Modellerin renklerini belirleyelim mi?

Az önce Nazlımmın bana gösterdiği topuklu modeller tam bana göre.

İki tanesine bittim resmen:lepi:. Nazlımm onlardan istiyorum, taammı:mymeka:

şimdiye kadar elde ettiğimiz sonuçları açıklayacak olursak,
Arkadaşlarımın tercihi 31 adet BEYAZ
30 kere TABA rengi,
26 defa SİYAH ,
21 sefer BEJ
son olarakta 10 istek ile KIRMIZI olmuş.
canım arkadaşlarım emeklerinize sağlık..bizim çok işimize yarayacak bir sonuç ortaya çıktı.devam edelim bakalım biraz daha..

Her renk kıyafetim için ayrı renk kullanmaya çalışırım.
Ama beyaz ve taba rengi çok hoşuma gitti.
Terlik ve spor ayakkabı da beyazı çok kullanırım.
kaydirigubbakcemile

cok güzel hepsi ama tabiiki
1. beyaz
2.kırmızı
3.taba süper.............

anketimize değerli yorumlarıyla renk katan , zaman ayıran KK nın güzel çiçekleri sizlere gönül dolusu teşekkürlerimizi sunuyoruz a.s. ..

yazın ençok kullanılan renk genelde beyazdır

bence beyaz olan çok hoş he bide yılın moda renkleri yeşil ,sarı, mor kızmızı bunlarda cazip gelebilir..
çok hoşlarr a.s.

Bunlar benim hiç tarzım değil açık söylemek gerekirse beğenmedim desem umarım kırılmazsınız...
Ben düz taban babet ve sandaletleri tercih ederim öyle modeliniz varsa amenna görebilirmiyiz:)

Siyah her kıyafete uyan bir renk ve benim vazgeçilmez rengim, ama beyaz ve tabada sık kullanılanlar arasında sanırım.

aman allahım ben burayı hiç görmemişim :KK43: bu terlikler çok hoşmuş ama ben maalesef sadece ilk mesajda ki terlikleri gördüm. :KK43: diğerlerini göremedim ki :KK43: onlarında tabası ve beyazı güzel.yazın açık ve canlı renkler kullanılacağı için kırmızıda dahil edilebilir. :KK66: bu terlikleri nasıl temin edebileceğiz peki :KK43:

X