Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yarına cıkacagımız bellı mı tatlım kafadan 3 ay yok... 1 sene boyunca beraber oldugu kırdıgı ıncıttıgı vs tum kısılerden helallık ıstemesı cokk normal canım ya

bu cemin görüntüleri nasıl çıkmış ortaya münevverle yapılan msn konuşmaları falan neden 100 kusür günden sonra ortaya çıktı anlamadım :uhm: cemin oturduğu ev tekrar mı arandı ki o zaman bulundu bunlar :uhm:

kimbilir daha ne konuşmalar,görüntüler var ama parça parça veriyorlar...:nazar:

Cem G.'nin Bahçeşehir'deki evinde öldürdüğü Münevver Kara-bulut'un başını kesmekte kullandığı kanlı testerenin fotoğrafını HABERTÜRK ele geçirdi. Etiketi bile üzerinde olan testere, Cem G. tarafından evinin yakınındaki bir nalburdan satın alınmıştı. Nalbur testereyi sattığı Cem G.'yi görüntülerden teşhis etmişti

Gönül KARAKUŞ / AHT/ ÖZEL HABER
BAHÇEŞEHlR'de 3 Mart tarihinde öldürülen ve testereyle başı gövdesinden ayrıldıktan sonra Etiler'de çöp konteynerine atılan Münevver Karabulut cinayetindeki güvenlik kamerası kayıtlarına ulaşan HABERTÜRK, bu kez cinayette kullanılan kanlı testerenin fotoğrafını ele geçirdi.
Olayın dehşetini gözler önüne seren testere katil zanlısı Cem G. tarafından evinin yakınındaki nalburdan satın alındı. 16 TL'lik testere için 50 TL bırakan Cem G. paranın üstünü bile almadan evine döndü. Cem G'nin nalburun bulunduğu iş merkezine girişi güvenlik kameralarına da yansıdı.
Münevver'in Etiler'de bavul ve gitar çantası içinde çöp konteynerine atılan cesedinin bulunmasından kısa süre sonra failin Cem G. olduğu anlaşıldı ve polis hemen Bahçeşehir'deki evlerine baskın yaptı.

EVDE KAN KOKUSU VARDI
Bu baskına katılan polislerden biri o anı Habertürk'e şöyle anlatıyordu: "Evde anne ve Cem'in iki kız kardeşi vardı. Evin içinde tuhaf bir koku vardı. Sanki kan kokuyordu. Cem ve babası evde yoktu. Evin içi çok acele temizlenmiş, toparlanmış gibiydi. Aramada gözle görülür, silinmiş kan izleri gördük. Savcılığın talimatı ile kan izlerini ve delilleri aramaya başladık. Cem'in yatağının altında testereyi bulduk. Testerede saçlar ve kan damlası vardı. Merdivenden aşağı doğru kanlı ayak izleri vardı ve Cem'in kanlı elbiseleri bulundu. Eşofmanlar dahil. Üst kattan başlayıp aşağıya kadar kan izleri toplandı."

DOLABINDA EKMEK BIÇAĞI
G. ailesinin oturduğu villada iki yıldır hizmetçi olarak haftanın 3 günü çalışan Ş.K. savcılığa verdiği ifadede olayın meydana geldiği gün izinli olduğunu belirterek şöyle demişti: "Bir gün Cem'in kaldığı odayı temizlerken elbise dolabının içinde elbiselerinin arasına konmuş büyük bir tırtıklı ekmek bıçağı buldum. Bunu annesini söyledim, 'ben bu konuyu hallederim' dedi."

ıŞTE O DıYALOGLAR
Milleti zehirleyeceğim
CEM'E ŞARKILI VEDA
M.K: VodiVido /2009/01/asli-gungor-son-opucuk-2009-orjinal.html
M.K.: Dinle
C.G.: Ne bu?
M.K.: Şarkı, odun
M.K.: Son öpücük şarkının adı
M.K.: Klibi film gibi çekmişler
M.K.: Kız arkadaşını yolluyor sevgilisine. 'Aldatacak mı diye'
C.G.: Kim?
M.K.: Klipteki kız. Sevgilisi de aldatıyor. O mu?
C.G.: Hımmm
M.K.: ızlemedin herhalde..
C.G.: Yok babamla film izliyoruz
M.K.: Hangi film?
C.G.: Bayrampaşa. Haksız yere cezaevine giren bir adamın hayatını anlatıyor.
M.K.: Adından belli zaten.
M.K.: Cidden haksız yere hapis yatan kaç insan var öyle
C.G.: Öyle valla Münevver'im.
M.K.: Hapse girmek de iyidir.
M.K.: Hapse girmekde iyidir ama
C.G.: ıyiyse haber ver biz de girelim.
M.K.: Kimi öldürmemi istiyorsun aşkım. Söyle vurayım.
C.G.: Hehheee.. Haksız yere girmeni istiyorum ama:)
M.K.: Sen de gel o zaman. Ama aynı koğuşa değil.
C.G.: Sen bak önce. Beğenirsen ben de gelirim. Aynı koğuş olacak. Film izleriz orda da
M.K.: Öyle bir şey olmaz.
M.K.: Ben erkeklerin bir hafta da olsa hapse girmesi taraftarıyım.

SERı KATıLıM BENıM
C.G.: Hımmm. Feminist sevgilim.
M.K.: Yok ciddiyim ben. Akıllanıyorlar. Kıymetini biliyorlar özgürlüğün.
C.G.: Ciddiden böyle mi düşünüyorsun?
M.K.: 3-4 gün de yeter.
C.G.: Niye laf atıyorsun şimdi erkeklere. Ben de erkeğim. Ben de mi gireyim yani.
M.K.: Gir. Akıllanırsın artık.
C.G.: ıyi Münevver. Sen mutlu olacaksan girerim 1 hafta.
M.K.: Kimi öldüreceksin? Hırsızlık mı yapacaksın?
C.G.: Milleti zehirlemekten gireceğim.
M.K.: Beni zehirlersin o zaman.
C.G.: Seni niye zehirleyeyim. Kız düşmanı mıyım ben. Kesin bir erkek zehirlerim.
M.K.: Seri katil.
C.G.: Hehehhe. Sen di mi?
M.K.: Tövbe tövbe. Allah korusun. Şakası bile kötü
C.G.: Hehhee. Seri katilim benim.
M.K.: Bir şey soracam. Arkadaşın ödeme yaptı mı?
C.G.: Bunu mu soracaktın Münevver.
M.K.: Merak ettim. Ödeme yapmasa polise verecektin.
C.G.: Ödeme yaptıktan sonra vericem.
M.K.: Ödeme yaptıktan sonra neden veriyorsun?
C.G.: Her hata yapan cezasını çeker bebiş. Bu işler böyle.
M.K.: Amannnn.
C.G.: Gönderdiğin şarkıyı dinliyorum.
M.K.: Son öpücük.

'SON ÖPÜCÜK'ÜN SÖZLERı
Sandın ki ne yaparsan yap yanındayım ben
Acıyı ihaneti taşımak zorundayım ben
Yapamam gidemem sandın ki vazgeçemem
Artık yalnız geçmişte anındayım ben
Bu sana veda ederken son bakış, son gülücük,
Bu sana kalbimden kopan son öpücük
Sana yıllar yılı büyüttüğüm aşk
Ne yazık ellerinde artık küçücük
Bu sana ilk elvedam son sözlerimdir
Bu sana en içten yazdığım hislerimdir
Ve sana yıllar yılı haykıramadığım gerçek aşkımı bitiren
Gizli sandığın ihanetindir.

ıÇKıSıZ OLMUYOR MÜNEVVER
C.G.: Seni yine üzdüm değilmi?
M.K.: Evet ve üçüncü kez yapıyorsun. Her defasında tekrar etmez diye umuyorum ama yine aynısını yapıyorsun
C.G.: Özür dilerim
M.K.: ınşallah tekrarlamazsın
C.G.:Ne zaman yatacaksın?
M.K.: Daha değil. Neden?
C.G.: Yatmadan önce sesini duymak istiyordum
M.K.: Yatmadan senle böyle
C.G.: Birazdan dışarı çıkacağım. Uyumayacağım ama
M.K.: Nereye ?
C.G.: Yemek yiyeceğim ve bir şey daha, ben bu gün tekrar içkiye dönüş yaptım, biliyor musun?
M.K.: Öyle mi, neden ?
C.G.: ıçkisiz olmuyor sadece
M.K.: Ne diyeyim ki senin için artık, çıkmak istiyorsan çık içmek istiyorsan iç
C.G.: Evet birazdan çıkıyorum
M.K.: Farkında mısın ben bir şeyleri düzeltmeye çalıştıkça sen inadına yapıyorsun, bunun nedenini bilmiyorum
C.G.: Eşeğim ondandır, birazdan çıkıyorum bir şeyler yiyip bira falan alıp eve dönerim.
M.K. Tamam sen bilirsin.

KIZLARLA TAKIL ÇOK ERKEK OLMASIN
CEM G., başka bir görüşmede Münevver'den kız arkadaşlarıyla görüşmesini, buluşmada erkeklerin olmamasını istiyor.
C.G.: Yarın ne yapacaksın? M.K.: Arkadaşlarla buluşacağım.
C.G.: Kızlarla takıl. Gökhan, Ahmet ve Mehmet'le buluşma.
M.K.: Ortakla olurum büyük ihtimal. C.G.:Çok erkek olmasın.

ŞAKALARI AZALTICAM TOKATLARI YıYORUM
ıKıLı arasında geçen konuşmaların birinde, Münevver şaka yaptığı için Cem'den tokat yediğini söylüyor.
M.K. Şakaları azaltıcam artık
C.G.: Öle ama
M.K.: Tokatları yiyorum yoksa
C.G.:Yok ya ben senin şakalarına bozulmuyorum ki
M.K.: Ya da bir gün bırakıp
gideceksin
C.G.: Sadece sarışın çocuk şakana bozuldum
C.G.: Zaten öyle bir şey bir daha
yapmazsın, ben seni biliyorum
M.K.: Bebeğim engel olmak istemem işlerine.

CEO NE ZAMAN ARASAM GELMEK ZORUNDA
CEM'ıN şımarık tavırların, Münevver ile konuşmalarına da yansıyor.
C.G.: Değer verdiğim insanlara zaman ayırmak istiyorum
M.K.: Benim yüzümden aksatma C.G.: Yok be
C.G.: Akşam geç saate kadar çalışıyorum oluyor bitiyor
C.G.: Zaten çalışanlar da öyle
C.G.: 24 saat
C.G.: Ne zaman arasam gelmek zorundalar
M.K.: Yazık ama onlara da
C.G.: En üstteki müdür ve
CEO da dahil
C.G.: ışe alırken de bu maddeyle aldık zaten

SABAH 5'TE EVE KIZ GETıRMEN DOĞRU MU?
ıKıLı arasındaki kıskançlık tartışmaları, Cem'in 05.00'te bir kız arkadaşını eve çağırmasıyla doruğa ulaşmış.
C.G.: Seni aradım açmadın, bahsettiğin 2 kızla hiç birşey yasamadım
M.K.: Yaşa ya da yaşama ama beni çok kırdın
C.G.: Üzgünüm gerçekten. ıkimizi üzmekten başka bir şey yapmıyor bu
M.K.: Bunlara sebebiyet veren sensin, ben değil!
C.G.: Unut bu olayı hadi eski halimize dönelim
M.K: Hangi birini unutayım
M.K: Sabahın 5'inde evine kız çağırıyorsun. Neymiş kıyafet seçecekmiş. Kendi kıyafetini kendin seçemiyor musun. Senin bir çıktığın var, doğru mu eve kız çağırman?
M.K.: Yanımda kıza mesaj atıyorsun
C.G.: Üzgünüm Münevver, yapmamam gerekirdi, ama o dediğim kızı ben çocukluğumdan beri tanıyorum
M.K.: Kavga ettiğim kızı facebook'una ekliyorsun, beni rezil ediyorsun
M.K.: Benim güvenimi zaten zor kazanıyorsun böyle yaptıkça daha kötü oluyor, salak yerine koyma beni

ÖPMEZSEM KIZIYORSUN
C.G.: Koymuyorum ki seni, hiçbir zaman da koymayacağım.
M.K.: Yaptıkların bunu gösteriyor.
M.K.: Rahatsız olduğum bir şey var.
Ayrılırken sarılmak istiyorum yakın olmak. ılla öp diyorsun, yolda herkesin içinde öpmemi bekliyorsun. Öpmezsem kızıyor, konuşmuyorsun. Ben seni niye öpmek istemeyeyim ki zaten hep öpüyorum, sevgimi gösteriyorum. Ama bunun yeri ve zamanı var. Anlayamıyorsun beni hiç
C.G.: Tamam bebişim, haklısın
M.K.: Milleti takma diyorsun ama niye yoldan geçen adam, hakkımda yanlış düşünsün ki, millete malzeme vermedim, vermek de istemiyorum, Sen takmıyor olabilirsin, ben takıyorum.

YAYINLAMIYORUZ
AKŞAM, 'Münevver Karabulut cinayeti' soruşturmasının
bir numaralı delili olan 'testerenin' görüntülerine ulaştı.
Ancak, fotoğrafları yayınlamama kararı aldık.

Kaşar değilim, ilksin
M.K.: Ben her zaman sadığım sana. Bu hep böyle olacak. Saf olma lütfen. Her gördüğünü gidip öpme.
benim hakkımda kimse bir şey diyemez sadece iyi niyetli sıcakkanlıyım. Bugüne kadar bir adam da bana kaşar diyemez.
C.G.: Ben sana kaşar demiyorum münevver
M.K.: Deseydin bir de. Tövbe tövbe. ılksin diyorum hala ne diyorsun. Nergis gibi biriyle çıkıyor olsaydın ne olacaktı. Yeterince anlaşılır konuştum. Anlaştık mı hayatım.

GEREKTı, SÖKTÜRDÜK
C: Karşıda takılabiliriz. Bize gidebiliriz. Opsiyon çok. Kameralar da çıktı. (Bahçeşehir'de cinayetin işlendiği villayı kastediyor)
M: Nasıl çıktı?
C: Bildiğin, söktürdük yani.
M: Neden?
C: Bebiş, gerek yok dedik. Söktürdük.
M: Eee başka? C: Başka ne duymak istiyorsun? Ben yarın yanına gelmeye çalışırım yine.

eksik kalmış bir tanesinde ona ek olarak ekliyorum:

C. Haksız yere hapse giren bir adamın kendini savunamaması. Ve boşu boşuna yattığı onca yıl.

M: Adından belli. Bayrampaşa. Kötü cidden haksız yere hapis yatan kaç insan var öyle. Hapse girmek de iyidir ama herhalde.

C: Sen bir gir bak istiyorsun. ıyiyse haber ver biz de gireriz.

M: Öyle bir şey yok ki yoksa girelim yat kalk iç uyu. Başka bir şey yapmıyorsun ben erkeklerin 1 hafta da olsa girmesi taraftarındayım. Yok cidden akıllanıyor erkekler. Görsünler bakalım o hayatı kıymetini bilirler özgürlüğün.

C: Ben de bir erkeğim ben de mi gireyim yani?

M: Hee. Tabii alıyorlardı seni de kimi öldüreceksin. Hırsızlık mı yapacaksın dolandırıcılık mı banka mı soyacaksın yoksa?

C: Milleti zehirlemekten.

M: Beni zehirleyemezsin o zaman.

C: Seni niye zehirlemek isteyeyim ben? Kız düşmanı mıyım ben. Kesin bir erkek zehirlerim ben.

nasıl tatile girmekti o öyle kızlar sahi ya, devamlı helalleşti ölüm var kalım var diye tutturdu..

o kadar olaylarin arsinda etkilenmistir kadincagiz
üstelik cogu zaman katillerle ayni ortamda bulundu kolay degil bence
oda etkilenmistir ister istemez, zaten kim olsa da etkilenir
üstelik bir anne oldugu icin kaybolan cocuklarin basina neler geliyor
bizzat birebir ögreniyor
bizimle herseyi paylasamiyor ama bence anlattigindan cok sey biliyor
bazi seylerin farkinda o yüzden insanin basina ne zaman ne geleck belli olamdigi icin
böyle konusmalar yapti heralde
demekki müge anli bile kendine pay cikartiyor olaylardan
hepimizin de yapmasi gereken bu zatenyerimsenibenyerimseniben

münevverde bı tuhaflık göremedım sadece uzun surelı bır ılıskının verdıgı rahatlıkla yapılan konusmalar...
ama cem ın bazı konusmaları ınsanın içini gıdıklıyor...

M: Döverim seni, ben de alkolü bırak diyorum ama nerdee. En azından çok az iç diyorum, yok. Seni daha çok düşünüyorum
C: Evet biliyorum
M: Odunsun hee... sus pus
C: Sensin asansörcü... odun
M: Döverim seni, yaa! Dinle (bir şarkı gönderiyor)
C:Nebu?
M: Şarkı, odun
C: 'Son öpücük' şarkının adı

M: Hee. Tövbe tövbe Allah korusun. Şakası bile hoş değil aslında C: He he ... Seri katilim benim
M: Arayacak mısın beni
C: Hayır, sadece sıradan bir kızsın.

DAHA NE ıSTEYEYıM
C: Beni mutlu ediyorsun Münevver, bunu bil...
M: Naptın şimdi
C: Birçok insanın edemediği kadar hem de... Düşünceli bir kızsın daha ne olsun? Beni düşünüyorsun, daha ne isteyeyim ki ben? Bunu yapman yetiyor benim için."

"GÜVEN BANA"
M: Mustafa 3 ay vermişti bana (ilişkinin süresi anlamında)
C: Aferin ona ya. Bırak hepsini, konuşma hiçbiriyle
M: Diyordu ki, Cem yurtdışına giderse 6 ay olabilir, 'hani görmeyeceksin ya onu, uzun sürer belki.'
C: Bırak konuşma, güven bana. 1-2 arkadaşını kaybetsin nolur di mi?

"KÖPEĞE KÖPEK GıBı DAVRAN"
C: Seni hak etmeyen insanlarla görüşme. Sen çok iyi ve kıymetlisin. Köpeğe köpek gibi davranmayı öğren.
(...)
C: Bırak da birbirimizi daha iyi tanıyalım. Birbirimizi yeterince tanıyoruz da, ben seni tanıdıkça sana daha çok bağlanıyorum. Sen bir meleksin, bembeyaz bir melek.

HABERTURK

kızcağız güvenmiş, sevmiş. kötü huyu olduğunu biliyormuş ama tabi bu kadar büyük boyutta olduğunu düşünemmeiş düzeltebilirim diye düşünmüş. mekanı cennet olsun.

bu konuşmaları okuyunca sanki münüyü ve cemi çok eskiden tanıyormuşum gibi geliyor..sanki onların seslerini duyuyorum psikolojim bozuldu galiba..

X