesinlikle özenle seçilmiş... Banyoda çamaşır makinesinin üstündeki raflar nedense hoşuma giden detaylardan biri oldu :)
Evinizde sağlıkla mutlulukla oturun inşallah...
Blogunuzu da inceledim, dekorasyonla ilgili paylaştığınız bilgiler ve tüyolar kesinlikle çok yararlı.Ellerinize sağlık :))

hakıkaten süper olmuş...bır yardım aldınız mı acep:)

Yardım almadım lakin aile büyüklerimin de bu çizgiye yakın evleri var, annemler olsun, halam olsun...ahşap mobilya ve doğal renkler, sıcak ortam küçüklüğümü geçirdiğim tüm evlerde vardı.

Maşaallah!!!
Şu ana kadar gördüğüm en güzel evlerden biri. Kesinlikle zevk sahibi olduğunuz belli. Allah huzurla oturmayı nasib etsin :)

X