Doğal Saç Bakım Kürleri Mucizevi Sa losyonu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
arkadaşlar ben denedim.. ve çoook memnun kaldım.. zaten ayrı ayrı kullanıyordm.. şimdi hepsi bocaladım :) başka yağlarda ekleidm.. özellikle susam yağı uzamasına çok etki ediyor saçların..
çok daha parladı saçlarım.. sağlığa kavuştu ve hızlı uzadı.. dediğim gibi ayrı ayrı yaptığım kürlerdi.. birleştirince etkisini hızlı gösterdi.. tavsiye ederim.. resim üşenmediğim bir ara çekip eklicem :)
öneri için arkadaşıma da teşekkürler,

çok güzel görünüyor maşallah .
peki saçınızı yeni boyattığınız için de parlıyor olabilir mi? gazetede saçınızın parlak ve canlı durmasını istiyosanız boyatın diyordu.

çok güzel görünüyor maşallah .
peki saçınızı yeni boyattığınız için de parlıyor olabilir mi? gazetede saçınızın parlak ve canlı durmasını istiyosanız boyatın diyordu.

vanım boyayı yaptıktan 2 gün sonra falan yaptım maskeyi. boyadan sonra da çok iyi görünmüyordu. maskeyi yaptıktan sonra kendine gelmiş. kuaförüme sordum. saçların çok kuru olduğu için maskeyi resmen emmiş. bu nedenle iyi sonuç almışsın dedi.

arkadaslar koyu renk saclı olanlara ada cayının sac rengını actıgını soylemek ısterım dıkkatlı kullanmakta yarar var

vanım boyayı yaptıktan 2 gün sonra falan yaptım maskeyi. boyadan sonra da çok iyi görünmüyordu. maskeyi yaptıktan sonra kendine gelmiş. kuaförüme sordum. saçların çok kuru olduğu için maskeyi resmen emmiş. bu nedenle iyi sonuç almışsın dedi.

canım hala yapıyormusun bu maskeyi uzamasında bir etki ettimi

paylaşım için çok tşk ler :içelim:

Son düzenleme:
agzim acik kaldi resimleri görünce,benimde saclarim cok mahvoldu sac acarken sacimi yakti kuaför,birde sac masasida mahvettim,kesinlikle bunu deniyecegim.tesekkürler paylasim icin,insallah bende de ayni sonuca ulasirim.

Peki yeşil ısırganı nerden bulucaz.Aktarlarda satılan kurusundan var evde onunla yapsak nasıl olur..
Lolalucy ,sen hep yeşil ısırganla mı yapıyorsun?..

canım benim bahçem var orada kendiliğinden çıkıyor. kurusu işe yarar mı bilmiyorum. yarar gibi geliyor.

Canim isirgan otlarini sadece yapraginimi yoksa saplariyla birliktemi kaynaticaz..Ben bugun denedim ama cok az bi suyu kaldi icinde otlarla birliktemi uyguluycan sacimiza

öncelikle teşekkürler paylaşım için , bir soru sormak istiyorum konu ile alakası yok ama saç renginiz ne hoş olmuş ne renk yaptınız cevaplar mısınız mahsuru yok ise :kedi:

öncelikle teşekkürler paylaşım için , bir soru sormak istiyorum konu ile alakası yok ama saç renginiz ne hoş olmuş ne renk yaptınız cevaplar mısınız mahsuru yok ise :kedi:

canım benim saçlarımda röfle vardı. loreal açık kestane akaju rengi ile açık kestane rengini karıştırıp uyguladım. ben de o rengi çok beğenmiştim ama renk akacak diye biraz daha koyulaştırayım dedim demez olaydım şimdi o renge dönsün diye bekliyorum ama dönmeyecek galiba...

çok teşekkür edrim cevabınız için a.s. koyulaştırmış olduğunuza üzüldüm ,belki yıkandıkça açılır eskisi gibi olur

Deneme tahtasi gibi olduk kaydirigubbakcemile3 Saclarim icin herseyi denedim diye bilirim kaydirigubbakcemile Bunuda denemekten zarar gelmez :eek: Deneyelim görelim, tesekkürler lolalucy a.s.

teşekkürler paylaşım için, bende sarı saçlıydım geçen hafta bi anda canım sıkıldı siyaha boyattım kaydirigubbakcemile3 ama uçları mahvoldu şimdi bakım yapıcam azcık da kestirdim, uzamasını ve kırılmamasını istiyorum inşallah iyi gelir :1hug:

X