Doğal Saç Bakım Kürleri Mucizevi Sa losyonu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
dolapta bekletebilirsin canım. ben de öyle yaptım zaten. hem bu sürekliliği de sağlıyor.

Dün saçlarımı siyaha boyadım,düzleştirirken yanık kokusu geldi bi baktım yanmış saçlarım daha önce hiç olmamıştı tabi.Acayip sinirim bozuldu sonra düşük hızda çalıştırırken yine yandı 2-3 cm kaldı öndeki saçlarım ara ara tabi,bu malzemelerin hiçbirisi yok olduğunda deniyicem.

Son düzenleme:
kızlar saçlarımda röfle vardı. bu yüzden bayaa bir kötü olmuştu. en son kuaföre gidip fön çektireyim dedim eve gelince oturup ağladım. çünkü kuaför düzleştirmek için 2,5 saat uğraştı ama sonuç resim 1deki gibiydi. çok kötü duruyordu. düzleşmedi bir türlü yıpranıklardan dolayı. sonra saçlarımın rengini koyulaştırdım öncelikle. sonra şimdi aşağıda yazacağım maskeyi saçıma sürüp gece boyunca beklettim. sonuca inanamadım. evde saçıma kendim yarım saatte fön çektim ve sonuç 2. 3.4. ve 5.resimlerde. kıslar mutlaka uygulayın manyak bişii. gözlerime inanamadım.

bir miktar (yarım demet maydonoz miktarı kadar) ısırgan otunu 1-2 bardak suda 20 dk kadar kaynatın. otları ayrı bir yere alıp kaynar durumdaki ısırgan suyunun içine göz kararı 1 kahve fincanı olacak şekilde zeytinyağı, 2 tatlı kaşığı adaçayı yağı ve 2 tatlı kaşığı elma sirkesi koyun karıştırın. soğuyunca 4-5 kullanımlık (eğer saçınız benimki gibi bele kadar uzunsa) saç bakım kürünüz hazır. kalanı buzdolabında bekletiyorum. tüm saça diplerinden başlayarak uygulayın. en son sadece uç kısımlarına pantene, elidor ne varsa evde kullandığınız saç kremi ya da bakım kompleksi sürün.saçınızı iyice sarın strechle ve o gece sabaha kadar kalsın. sabah yıkayın ve mucizeyi görün. devamlı uygulandığında sonuç ne olur bilmem artık. saçlarımı daha da çok severim herhalde:)

ayyyy durmayın hadi yapın.

tek fotoğrafta yüzün gözüküyor nedense:uhm:

inandırıcılığına inanmıyorsan losyonu uygula inanırsın. bu sitedeki herkesin saçlarına zarar vermek isteyecek değilim herhalde. insanlık namına bi iyilik yapayım dedim. inanmak isteyen inanır istemeyen inanmaz.

ama tatlım kızların supsıne takılmadım degıl hanı ılk resımde acık renklıyken sac kısa ama koyu renkde sacın uuzn neden se tamm ben senın soledıgın formule ıse yaramaz demıyorum ama resımdekı sacların aynı kısı olduguna bende ınanmadım sac uzun sarı halı oncekı halı kısa enteresan geldı banada yanı

inandırıcılığına inanmıyorsan losyonu uygula inanırsın. Bu sitedeki herkesin saçlarına zarar vermek isteyecek değilim herhalde. Insanlık namına bi iyilik yapayım dedim. Inanmak isteyen inanır istemeyen inanmaz.

losyonu uygulamam için sana inanma gerekli.ama sen inandırma çabasındada değilsin zaten.pek bi asabisin ya.o yüzden bu karışımı es geçtim.

:))))))))))))) olayy ya ya arkdaslar resımdekı aynı ınsan olmasada bu uygulamda yazılanların hpsı yararlı seyler yanı :)

ama tatlım kızların supsıne takılmadım degıl hanı ılk resımde acık renklıyken sac kısa ama koyu renkde sacın uuzn neden se tamm ben senın soledıgın formule ıse yaramaz demıyorum ama resımdekı sacların aynı kısı olduguna bende ınanmadım sac uzun sarı halı oncekı halı kısa enteresan geldı banada yanı

ilk fotoda saçım kısa falan deil o foto yarım çekildiği için öyle istersen saçımın kıvırcık haliyle çekilmiş şu fotoya bak oradan da saçımın ne kadar kuru göründüğünü ve saçımın uzunluğunu görebilirsin. neden bu kadar üstüme geldiniz anlamadım.

Eklentiler

• $hjgg.jpg
    $hjgg.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 75
ya alla alla ister ınanın ister ınanmayın..ne kadar takıyonuz herseye ya kız emek vermış koymuş gayette o..sil arkadasım sende konuyu yorma hıc kafa her forumda aynı..yalan sen degılsın o degıl bu degıl..sanal burası herkez ınanmak ıstedıgı kadar ınansın kımsenın huzurunu kaçırmayın..:kızgın:

ya alla alla ister ınanın ister ınanmayın..ne kadar takıyonuz herseye ya kız emek vermış koymuş gayette o..sil arkadasım sende konuyu yorma hıc kafa her forumda aynı..yalan sen degılsın o degıl bu degıl..sanal burası herkez ınanmak ıstedıgı kadar ınansın kımsenın huzurunu kaçırmayın..:kızgın:

saol canım benim yaaaa opuyorumnanaktan

kimse kimseyi hiç birşeye inandırmak zorunda değil.. arkadşımız fikir vermiş sadece.. ürün satmıyor, menfaat sağlamıyor... gerksiz ithamlara mahal verecek bir konu göremiyorum ben.. ayrıca ısırgan kürünü bende uyguluyorum ve faydasını gördüm.. saçlarımında uzamasına yardımcı oldu.. sirke ve yağları da ekleyeceğim artık :-)

çok teşekkürler paylaşımın için...

paylaşımların sonsuz olsun.. baltalamaya çalışanlara rağmen...

Son düzenleme:
Yorumları kafana takma arkadaşım opuyorumnanaktan, süper bi tarife benziyor bende deniyeceğim kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. umarım kürün sizdeki güzel etkisi bendeki etkisinden çok daha güzel olur...

arkdaşlar ben denedim,uyguladım,ama malesef hiç bi sonuca ulaşamadım,hiç bir işe yaramadı...

şaka gibi yaaa sen bilirsin canım.

çok komik ya kız yaptığı karışımı paylaşmış söylenmedik söz kalmamış ayrıca bilindik şeyleri söylemiş tutup çok enterasan bi tarifte vermemiş güvenmem lazım uygulamam için demişler sanki kız kezzap dökün saçınıza demiş:))))
boşver canım sen ellerine sağlık çok güzel olmuş saçların. bende deneyecem tarifini paylaşımın içinde teşekkürler. opuyorumnanaktan

X