Minyon TipLer için Giyinme

25 yaşındayım ama beni görenler 17-18 falan diyor
aslında güzel bişey ama çevremde yaşımı öğrenen herkesin o şaşkın surat ifadesini görmekten bıktım
ilk başta hoşuma giderdi artık sinir oluyorum çünkü verdikleri ifade hep aynı
bıktım yaaaa çocuk gibi görünmek istemiyorum artık :KK43:((((

Bende minyon tipliyim.. Ancak ne zaman olgun gözüktüm biliyormusunuz? Esmer saclarimi tamamen sariya boyattigimda.. Tekrar esmer oldum o ayri tabi.. :)

ben 23 yasindayim boyum 1.63 aslinda normal kilom 58 ..ama cok citi piti gösteriyorum ya :KK43:( calistigim yerde kizim sen liseyi bitirmedinmi diyorlar halbuki liseyi 6-7 yil önce bitirdim pesinden meslegimide bitirdim hala 17 saniyolar bazen uyuz oluyorum ..kisa etekler giyindigim zaman dahada minyon gözükpyorum

Bende minyon tipliyim.. Ancak ne zaman olgun gözüktüm biliyormusunuz? Esmer saclarimi tamamen sariya boyattigimda.. Tekrar esmer oldum o ayri tabi.. :)
bende esmerim ama daha önce röfle filan yapmistim sari mecler falan ve gercekten 18imde 23 gibi duruyodum simdi tam tersi cünkü kendi dogal sac rengim siyah nerdeyse daha güzel böyle tabi :KK66:

Genç görünmeyi herkes ister ama 20 yaşındayken 15 yaşında gibi görünmeyi kimse istemez.
Ben 23 yaşındayım, kadın doğum servisinde yattığımda herkes bana evlimisin diyor soruyordu, yaşımı söyleyince çok şaşırıyorlardı 16 yaşında gösteriyormuşum, liseliden hiç farkım yokmuş vs..

Haklısın bende istemem. Ben 20 yaşındayım, başı açık halimi gören 14-15 yaşında olduğumu sanıyor, bi yandan memnunum belki geç yaşlanırım 30iken 20 gösteririm diye, ama beni çocuk gibi görmelerine de sinir olmuyor değilim hani.

aslında minyon tipli ,ufak tefek çıtı pıtı en fazla boyları 1.60 dır bunlar heryaşta yaşıtlarından ufak gösterir ,hatta kilo bile alsalar herzaman minyonluklarını korurlar....birde boyu uzun 165 -175 gibi ama yüzü ufak yaşıtlarından küçük tiplerdir bunların sadece yüzü minyondur .. ama minyon denince başta belirtiğim özelliklerdir...minyon olanlar öezelleikle çok sportif giyindimi daha küçük gösterirler bende bu ikisin arasını bulmaya çalışıyorum ne çok spor ne çok fazla şık ve küçük kadın imajı veren kıfetler kullanıyorum ..buda çok zor oluyo ama dengeyi sağlamaya çalışıyorum .mesela vucud boyu kısa ise uzun gösteren , bacak boyu kısa ise uzun gösteren belki fayda olabilir..

Son düzenleme:
bi aradaş yazmış sarı saçtan bahsetmiş ..saçlar sarıya boyandığında olgunluk geliyor biraz yüze..hihoyyyt

be nde 167 boy 55 kilo 25 yaşındayımm18-20 gösterdiimi sölüyolar..

ben halimden çok memnunum hihoyyyt .. asla da klasik giyinmem ..

ilerde çok arasınız ay ne kadar genç gözüküyorsun diyenleri delikafadulden

bişi daha eklim..genelde ciltleri prüzsüz olanlar genç gösterir...illaki daha olgun görünim diyorsanız cildinize prüz verebilisiniz :nazar: saçmaladımmı ne kaydirigubbakcemile3

ayy senin çocuğun mu var? birde evlimiydin sen? cümlelerini duymaktan bıkan biride benim :KK43: hareketlerimde ufak kız çocukları gibi, kendimi durduramıyorum sempatik ve doğalım (övünmek gibi olmasın) ama ara sıra kızıyorum kendime benden küçük kızlar canım bakarmısın deyince cinlerim tepeme çıkıyor. Çok üzgünüm çoook

taktikleri denemeye çalışıcam.. giyim bence çok önemli ama insan kot pantolonuda özlüyor. bide neysem o yum diyorum bazende :) bence topuklu ayakkabı şart (tabi bu gün yine kollej tipli ayakkabılarımla sokağa çıktım oda ayrı bir konu)

ayy yazdıklarınızı okuyunca hem güldüm hem benimde hissettiklerim aklıma geldi sinir oldum.
bende 1,60 boy 48-49 larda gezinen kilomla kimi fiziğin güzel falan diyo ama tabi bizim özendiğimiz görüntüler kadar bize özenenlerde var bu gerçeği değiştirmiyo ama.
bazen kendimden daha kısa ama daha alımlı olanlarıda görüyorum gayet kendinden eminde görüntüleri oluyo ciğerciye bakan kediler gibi bakıp kalıyom, ve giyim tarzıma sinir oluyorum.mesela giydiğimde üzerimde hoş durmadığını düşündüğüm şeylerde var ama ha deyince gardrop değiştirilmiyo.Ve şu varki o alımlı görüntüde topuklu ayakkabının faktörü tartışılmz çok topuklu giyemiyorum zzaten ama nerdeyse 1 yada 2cm lik sivri burun topuklular varya onlar bile kendimi iyi hissettiriyo gariptir.
bide işe giderken saçıma başıma bakmam ya sabahın köründe fönlü makyajlı tipleri görünce yine sinir harbi(tabi kendime):))) bu işin sırrı kendine yakışanı giymek ve bakımlı olmakdan geçiyo.

valla bende minyon tipliyim..bir yandanda iyi bir avantaj oluyo aslında....napalım yaradanımız böyle münasip görmüş...hiç de dert etmeyin bence...minyon olupta bide çok kilolu olsaydınız o zaman daha da bunalıma girerdiniz..çok şükürki kilo problemimiz yok..o yönden şanslıyız..benimde 2 tane evladım var ve kimse inanmıyo bazen...bu da çok iyi bence..bende hep spor giyinirim...öyle klasik şeylerden anlamam ...

cnm bnce minyon tip çoğu zamn daha güzel braz makyajla kendini gerçk yaşında gstereblrsn ...
ama uzun boylu durmak istiorm diosan boyuna çizgili tek parça ve "v" yaka elbiseleri tercih edeblrsin...
bnden bi kç öneri ... a.s.

Evet bende minyon ve yasini gostermeyenlerdenim:)))26 yasinda 1,68 boy, 52 kg 3 yasinda bir oglum var beni daha 6 ay once brileri gorumcemden istemislerdi ogullarina hahahaha :))))boyle gecti birkacsefer basimdan.birde gorumcemide annem sanar cogu insan:))))))))daha gorumcemde 38 yasinda:)

ama inanin kotu digil, kafaniza bukadarda takmayin, bakin yasiniz ilerledikce cok memnun kalacaksiniz benden demesi:KK66:

Son düzenleme:
ben 16.2 boyunda 48 kiloyum herkes lise öğrencisi 17 yaş falan zannediyo benim de hoşuma gidiyo,aşkım da çıtırım diyo bence bu çok güzel 5 yaş küçük görünmek süper ilerde de umarım böyle bi faydası olur

Aynı dertten muzdarip olan ne cok kişi varmış .. Konuyu acalı bayagı bi zaman oldu ama ben hala değişebilmeiş değilim :KK43: Saçlarımı boyattım giyim tarzımı değiştim , topuklu kullanmaya basladım ama yok hala aynı sorun :KK43: 19 yasıma gircem nerdeyse yinede 15'lik gibiyim sinir oluyorum ya kiloda alamadım bi türlü kaldım öylee

kilonun etkileyeceğini sanmıyorum, bende minyon tipliyim, 1.60 boyun var 50 kiloyum ve 25 yaşında bi lise öğretmeniyim :) öğrenciler dahil yaşıma kimse inanmıyo maalesef.. hatta bir arkadaş daha yazmış, benimde en sinir olduğum şey yaşıtım hatta daha küçük olanların beni küçük zannedip o şekilde konuşmaları ! sonra bi şekilde yaşımı belli eden laflar ettiğim zaman yüzlerinin aldığı ifade gerçekten çok komik oluyo ama artık yaşıma göre muamele görmek istiyorum.. bu arada hafif makyaj yapıyorum ve koyu renk ruj tavsiye ederim, en azından ben aynaya baktığım zaman o rujla kendimi normal yaşımda gibi hissediyorum..

bu arada şu an için kötü ama "bodur tavuk her daim piliçtir" atasözümüzü düşünürseniz hayırlısıyla yaş 35 yolun yarısı dediğimiz zaman bundan çok çok mutlu olcaz :))

amaann rahatsız oldunuz seye bakın bn 168 boyundayım 46 kgm. bnde cıtıpıtı duruorm ama cok sewiorm bunu..aksine ortaya cıkıorm bunları herkes manken gibisin solesin bolesin dio...ince kıslara ne gyseler yakısıo...

bodur tavuk hep piliç kalır :lepi:
bence minyonluk süper bi avantaj, 26 yaşındayım, bazen bozuk param çıkmadığında öğrenci veriyorum, kimse çakmıyo kaydirigubbakcemile3
inanın formalarımı giyip lisenin kapısına gitsemkimse hoop nereye demez...

bence süper bişey, hee bazen iş toplantılarında falan büyük görünmek daha iyi oluyo, o zaman da topuklu giyiyorum, kıyafet de biraz daha klasik ama tarz bişeyler olunca inanın taş bebek gibi hissediyorum kendimi.

bence tadını çıkar, valla süper bişey...

tersini düşün, mesela iri yarı bişeysin, ne giysen giy ne yaparsan yap küçük görünemezsin...

X