Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

saol canım,bunlar bence tarlaya götürüp orada öldürdüler yavruyu...

dün müge anlı çocuğa cinsel saldırıda yapılmış olabilir gibi bir imada bulundu ve ekledi bu benim düşüncem dedi ortada daha bişi yok dedi umarım öle bişi olmamıştır ama bi tokatla ölmez bi çocuk

Ya bu kadina hasta diyolardi zamaninda tedavi gormus, hastaligi neymis bunun?

umarım dna sonucu muhammet ümitten çıkar ama gamze çıkmaz...hem o vicdansıza bir ders olsun(ki sanmıyorumki olsun) hemde gamzeyi daha arayıp sormazlar kızın hayatı kurtulur..

Kız cocugundan bahsedılmemelı kaldıgı yuvada soylenmemelı..
Dılber herkesı sucluyor..Herkese laf soyledı..
dılbere kzıan ınsanlar cocuga zarar verebılır benım dıyebılır....

Kız cocugu en ıyı devlette korunur

ne babaanne ne umıt ne baskası bakamazz...

bencede çocuğpun yuvaya verildiği iyi oldu
ben o seyirci kadına katılmıyorum..yok efendim açsam o da aç kalsın falan filan...ayollllllll biz kaç gündür muhammed aç öldü diye ağlayoruz kadın ne diyor yaaaaaaaaaa..baksanıza...sinir oldum
şu ümitteinde muhammetin bulunduğu yerde çekilen görüntüleri vardı yaaaaaa...Allahın gücüne gitmesinde o görüntülere güldüm bennnn..namaz kılar gibi eğmiş başını...ahh oğlum vah oğlum..ben seviyorum oğlumu...sonrada ne diyim daha diyorrrrrrrrr...ayyyyyyyyy deli oldum...ezberlemişte söylemiş...karısından tiyatroculuğu öğrenememiş

dun kadar hepımız kız cocugu nu devlet baksın dıyor duk bugun herkes ben bakarım dıyor
dılberın babası ben de bakarı dıyor studyodakıler alkıslıyor
dılberın babası dılbere ne kadar baktı sımdı ıkı bucuk yasında kıza bakmak ısıtıyor

cocuk bakmak o kadar kolay mı....

En guvenılır yer suna devlet....

o kız cocugu bır cok şeyı gordu...
Umıtle beraber kalsa aynı olaylarla sureklı yuz yuze gelecek...
En dogru karar verıldı...

kesinlikle bu konuda haklısın en doğru karar çocuğun verilmesi ama tepki çeken daha 2 gün oldu kadın biraz daha sahip çıkabilirdi en azından 1 yada 2 ay daha yanlarında kalsaydı çocuk annesizli abisizliği babasızlığa alışsaydı birde zaten ümit gerizekalısı daha dün kıza abisini öldüğünü söylemiş düşünsenize 2,5 yaşındaki bir çocuğun yaşadığı tranvayı

umarım dna sonucu muhammet ümitten çıkar ama gamze çıkmaz...hem o vicdansıza bir ders olsun(ki sanmıyorumki olsun) hemde gamzeyi daha arayıp sormazlar kızın hayatı kurtulur..

Ah kadersiz yavrucagizim daha 2.5 yasindaymissenağlama

dilber kandirilirsa bende insan degilimbenneyaptımki

ta bekarlıkta çıkmış zaten adı aklı şeyinde işte.
kafa kapalı kısa kollu dar bi badiyle oturdu bigün kayınvalidesi uzun kollu penye almış onu giymek istememiş ogün onun tartışmasıda olmuştu sinir olmuştum çocuk kayıp bunlar kılık kıyafet derdinde

dun kadar hepımız kız cocugu nu devlet baksın dıyor duk bugun herkes ben bakarım dıyor
dılberın babası ben de bakarı dıyor studyodakıler alkıslıyor
dılberın babası dılbere ne kadar baktı sımdı ıkı bucuk yasında kıza bakmak ısıtıyor

cocuk bakmak o kadar kolay mı....

En guvenılır yer suna devlet....

o kız cocugu bır cok şeyı gordu...
Umıtle beraber kalsa aynı olaylarla sureklı yuz yuze gelecek...
En dogru karar verıldı...

haklısın canım..
benim kızdığım hep dilbere merhametsiz duygusuz dendi en az dilber kadar ailelerde aynı insan lafta bari der ben bakim zaten vermezler öğle insanlara yavrucağı..
piskolojisi bozulmuştur o bebeğin annesi ne halt yediyse hepsini görmüş ve anlatıyomuş minicik yüreği ile....

dün müge anlı çocuğa cinsel saldırıda yapılmış olabilir gibi bir imada bulundu ve ekledi bu benim düşüncem dedi ortada daha bişi yok dedi umarım öle bişi olmamıştır ama bi tokatla ölmez bi çocuk

Tabıkı canım hersey olabılır,gerıye kemıklerı kalmıs hıcbırsey bılınmıyor cunku...Sadece dılber salagının dedıgı uzerıne..

kesinlikle bu konuda haklısın en doğru karar çocuğun verilmesi ama tepki çeken daha 2 gün oldu kadın biraz daha sahip çıkabilirdi en azından 1 yada 2 ay daha yanlarında kalsaydı çocuk annesizli abisizliği babasızlığa alışsaydı birde zaten ümit gerizekalısı daha dün kıza abisini öldüğünü söylemiş düşünsenize 2,5 yaşındaki bir çocuğun yaşadığı tranvayı

Soyleyeceklerimi yazmissin katilmamak mumkun mu.

Tabıkı canım hersey olabılır,gerıye kemıklerı kalmıs hıcbırsey bılınmıyor cunku...Sadece dılber salagının dedıgı uzerıne..

konuştururlar canım onları öle taktikleri varki şimdi hiçbiri birbirini görmüyo ona dicekler kemal herşeyi anlattı senin üstüne attı kadere dicekler herşeyi senin üzerine attılar doğruyu anlar biz zaten biliyoruz senin ağzından duyalım eşşek gibi ne halt yedilerse anlatıcaklar sonuçta 1 şahit yok 6 şahit var illa ikisinin-üçünün ifadesi tutucak

Muge Anli da 45 gundur konusmayanlar polis de bir gunde nasil ottu ama suratsiz kader e bakin ahlaksiz, pislik!

off of of kaç kişi çıktılar ya
hepsi de koca koca insanlar
Allah korusun böyle insanlardan evlatlarımızı

ah Kader ah kafasız kader.
o bebeğini evinde büyütmek varken
hapis köşelerinde sürünecekiniz
lohusa halinle ne hallere düştün bak

dilber aynı meymenetsiz surat ifadesiyle duruyo..

eeeee bunlar gene bizim paralarımızla beslenecekler........dışardeyken yemediklerini içerde yiyecekler ......başka bişey yapmalılar olmaz böyle olamaz........olmamalı.....

ah Kader ah kafasız kader.
o bebeğini evinde büyütmek varken
hapis köşelerinde sürünecekiniz
lohusa halinle ne hallere düştün bak

dilber aynı meymenetsiz surat ifadesiyle duruyo..

kaderınde bebegını alsınlar yha bu ne bı subyan ıcın suclananlara bak 1 2 deıl 6 kısı allah topunuzun belasını wersın ırenc yaratıklar

eeeee bunlar gene bizim paralarımızla beslenecekler........dışardeyken yemediklerini içerde yiyecekler ......başka bişey yapmalılar olmaz böyle olamaz........olmamalı.....

hiçç merak etme canım o dilberi bu gıcıklıkla hapisanede hallederler onlar gitmeden haberi gidiyomuş hapisaneye

canım inşallah hapiste bunların burnundan getiriler
inşallah yapmadıkları eziyet kalmaz bu adilere..

X