mrb prolaktini yüksek çıkıp ilaç tedavisiyle hamile kalan arkadaşlar varsa benimle paylaşa bilirimi

fatihkbra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
153
78
Benim doktorun dostinex kullanma mi soyledi bu ilaçla değeri düşüp hamile kalan varmiiiii?????

Benim doktorun dostinex kullanma mi soyledi bu ilaçla değeri düşüp hamile kalan varmiiiii?????
Benim prolaktinim yuksekti. Doktorum bir hafta sonra gel tekrar bakalim prolaktine, dusmemisse ilac tedavisi dedi. Ben onemsemedim gitmedim obur ay gebe oldugumu ogrendim. Ama benimki cok fazla yuksek degildi. Seninki kac canim?

Benimde çok yuksek değil canim 31 cikti doktor 2 li olan ilactan kullanmamin yeterli olucagini soyledi hatta buay bile hamile kalabileceğini düşünüyorum dedi sadece stres yapma dedi bakalim merakla bekliyorum 7 gün kaldi eğer olursam 3 günü tekrar yapicam tahlili. Sanada hayirli olsun canim saglikla alirsin inşallah kucagina:)

benim 50ydi değerim. dostineks kullandim iki üc ay kadar. simdi hamileyim:) ama benim tedavi surecimde oldu. yumurta takibi gibi

benim 50ydi değerim. dostineks kullandim iki üc ay kadar. sim
Tebrik ederim canim saglikla kucagina alirsin inşallah ben detayli ultrason muayeneside olduum canim hicbir sorun sikinti yok yumurtaliklarimda falan sadece prolaktin yuksek cikti inşallah ilaç fayda etmiştir de bende güzel haberi alirim:)

Tebrik ederim canim saglikla kucagina alirsin inşallah ben detayli ultrason muayeneside olduum canim hicbir sorun sikinti yok yumurtaliklarimda falan sadece prolaktin yuksek cikti inşallah ilaç fayda etmiştir de bende güzel haberi alirim:)
alirsin canim yaa hemen etki ediyor ilac zaten. senin degerinde dusukmus zaten. tsk ederim hepimiz bebeklerimizi aliriz ins kucagimiza:)

Benimde çok yuksek değil canim 31 cikti doktor 2 li olan ilactan kullanmamin yeterli olucagini soyledi hatta buay bile hamile kalabileceğini düşünüyorum dedi sadece stres yapma dedi bakalim merakla bekliyorum 7 gün kaldi eğer olursam 3 günü tekrar yapicam tahlili. Sanada hayirli olsun canim saglikla alirsin inşallah kucagina:)
Benim de 33tu. Hic takma kafana ben ilac kullanmamama ragmen hamile kaldim. Allah isteyen herkese nasip etsin canim.

İnşallah dusmustur takmamamya calisiyorum ama elimdede değil son 1 hafta artik hayirlisini verir inşallah Rabbim.

X