Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Minoksil kullanan var m aranzda arkadalar ??

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
doktor banada minoksil verdi. sadece akşamları kullanmayı düşünüyorum. siz ilk baştan beri sadece akşam mı kullandınız. bide ikl başta dökülme çok oldu mu. lütfen yardımcı olun.

Ben sadece akşamları kullanıyorum 1 aydır.dökülme hep aynı miktarda ne azaldı ne arttı:KK43: sizin günde kaç tel ve ne zamandır dökülüyor

minoksil hayatımı kurtardı diyebilirim, evet çook uzun vadede kullanmak gerekli belki ama hayat boyu seyrek saçlarla gezmekten iyidir bence. ben 9 aydır falan kullanıyorum sadece aksamları sıkıyorum 5 fıs, aksatmadım şimdiye kadar kıllanma da yapmadı açıkçası başka bölgelerde
saçınızı yıkarken geriye doğru atın başınızı başka yere değmesin yani bu sayede kıllanma da yapmaz, saçlarınıza sürerken de eldivenle sürün ellerinize de zarar vermez.

Ben sadece akşamları kullanıyorum 1 aydır.dökülme hep aynı miktarda ne azaldı ne arttı:KK43: sizin günde kaç tel ve ne zamandır dökülüyo

benim 1 yıldır dökülüyodu ama son beş aydır artmıştı dökülmem doktora gittim kan tahlili yaptı tahlillerde bişey çıkmadı. biotin verdi 3 ay kullandım ama dökülmeye bir etkisi olmadı. dökülmem geçmeyince tekrar gittim ve saçımın ayrım yeri açıldı biraz . ikinci gidişimde minoksil verdi ve sabah akşam 10 fıs yapmamı söyledi. açıkcası doktora pek güvenmedim çünkü hemen prozinc katologunu önüme koydu. işte 1 ay oldu doktora gideli ama korkumdan minoksile başlayamadım. o yüzden sadece akşam kullanıcam artık .

Ben sadece akşamları kullanıyorum 1 aydır.dökülme hep aynı miktarda ne azaldı ne arttı:KK43: sizin günde kaç tel ve ne zamandır dökülüyo

benim 1 yıldır dökülüyodu ama son beş aydır artmıştı dökülmem doktora gittim kan tahlili yaptı tahlillerde bişey çıkmadı. biotin verdi 3 ay kullandım ama dökülmeye bir etkisi olmadı. dökülmem geçmeyince tekrar gittim ve saçımın ayrım yeri açıldı biraz . ikinci gidişimde minoksil verdi ve sabah akşam 10 fıs yapmamı söyledi. açıkcası doktora pek güvenmedim çünkü hemen prozinc katologunu önüme koydu. işte 1 ay oldu doktora gideli ama korkumdan minoksile başlayamadım. o yüzden sadece akşam kullanıcam artık .

ben bir sene boyuca her sabah saclarımı düzleştirdim maşa yaptım yani yaktım, seyrek olan saçlarım iyice azaldı ve dökülmeye başladı :KK43: kan tahlillerim falan hepsi normal çıktı b vitamini verdi doktorum ve minoksilin yanında mezoterapi ile prp de uygulamaya başladık. eskiden saymıyordum ama su an günde en fazla 15 tane dökülüyordur

ben bir sene boyuca her sabah saclarımı düzleştirdim maşa yaptım yani yaktım, seyrek olan saçlarım iyice azaldı ve dökülmeye başladı :KK43: kan tahlillerim falan hepsi normal çıktı b vitamini verdi doktorum ve minoksilin yanında mezoterapi ile prp de uygulamaya başladık. eskiden saymıyordum ama su an günde en fazla 15 tane dökülüyordur

bende saçımı çok boyattım hep düzleştirdim ama genelde boya ve düzleştiriciden dökülen saçların yerine yenisi geliyormuş doktora gittiğimde çekme testi uyguladı genetik demedi ama telegonium efflevium teşhisi koydu çünkü her yerden dökülüyor, özellikle kulak üstü saçlarım çok döküldü çok seyreldi , minoksil verdi 2 gündür sadece akşam sıkıyorum bakalım faydası olacak mı

bende saçımı çok boyattım hep düzleştirdim ama genelde boya ve düzleştiriciden dökülen saçların yerine yenisi geliyormuş doktora gittiğimde çekme testi uyguladı genetik demedi ama telegonium efflevium teşhisi koydu çünkü her yerden dökülüyor, özellikle kulak üstü saçlarım çok döküldü çok seyreldi , minoksil verdi 2 gündür sadece akşam sıkıyorum bakalım faydası olacak mı

ilk başlarda bir ay falan normalden fazla dökülecek minoksili kullanınca benim oyle olmuştu, bırakma sakın devam et dökülenler yerine fazla fazla geliyor :)

ilk başlarda bir ay falan normalden fazla dökülecek minoksili kullanınca benim oyle olmuştu, bırakma sakın devam et dökülenler yerine fazla fazla geliyor :)

peki ne zaman dökülmeye başlayacak 2 gündür sürüyorum ama dökülmede bi değişiklik yok aynı mesela 1 hafta kullandıktan sonra falan mı başlar dökülmeye

Arkadaşlar artık ümidi kesmiş gibiydim ama birden bire saç dökülmem durdu.4 minoksil kullandım.inneovun talebini kullanıyorum 3.kutudayim.saç dokulmemi önleyen ürün hangisi olabilir bu bilinmiyor.neyse artık bu arada bu urunlere devam ediyorum.ancak inneovu kutu bitince kesecem artık.bepantane,evigen,remiks yazdıracam kendime...darısı diğer saçları dökülenlerin
başına

merhabaa
minoksil kullanımı nası gidiyor saclarında gürleşme olmusmu acaba bende bugün kullanmaya baslıcamda eger cevap verirseniz cok mutlu olacam :)

Saçlarım çıkıyor yeni saçım çok fazla ama dökülmede olduğu gibi devam ediyor maalesef

bende bugün kullanmaya baslıcamda minoksili siz kullanalı baya olmus acaba nasıl hala kullanıyomusunuz memnun musunuz saclarınızda gürlesme söz konusumu ben cevap verirseniz cok mutlu olucam

bende bugün kullanmaya baslıcamda minoksili siz kullanalı baya olmus acaba nasıl hala kullanıyomusunuz memnun musunuz saclarınızda gürlesme söz konusumu ben cevap verirseniz cok mutlu olucam
Gürleşme yok çünkü dökülen saçım fazla şu da var münoxil mi etkili yoksa dökülenlerin saçların yerine yenisi mi çıkıyor onu bilmiyorum ama Gürleşme yerine her geçen gün azalma söz konusu bir de burda bazı arkadaşlarda minoxil ters etki yaptı daha da döktü bende dökülmeyi değiştirmedi saçlarıma bi etkisi var mı o konuda yorum yapamıyorum elimdeki şişe bitince bırakıcam

Gürleşme yok çünkü dökülen saçım fazla şu da var münoxil mi etkili yoksa dökülenlerin saçların yerine yenisi mi çıkıyor onu bilmiyorum ama Gürleşme yerine her geçen gün azalma söz konusu bir de burda bazı arkadaşlarda minoxil ters etki yaptı daha da döktü bende dökülmeyi değiştirmedi saçlarıma bi etkisi var mı o konuda yorum yapamıyorum elimdeki şişe bitince bırakıcam
bir anda bırakmanı tavisye etmem, azaltarak bıraksan iyi edersin doktorumun tavsiyesi bu. mevsim geçişlerinde saçlar daha çok dökülür biliyorsun, ben de minoksil kullanıyorum ve memnunum ama şu arala benim de dökülmeye başladı hafiften. Ağaçlar yaprak döker ya biz de saç döküyoruz sanırım sonbahar geldiği için :)

bir anda bırakmanı tavisye etmem, azaltarak bıraksan iyi edersin doktorumun tavsiyesi bu. mevsim geçişlerinde saçlar daha çok dökülür biliyorsun, ben de minoksil kullanıyorum ve memnunum ama şu arala benim de dökülmeye başladı hafiften. Ağaçlar yaprak döker ya biz de saç döküyoruz sanırım sonbahar geldiği için :)
Benim hiç durmadı ki dökülmesi 6 aydır deli dökülmeler yaşadım mevsimi yok benimkinin

merhaba
ben size sormak istedim acaba doktorunuz nasıl azaltarak bırakın dedi cunku bırakacak olursak nasıl bırakalım

merhaba
ben size sormak istedim acaba doktorunuz nasıl azaltarak bırakın dedi cunku bırakacak olursak nasıl bırakalım
Doktorum bu konuda bişey demedi sormadım doktorlara bu konuda güvenmiyorum saç dökülmesi konusunda ben daha çok şey biliyorumdur başlarından savıyorlar zaten şöyle ben günde 5 fıs yapıyorum siz daha fazla yapıyorsanız sayıyı azaltarak bırakabilirsiniz ben geçen yıl bir kutu kullandım başlarkende bırakırkende dökülme yapmamıştı

merhaba arkadaslar size sormak istediğim bişey var acaba minoksili kullanırken yanında herhangi bi destekleyici ilaç kullanıyormusunuz baazıları bi tabletten bahsediyor ama ben sadece minoksil kullaanıyorum ve 3 aydır henüz bi etkisini görmedim sizce kullanmaya devammı etmeliyimiyim ileriki zamanda istediğim sonuca ulasırmıyıım

yazımı gören yokmu arkadaslar lütfen cevap verin lüütfeeeeeeeen

X