Mucize Zayıflama İksiri

bu iksir illada toz karabiberlemi yapılıcak.yoksa tane karabiberle yapsakta olur mu?bilgisi olan varsa lütfen cevaplasın.

canım benim tane karabiberle olacak çünküü toz olunca acı oluyo tane kullancaksınn canımm

ya biraz önce yaptım bende bu iksiride tadı çok acıııı karabiberimi çok geldi yoksa malzemelerle çokmu beklettim anlamadımki ben yaaa neden böle olduğunu fikriniz warmı bu konuda şekerlerrrfisfisfis

ya biraz önce yaptım bende bu iksiride tadı çok acıııı karabiberimi çok geldi yoksa malzemelerle çokmu beklettim anlamadımki ben yaaa neden böle olduğunu fikriniz warmı bu konuda şekerlerrrfisfisfis

toz karabıberlemı yaptın? tane karabıberle yapılacak o zaman acı olmuyor arkadasım.
bi de pısınce tortuları bekletme . hemen suz.

:1no2:arkadaşlar yaklaşık iki haftadır bu iksiri içiyorum.yaklaşık bir aydırda spor yapıyorum.aynı zamanda diyet te yapıyorum.fakat kilomda milim oynama yok.deli olucam artık neden kilo veremiyorum ben ya.bu iksiri kullanıpta gerçekten faydasını gören arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar merak ediyoruz.senağlama hepinizi öpüyorum canı gönülden.a.s.

ben 2hafda icdim 4kilon gitti 72den 68e kilom

cevabın için saol.gülşencim sen bu arada diyet yada spor yaptın mı?yani ek bişeyler yaptın mı?artı herhangi bir hormonal rahatsızlığın varmı yani hızlı kilo verebilen bir insanmısın.sorularımı yanıtlarsan teşekkür ederim.bben niye veremiyorum ya deli olucam.

Ben de bu çaydan yaptım. akşamalrı 1 kupa içiyorum. ama bunun yanında diyet + spor+ yeşil çay da içiyorum. 3 haftada 7 kilo verdim.

tane karabiber olmassa tadı acı oluyormuş..migrosta satılıyor rula tarçın ,tane karanfil ve karabiber fiatlarıda çok uygun..bende 2 gün oldu başlayalı bakalım sonuç ne olacak ...sürekli habedar edelim birbirimizi...

cevabın için saol.gülşencim sen bu arada diyet yada spor yaptın mı?yani ek bişeyler yaptın mı?artı herhangi bir hormonal rahatsızlığın varmı yani hızlı kilo verebilen bir insanmısın.sorularımı yanıtlarsan teşekkür ederim.bben niye veremiyorum ya deli olucam.

bi sey deil canim diyet yapmadim amma yediklerime dikkat etdim ekmek hic yimedim,6 en geci 7den sonra hic bi sey yimedim aksamlari acikdigimda elma yedim rahatsizligim var amma hizli kilo vermiyorum bu aralar 3-4 gun yediklerime dikkat etmedim isdediyim kadar yedim kilolar geri gelmedi :sm_cool:ben cok cok hizli kilo alarim amma bu ise yaradi :dance:

Kızlar sayenizde bende başladım bu çaya tadı gayet güzel bence aranızda mersinli olan varsa bilir tadı kaynar a benziyor dün bir kaç bardak içtim ondanmı oldu bilmiyorum ama bu gece uyuyamadım yinede pes etmek yok bugün daha az içip deneyecegim herkese kolaylıklar kızlar a.s

ben içmeye başlayalı 1 hafta oldu , biraz iştahımda azalma hissettim , bi de barsak faaliyetleri arttı sanki..!!

kızlar ben bu çayıı azcık değiştirippp öyle yapıyorum aynı tarifin içine biraz maydonoz ve 2 yemek kaşığı papatya atıyorummm..yemek sonraları içiyorum..bakalım sonuç ne olacak?

2 tarifi karıştırdım ben umarım etkili olurra.s.

MAYDONOZU YEME ALIŞKANLIĞINI SÜREKLİ HALA GETİRMEK LAZIM METABOLİZMA İÇİN BÜYÜK FAYDASI OLDUĞUNU BİLİYORUM HATTA ZAYIFLAMAK İÇİN MAYDONOZU KAYNATIP SUYUNU İÇİYORLARDI.MAYDONOZ,YEŞİL ÇAY,KEKİK SUYU ÇOK FAYDALI İMİŞ.VE ÖZELLİKLE YEŞİL OLAN SEBZE VE MEYVELER.MEYVE VARMI BİLMEM AMA SAĞLIK AÇISINDAN TÜKETMEK ÇOK MÖHÜMMÜŞa.s

Hani kızlar hiç kimse bir şey yazmıyor ya içmeye devam mı pes mi ettinizzzzz

ebrulumcum ben yaklaşık 2 haftadır filan içiyorum.hala da içmeye devam ediyorum.gerçekten vücudumu çalıştırıyor.bunu hissediyorum.bağırsak hareketlerinden de anlaşılıyo.ama bende daha kilo verme konusunda pek bi işe yaramadı yani veremedim ama benim rahatsızlığım dolayısıyla zor kilo veriyorum ama normal bi insan daha kolay verebilir buna inanıyorum.sende nasıl gidiyor.içiyormusun içmiyorsan içmeni şiddetle tavsiye ederim.kilo kaybı varmı içiyorsan.:kahve:a.s.

ben pazar günü başlamıştım dün bitmişti dün içememiştim bugün tekrar yaptım faydası olduğuna inanıyorum tartı 66 gösterirken şimdi 65 gösteriyor 1 kg gitti içmeye devam sonucu yazacağım

ben pazar günü başlamıştım dün bitmişti dün içememiştim bugün tekrar yaptım faydası olduğuna inanıyorum tartı 66 gösterirken şimdi 65 gösteriyor 1 kg gitti içmeye devam sonucu yazacağım

ya bende azönce sirkeli ballı su içtim tadı çok kötü idi halen agzımda tadı var artık gına geldi bişelerdeneyip içmekten senin yptgın elmalı tarçınlı limonlu olanmı nasıl yaptın ne kadar zamanda kilo verdin

X