Anket Sizler İçin Ürettiğimiz CARLA VERDE'ler Önce Dene Sonra Öde Kampanyasıyla Sizlerle

CARLA VERDELER ,ÖNCE DENE SONRA ÖDE KAMPANYASIYLA AYAKLARINIZI SARACAK.NE DERSİNİZ ?

• Evet,çok harika bir satış yöntemi

OY: 59 54,1%
  • Sakıncaları olabilir,sakıncalarını alt bölüme yazıyorum.

OY: 21 19,3%
  • Batabilirsiniz,nedenlerini alt bölüme yazıyorum.

OY: 9 8,3%
  • Yorum yok

OY: 20 18,3%

• Ankete Katılan
    109
Gerçekten güzel bir girişim.Modellerde hoş .Her zevke hitabediyor anladığım kadarıyla.KK de bir terliğe tamah edecek bayanın olduğunu sanmıyorum .Hayırlı satışlar diliyorum.2009 modellerini merakla bekliyorum .Kolay gelsin arkadaşlar ..

Son düzenleme:
Neden Kadınlar Kulübü?.Niçin Bu Şekilde Satış Yöntemi?.Ve En Önemlisi Niçin Saygıdeğer Sergüzeşt

Yaklaşık 6 ay öncesinde annemin rahatsızlığı nedeni ile ,internette arama yaparken yolum buraya düştü.Konuların içeriğine kendimi öylesine kaptırdım ki ,paylaşılan onca sıkıntı ve mutluluğun çözümlemelerinde ki doğruluğu ve gücü gördükçe buradan kopamaz oldum.Ve sizlerin arasında ki yardımlaşma ,sevgi,güven duygusu,ve en önemlisi kadın olmanın gizemli paylaşımları .... her an için bu sıcak yuvada yaşama ihtiyacını oluşturdu.

Gelişen teknolojide satış yöntemlerinden birisi olarak kabul gören ,internet üzerinden satış şekillerinin denenebilirliği bu süreçte kafamda şekillendi.

Bu aşamada yapılabilecekleri saygıdeğer Kazen ve Curly ile görüştüm. onlardan bu yöndeki yapılanmama yardımcı olmalarını,Kadınlar Kulübü Alışveriş sitesinde ürünlerimizin satışını yapmak istediğimi belirttim.sağolsunlar bizi kırmadılar ve ekim ayında yaptığımız fuara gelerek firmamızın ciddiyetini,kalitesini ve yapılacak işlerdeki dürüst yaklaşımlarımızı büyük bir memnuniyetle onayladılar.
Kadınlar Kulübü üyelerinin dostane paylaşımları,ilişkilerdeki bütünleşme,her şeyden önemlisi sanal alemin kirlenmişliğini içeriğinde taşımayan yaşam şekli ......
''Burada her türlü girişim sonuca ulaşır.onlara güvenmelisin'' güdüsü ile yukarıda gördüğünüz kampanya yı başlatmamıza neden oldu.
Açıkça yazmakta sakınca görmediğim,ürünün fiyatınıda beraber belirleyeceğiz.zamanı geldiğinde sizler yorum yapacaksınız.araştıracak,inceleyecek,ve emsalleri ile arasında ki farkı koyacak ve ederini bulacaksınız.aynısının mağazalardaki satış fiyatını araştıracaksınız.ve buraya yazarak takdir ettiğiniz fiyatı yollayacaksınız..yani parasal ederine şu an için girmek istemiyoruz.ve samimi olarakta söyleyebileceğimiz ......her zaman için sizlere fayda sağlayacak bir kurum ve marka olmak esas gayemizdir.
Evet son sözüm Niçin Saygıdeğer Sergüzeşt..
O bizlerin ablası,yazdıkları,çözümlemeleri,yaklaşımı,ilgisi ve Kadınlar Kulübü içerisindeki seviyeli yapısı.hepimiz öyleyiz muhakkak ama sergü bir başka abla..sağolsun bana yardımcı olabilme yönünde çok üstün gayretleri var.ve inanılmaz ölçüde de başarılı.ben SERGÜ ablamı çok seviyorum ve önümüzdeki sezondan itibaren bir çok konu üzerinde çok daha başarılı işlerde çalışacağımıza inanıyorum.
Bana olan güveni,üstüne aldığı risk ve verdiği sözlerin hepsinin arkasında olacağım.çünki Sergü sizlere karşı benim riskimi almakta.ve bu neden ile kendisine karşı müteşekkirim.
Evet sevgili arkadaşlarım,bir deneme ve değişik satış şeklinin uygulanması,melek yürekler ile elele yürüyenecek bir yol...
CARLA VERDE .BEN Nazlımmm ve saygıdeğer ablam Sergüzeşt bu yolun başında sizlere yukarıda yazdığım nedenlerden dolayı çok çok çok güveniyoruz...saygı ve sevgilerim ile hoşçakalınız.

Allah yardımcınız olsun kızlar ..Çok güzel olmuş bol bol satışlar diliyorum sizlere.Sergüm nazlımmm Şeniz Şeniz

modeller bence cok güzel ve kibar
ben alttaki sağdan sayarsak 3. olan beyaz terliği cok beğendim
evde cok rahat olur :))

Son düzenleme:
Gideceğim yerlere yürüyerek ulaşma tarzıma uygun modeller var. İhtiyacım olduğunda düşünebilirim ama kampanyaya katkım olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü giydiklerimle hiç ilgilenmeyen bir çevrenin içindeyim. Aldığı malı değiştirmeden rahat edemeyen takıntılı insanlar tanıyorum - umarım böyleleri için - bu kampanya bir fırsat olmaz. Projenin amacına ulaşmasını dilerim.a.s.

modeller çok hoş ve guzel benım tarzıma yakınlar ..bıde fıatları ögrensem ıyı olacak bu ta m olarak ne zaman netleşecek
şimdı kış dönemındeyız ama yaz gelınceye kadar evde kullanırım sonrada dışarıda
kolay gelsın canlarr guzel bı fıkır a.s.

hem güzel hem de hem de şık ama belli bir kesime hitap ediyor, ürünler çeşitlendirilmeli, farklı tarzlarda da hitap edilmeli diye düşünüyorum

gerçekleştirilmek istenen uygulamada umarım başarılı olursunuz

Sergüzeşt bacum
bunların minik prenslere olanından da vardır herhalde dimi
bi tane kırmızı gördüm
o benimdir kimse sulanmasın

Canım terlikler özellikle beyaz ve kahve olanlar harikaaaa. Fakat benim ayaklarımda problem olduğu için doktorumun verdiği ayakkabı ve terlikten başka birşey giyemiyorum. Ayağımdaki problemden dolayı araba dahi bu aralar kullanamıyorum... Topuklu ayakkabı dahi giyemiyorum...
Hayırlı olsun, işiniz rast gitsin... Sevgiyle kalın...
a.s.

İlginç bir pazarlama yöntemi ve denemeye değer diye düşünüyorum.
Herkes varsa ben de varım.

şu üç modeli beğendim olabilir aslında ama iyi niyetiniz suistimal edilebilir kime nasıl güveneceksiniz burdan deşifre edeceğinizi sölüyorsunuz sadece deşifre etmek bi çözüm diil bence internetten hiç alışveriş yapmadım geri kafalıyım bu konuda
ama size güvenebilirim bende varım

user87071pic19237122180bg7.jpg

user87071pic19101122164nf8.jpg

user87071pic19055122163wm8.jpg

şu üç modeli beğendim olabilir aslında ama iyi niyetiniz suistimal edilebilir kime nasıl güveneceksiniz burdan deşifre edeceğinizi sölüyorsunuz sadece deşifre etmek bi çözüm diil bence internetten hiç alışveriş yapmadım geri kafalıyım bu konuda
ama size güvenebilirim bende varım

sevgili kahve delisi bu görmüş olduğunuz modeller 2008 yeni sezonda çok daha güzelleri ile karşınızda olacağız eminim onlarıda çok beğeneceksiniz:lepi:..
Diğer soruna gelince , biz KK üyelerinin samimiyetine ve dürüstlüğüne güven duymayı amaç edinerek böyle bir kampanya ile yola çıkmayı düşünüyoruz..
elbette sepette çürük elmalar da çıkacak onlarıda vicdanları ile başbaşa bırakacağız bir terlik parasına tenezzül edecek kadar aciz ve düşkünlerse .. yapacak tek şey burdan onlara vereceğimiz cevap olacakdır.

sevgili kahve delisi bu görmüş olduğunuz modeller 2008 yeni sezonda çok daha güzelleri ile karşınızda olacağız eminim onlarıda çok beğeneceksiniz:lepi:..
Diğer soruna gelince , biz KK üyelerinin samimiyetine ve dürüstlüğüne güven duymayı amaç edinerek böyle bir kampanya ile yola çıkmayı düşünüyoruz..
elbette sepette çürük elmalar da çıkacak onlarıda vicdanları ile başbaşa bırakacağız bir terlik parasına tenezzül edecek kadar aciz ve düşkünlerse .. yapacak tek şey burdan onlara vereceğimiz cevap olacakdır.
hadi bakalım merakla bekliyoruskaydirigubbakcemile5

X