Mucize Zayıflama İksiri

ben bu karışımdan bu yaz içtim bende çpk üzel etki yaptı ve o hafta 2.5 kilo verdim.benim bünyem zor kilo veriyor bu sonuç benim için harikaydı

ben bu karışımdan bu yaz içtim bende çpk üzel etki yaptı ve o hafta 2.5 kilo verdim.benim bünyem zor kilo veriyor bu sonuç benim için harikaydı

Zambak merhaba,sadece 1 haftada 2,5 kg verdin sonra bıraktınmı.yani sadece ilk içiştemi faydalı oluyor bu karışım acaba?CADIARZU

ya tarçın rulosu ne
d.gif
i.gif
m.gif
e.gif
k.gif

nerden bulunuyor tarçın olmazmı bildiğimiz toz ne kadar koyacaz ondan.Rulo ne yaaaaw hiç duymadım ben.:kızgın:

arkadaşlar bun içine zencefil de atalıcağını duymuştum çünkü zencefilde metaboolizma hızlandırma ya yardım cı ven ben attım içtim

CADIARZU

Malzemeler :

2 orta boy elma
1 orta boy limon
1 rulo halinde tarçın
1 tatlı kasığı karabiber
1 tatalı kaşığı karanfil ama tane olacak

Rulo tarcin ve tane karanfil heryerde satilirmi? Ben ilk defa duyuyorumda.
Denemek isterim cünki sistikce sistim son zamanlarda

kızlar içtim cayımı.o kadar güzel geldiki tadı içerken ohhh.mis gibi karanfilin kokusu beni mest etti:kahve:.dayanamadım bi yarım saat sonra bi bardak daha içtim ama bu kez karanfillerin acısı cıkmış gibiydi:bbo:.cay olduktan sonra öle tortusu ile birlikte mi bekleyecek yoksa hemen süzülecek mi bilen bi arkadas bana bi el atarsa sevinirim

hemen süzülecek canım bekletirsen karabiberde acılık verir sen hemen süz şişelerini doldur

kızlar bu tarifi televizyonda program yapan bir sunucu verdi bende merak ettim işe yarayacakmı diye ve gerçekten bendede işe yaradı sizlere haber vermek istedim sunucuyada ünlü diyetisyen selahattin dönmez vermiş öyle söylemişti. bu içicek vücudtaki yağları yakıyomus ve 1 haftada yediklerinede dikkat ederek sunucu 4 kılo vermiş ben yediklerime pek dikkat edemedim çünkü bebeğimi emziriyorum ama genede 2 kılo verdim. Bu içicek kisinin bünyesinden bünyeye değisiyormus herkezde aynı etkiyi yapmıyormus daha azda kılo verilebiliyormus bu arada mide sorunu ve tansiyonu olanlar yapamazmıs.

Malzemeler :

2 orta boy elma
1 orta boy limon
1 rulo halinde tarçın
1 tatlı kasığı karabiber
1 tatalı kaşığı karanfil ama tane olacak

Hazırlanısı :

elma ve limonu 4 böl kabuklarını soymadan ve çekirdeklerini çıkarmadan diğer malzemelerle birlikte 3 lt suyun içine atın kaynamaya bırakın elmalar pörsümeye basladığı vakit altını kapatın ve süzün , sıcak ve soğuk içebilisiniz günde 2 kere 1 bardak :içelim:

hemen başlıyacağım canım haftada mı 2 kg verdiniz bizlerle paylaştığın için teşekkürler:1hug:

merhaba kıslar bu iksirden bende yapmıştım yazın çok güzeldi kilo vermiştim sonra üşendim yapmaya içmemiştim şimdi bende kaynatıyorum mis gibi tarçın koktu evimin içi ben bide zencefil koyuyorum öle duymuştum aktardan almıştım zencefili.hadi inşallah bu sefer boşlamam da uzun vadede içerimde faydasını görürüm sonra buraya yazarım.

bende deniyim cnm saol tarif için ama 3 lt bitene kadar içiyoruz demi her gün yenisini yapmıyoruz bunada cvap verir misin

benim ilk üç litrem bitti dort gunde,biraz fazlamı içtim ne,fisfisfis,ama kızlar dort gunde bile çok belli oluyor daha henuz tartılmadım ama bakalım,inşallah,bakalım sonuc ne olacak 1 hafta sonra yazarım sonucu

kızlar hergün yapmaya gerek yok bu iksiri bittikçe yqapıyosunuz ben bugün iki kupa içtim ama bi tane daha içmeyi planlıyorum

kızlar yemekten sonra deniliyor fakat önce içelmesi gerektiğinide okudum ben biçok yerde sizce hangisi daha etkili?

yaa acaba 4 -5 kilosu olanlarda da işe yararmı aceep.esmacım sen kaç kilo idin ,şimdi kaç kilo oldun?uzun zamandır görünmüyordu.sanırım işine başladın.sevgilerle

arkadaşlar herkesin sesi soluğu çıkmıyor kaç gündür formülü uygulayan arkadaşlar nerelerdesiniz.merakla sonuçlarınızı bekliyorum.lütfen artık birileri bişeyler yazsın.

evet arkaslar ben yazmayı unuttum size sonucu ve 2 haftadır kullanmamın sonucunda 2 kg vermiş durumdayım,simdi sonuc ne bilmiyorum...ama bu iksiri kullanarak ve sabah aksam yesil çayımı içerek,yediklerime hiç dikkat etmeden sonuc bu.......eger yediklerinize dikkat edilirse cok daha fazla işe yarayacagından eminim..a.s.a.sa.s

X