Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

konuştururlar canım onları öle taktikleri varki şimdi hiçbiri birbirini görmüyo ona dicekler kemal herşeyi anlattı senin üstüne attı kadere dicekler herşeyi senin üzerine attılar doğruyu anlar biz zaten biliyoruz senin ağzından duyalım eşşek gibi ne halt yedilerse anlatıcaklar sonuçta 1 şahit yok 6 şahit var illa ikisinin-üçünün ifadesi tutucak

Orası öle canımcım bılıyorum ama dövdük dısında bısey dıyen yok işte,ayrı ayrı eş zamanalı sorgulanmalarına ragmen hepsı aynı seyı dıor ama kımın vurdugu mechulll ya da tarlada naptıkları...

yoksulluk ve insanlıktan yoksunluk ve gelinen sonuç...dilberden bir muhammet öldü kaderden bir muhammet doğdu..allah böyle insanlardan doğmakla ilk sınavına adım adan bebeklerin yardımcısı olsun :Saruboceq:

eeeee bunlar gene bizim paralarımızla beslenecekler........dışardeyken yemediklerini içerde yiyecekler ......başka bişey yapmalılar olmaz böyle olamaz........olmamalı.....

Bu onlara ceza degil odul ya hic olmadigi kadar rahat edecekler yiyip icip yatacak o dilber zikim olasicalar!

Bu onlara ceza degil odul ya hic olmadigi kadar rahat edecekler yiyip icip yatacak o dilber zikim olasicalar!

hiç zannetmiyorum rahat ediceklerini bence aç açına gezdikleri günleri mumla arıcaklar

ilahi adalet die bişi var sonuçta allahım bunların cezasını öbür tarafa bırakmaz inş.:Saruboceq:

Muge dıyor kı ben yayında soylıyorum sız benım yerıme soylıyorum

Muge Anlı burayı okursak onunda ıcı rahatlarr
bız neler neler soylıyoruzz.....

mugecım senın yerıne ben soluorummmmmmmmmmmm dılberrrrr geberırsın ınsallah ordan sag cıkamayacaksın ayy ole bı kın doluyum kı kıslar anlatamıom yanı

aman allahım hepsinden midem bulanıyor ne kadar aşagılık bunlar böyle,bunlardan bu toplumda biraz daha varsa halimiz nice olur.iğrenc suratlı,pişkin, f....şe kılıklı bir kadın,her türlü pisliğini bile bile cok seviyodum dilberi diyen şerefsiz bir koca,oğlunu mezara koymadan evlilik düşünen bir baba,yalancı numaracı işine geldiği yerde konusan bir babanne,kızlarının her pisliğine rağmen dilber sucsuz kandırdılar diyen baska bir baba,fuhuş yapılan evdeki kızla beraber olan,her pisliği bilipte susan bir ercan.o kaderin eski kocasından hamile olduguna aslaa inanmıyorum eminim o da eve gelen giden birinden olmustur.

valla hiçbirinin masum olduguna inanmıyorum masum insan mikrofon ona uzatıldıgında biri bişi sordugunda haykırır ben bişi yapmadım bu bu yaptı diye.bunlarda hiç yok böyle bişi.

ppesssssssssssssssssssssss.

ya 6 tanen koca koca adam ya birde ölen 6 yaşında bir yavrucak
Allah kahretsin ya boylarından poslarından utanmıyorlar bu daha sübyan 6 yaşında bir bebek ya
hiç utanmadılar hallerinden minicik küçücük bir çocuktan 6 tane kazık kadar olmuş canavar ne istediniz
bu kada adilik olurmu ya ?

aman allahım hepsinden midem bulanıyor ne kadar aşagılık bunlar böyle,bunlardan bu toplumda biraz daha varsa halimiz nice olur.iğrenc suratlı,pişkin, f....şe kılıklı bir kadın,her türlü pisliğini bile bile cok seviyodum dilberi diyen şerefsiz bir koca,oğlunu mezara koymadan evlilik düşünen bir baba,yalancı numaracı işine geldiği yerde konusan bir babanne,kızlarının her pisliğine rağmen dilber sucsuz kandırdılar diyen baska bir baba,fuhuş yapılan evdeki kızla beraber olan,her pisliği bilipte susan bir ercan.o kaderin eski kocasından hamile olduguna aslaa inanmıyorum eminim o da eve gelen giden birinden olmustur.

valla hiçbirinin masum olduguna inanmıyorum masum insan mikrofon ona uzatıldıgında biri bişi sordugunda haykırır ben bişi yapmadım bu bu yaptı diye.bunlarda hiç yok böyle bişi.

çok haklısın sana yüzde yüz katılıyorum hepside birbirinden suçlular ama olanlar 6 yaşındaki bir yavrucakla 2,5 yaşındaki bir masum kıza oldu bu kadar koca koca insanlar bu iki miniğin hayatını mahvettiler

arkadaşlar merak ettiyim bişey var bu kader denen ....... töbe töbe sabah sabah banlattırıcaklar beni napım tutamıyom kendimi. ççocuğun babası kim şimdi tv de olan ercanmı? birde şu dilber varya ne ona anne falan denmez varya o kadını bacaklarından asıp meydan yerede ıslak havluyla dövüp sonrada töbe ya bu kadınlar benim sabah sabah sinirimi alt üst ettiler..
hala okadar sakin ki şimdi tv de izledim .o kadının sadece kafası şeyine çalışıyor başka hiç bişey umrunda deyil. daha şimdi pek bişey anlayamaz ne olduma düştü bir cezası kesinleşsin ozaman görür dünyanın kaç bucak olduğunu :mymeka:

kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüso

arkadaşlar merak ettiyim bişey var bu kader denen ....... töbe töbe sabah sabah banlattırıcaklar beni napım tutamıyom kendimi. ççocuğun babası kim şimdi tv de olan ercanmı? birde şu dilber varya ne ona anne falan denmez varya o kadını bacaklarından asıp meydan yerede ıslak havluyla dövüp sonrada töbe ya bu kadınlar benim sabah sabah sinirimi alt üst ettiler..
hala okadar sakin ki şimdi tv de izledim .o kadının sadece kafası şeyine çalışıyor başka hiç bişey umrunda deyil. daha şimdi pek bişey anlayamaz ne olduma düştü bir cezası kesinleşsin ozaman görür dünyanın kaç bucak olduğunu :mymeka:

cevap bekleyen o kadar cok soru var ki, bu da onlardan biri

yaa şu 1,5 yaşında ki kız çocuğuna tecavüz edenler vardıya onların birini öldürmüşler hapishanede die okumuştum nası sevindim anlatamam

gercekten mı yaa... Bunlara hücre de olsa rahat vermezler... bır sure sonra kogusa alıyorlar dıye bılıyorum... o zaman anlar o masum evıne kocasından baska kımse gırmeyen ama kendısı baskasının evınden cıkmayan ahlaksız kansız kadın...

cok ozur dılerım konuyu dagıtacamm ama bugun mugenın ayakkabılarını ckkk begendım

hayır canım ercanla kaderin ilişkisi bir aylıkmış,cocuk güya eski kocasındanmışşşş.gayrımeşru demiyolarda.....o sinanla kaderin fasulye sırıgı annesi de dost hayatı yasıyorlarmış.

ayy allahım bunlar ne meraklı böyle doğurmaya,birini kurda kuşa yem ettiler,birini yurda verdiler -ki en iyi çözüm bu bence- o küçücük kız bile annesinin yatıp kalktıgını anlatıyormus.biride daha bir haftalıkken anasının kucağında karakol köselerinde. yaa ağlıyorum sinirimden benim kızım bir aylıkken ona odasında elimden gelen konforu sağlamaya calıştım üşümesin,başkalarının nefesinden mikrop kapmasın diye.cocuk dünyaya gözlerini karakol köselerinde adliye köselerinde acıyor.

Allahım sen evlatlarımızı esirge yarabbimmmmm

X