Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

kahvecım o sahıslar cıkmadı...

babanne dıyor kı...kız cocugunu evlatlık verdım ama umıt ıkı bucuk yasında cocogu motara koyuo gexıyor

cocuga bırsey olacak dıye verdıkk

annesı umıtı ıstemıyor evde..
kız cocuk olrusa umıte eve gelecektı
para getıren dılberde yok umıt tek basına kladı sokaklarlda.....

kız cocugunu sevıyor...her zaman soylıyor zaten umıt

yazıklar olsun cidden babanneye muhammedi bulun yanıma alıcam diyip duruyordu noldu da kız çocuğunu ayırdı yazık o çocuk bi gün büyüyüp hesap sorucak...

Kim ne derse desin ben Ümit e acıdım bir erkek kolay kolay içli içli ağlamaz.. Gidecek yeri yok köye gitse olmaz annesi kabul etmiyor napsın o da bi anda bir çok şey öğrendi psikolojisi bozuldu yardım alamsı gerekiyor :KK43:

bırıcık o kadar olay cıktı sessız sedasız kaldıı
ercan dıleber o evde fuhuş yapıyro dıyor adamde ses yok
bugun artık annesıde onu ısteıyor kapıda kaldı ya ondan

üzüldüm yaa..Muhammed Ümitten benim ondan bi şüphem yok.Çünkü Dilber Çorluya taşındıktan sonra kayışı koparmış..Ama küçük kıza bi DNA testi şart bence..Yuvada olması da iyi oldu aslında..Bunların içinde per perişan olurdu yavrucak..Çocuğu azarlayıp dururlardı en ufak yaramazlığında..Anan şöyle böyle diye ezerlerdi onu eminim..bunlar o tip insanlar çünkü..

vayyy bee ümit ağlayabiliyormuş......

evet yaa onca çocuk kayboldu ölüsü bulundu 45 gündür adam bi kere ağlamadı kızınıçocuk yuvasına verilirken görünce ağladı çok da içtendi ilk kez bi babalık belirtisi gösterdi
yok ya o muhammed bunun çocuğu olamaz

Hem evlatlar sadece çocukluk çağındamı evlat yanii..Semiha hanımda ümitin annesi ama istemiyorum,eve almam onu diyebiliyo..Kimse onu sorgulamıyo..Evlat büyüyünce evlatlıktan çıkıyomu,annelik bitiyomu..Çok ezmişler,boşa atmışlar ümiti annesi babası..

dram içinde dram işte........ yitip kaybolan bi çoçuk ...parçalanan bir aile......katil cani bir anne........

çocuk kaderin ilk kocasındanmış canım az önce söyledi ayrılmış kader..

Evet yaa hamile hamile nisanlisi deyince ben ercanin diye sanmistim...Sasirdim kaldim...Al birini vur otekine hesabi hepsi ayni.....

Bencede kizin yuvaya verilmesi iyi olmus...O ailede insan olamazdi o kizcagiz...Babannede suphelendi herhalde babasi baskasiysa gelir alir bisi yaparlar falan diye...Yazik yavrucaga ama yuva bu aileden daha iyidir...

bırıcık o kadar olay cıktı sessız sedasız kaldıı
ercan dıleber o evde fuhuş yapıyro dıyor adamde ses yok
bugun artık annesıde onu ısteıyor kapıda kaldı ya ondan

yaniii.... ama bayağı bi içten ağladı. şimdi hissedebildim babalığını...ahhh... anne ve babanın cezasını hep neden çocuklar çeker nedennnnnn

babannnede hatalı kızının çocuğuna bakıyor ama iş öbür kıza gelince yok benim param yok güvenliğim yok falan filan diye milleti kandırıyor kim ne derse desin bir insanın nasıl bir insan olacağı hep annen babanın ve çevrenin elindedir ne ümitin ailesi ne dilberin ailesi 5 para etmezler ümit ssk lı bir işte çalışmıyor diye ümiti ve torunu itemiyor analık paraylamı olurmuş ne iğrenç bir aileler toptan balık baştan kokuyor aslında hani dilberin ailesi nerde onlarda kızları salmışlar çayıra mevla kayıra böyle ailelerin içinde dilberinde bu kadar şeytanca ve canavarca yetişmesine şaşırmamak lazım aslında dilber ve ümitte ailelerden gördüklerini yapan cağil insanlar

Hem evlatlar sadece çocukluk çağındamı evlat yanii..Semiha hanımda ümitin annesi ama istemiyorum,eve almam onu diyebiliyo..Kimse onu sorgulamıyo..Evlat büyüyünce evlatlıktan çıkıyomu,annelik bitiyomu..Çok ezmişler,boşa atmışlar ümiti annesi babası..

Aynen su da var kadin kendi evladina analik yapmamis yapmiyor ki cocugunun cocuguna mi babaannelik yapacak , cok farkli seyler dusunuyorum ama kelimelere dokemiyorum
kizinin cocuguna bakarken kendine guveniyor kadin benim ekmek alacak param yok demiyor ama Umit'in kizina gelince bu lafi soyluyor ya boylelerinin ana baba olmaya hakki yok!

kızlar babanne gamzeyide yuvaya vermiş bilmiyorum hiç çocuk esirgeme kurumuna gitme fırsatınız oldumu ama duyunca benim içim acıdı yavrucağa hoş bunların elindede sürünürdü ama yurtta olmakda hiç güzel bişey değil öyle anlatıldığı gibi mükemmel yerler değiller bence

babaanne, dilberin çocuğu diye istemiyor bence torununu..

İlk defa Mügenin reyting için konuştuğunu düşündüm.Hoşuma gitmedi.Şimdi kayınvalidenin yerine kendimizi koyalım.Sonuçta o bebişin annesi yüzünden 6-7 kişi hapiste.Kin güdüp gelip çocuğa zarar verebilirler.Enbaşta Ümit aklına esip gidip annesinin evinden kızını alıp sokaklarda tutabilir, satabilir.Kadın bence medya bu olaylarla ilgilenirken kızı yuvaya verdi ki birşey olursa hemen yine Mügeye haber verecek.Ümiti istememeside doğal.Ya adam ol gel, yada gelme diyor işte bu kadar basit.
Bide Ümitin kriz geçireceği belliydi.Arif Vermli ellerinin kavuşturmuş hiç midahe etmedi takii çağırılıncaya kadar.Bu senin işin millet çağırmadan gidip ilgilensene hayret ettim bugün.

Yuvalar çok değişti canım..Özellikle büyük şehirdekiler baya ilerleme kaydetti..artık eskisi gibi kötü muamele yok..Çünkü tolum olarak bu konulara çok duyarlı hale geldik..üstelik herkesin elinde cep telefonu,kameralr,güvenlik kameralrı filan var..kimse kötü davranmaya cesaret edemiyor..büyük şehirler böyle yani..diğerlerini bilemiyorum..genel olarak iyileşme var hepsinde..bunların elinden çok daha güvenilir olduğu kesin tabi..

dün yayın sonrası müge anlıı :1no2:
48 gündür hazırladığı TV programında kayıp çocuğun ailesini konuk eden ve olayı çözmeye çalışan televizyoncu Müge Anlı Muhammet Fırtına'nın katilini duyunca hastanelik oldu. Muhammet'in annesi Dilber Fırtına tarafından öldürüldüğü haberi Müge Anlı'ya ulaştığında ünlü sunucu hıçkırıklara boğularak sinir krizi geçirmeye başladı.
ATV Ana Haberin yayınından sonra Müge Anlı tekrar fenalaştı ve yeniden doktor kontrolüne alındı. :1no2:

X