Miratech gebelik testi

Kızlar Merhaba.
üstteki test miratech marka.dün yaptım ve adete 5 veya 7 gün Var.tam belli değil gün.
Alttaki nova marka bugün yaptım. Bunu görünce dünkü bozuk test demekki demiştim. Ama yazanlar okuyunca umutlandim.benim 2. Cizgim de saatler sonra çıkar. Kızımı da 7 saat sonra gördüm. Belki sıra bundadir

Eklentiler

• IMG-20150130-WA0000.jpeg
    IMG-20150130-WA0000.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 5.623
Kızlar Merhaba.
üstteki test miratech marka.dün yaptım ve adete 5 veya 7 gün Var.tam belli değil gün.
Alttaki nova marka bugün yaptım. Bunu görünce dünkü bozuk test demekki demiştim. Ama yazanlar okuyunca umutlandim.benim 2. Cizgim de saatler sonra çıkar. Kızımı da 7 saat sonra gördüm. Belki sıra bundadir
Sonuc ne cıkti ayse hanm bende bu testten yaptm iki tane ikisinde de silik cizgi cktı

Sonuc ne cıkti ayse hanm bende bu testten yaptm iki tane ikisinde de silik cizgi cktı
Merhaba. O testler yanlış çıktı bende.1 subat 2015te adet gördüm. Ama şubatta hamile kaldım :) oğlum 4.ayını. bitirmek üzere. Allahım size de nasip etsin. O ay bi sıkıntı vardı bende anlayamadım neler olduğunu. 4 5 farklı marka ile pozitif çıktı ama adet gördüm.

slm kızlar hamilelikten şüpheliyorum adetimin üzerinden 5gün geçitti test yaptım tek çizgi çıktı

Kızlar Merhaba.
Merhaba bnde bu testen yaptım ikindi yapmıştım ilk bes dk ikinci çizgi çok silik çıktı ertesi sabah yaptım ilk çıkmadı sonra yavas yavaş belirdi çizgi sonraki günde regl gördüm ne olmuş olabilir testler bozuktur demi

Merhaba bnde bu testen yaptım ikindi yapmıştım ilk bes dk ikinci çizgi çok silik çıktı ertesi sabah yaptım ilk çıkmadı sonra yavas yavaş belirdi çizgi sonraki günde regl gördüm ne olmuş olabilir testler bozuktur demi
Benimde aynı şey oldu.30 ocakta test boyle çıktı 1 subat son adet tarihim oldu :) oğlum 6.ayını bitirdi dün. Rabbim sana da nasip etsin...

Ayyyy çok güzel bir haber çok sevindim benim aşılamanın 12.gunu ve 13. Günü bugün adetime iki üç gün var test yaptım görseller bu şekilde bakarsınız iki tane miratech yaptım 12.gunümde biri miratech biri başka bir marka 13.günümde tekrar miratech yaptım

Eklentiler

• IMG20210511170014.jpg
    IMG20210511170014.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 262
  • IMG20210512140501.jpg
    IMG20210512140501.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 200
X