Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bence çiftin konuşmalarında gariplik var..
münevver karşı koyamıyo ona esiri olmuş
belki sevdiğinden belki başka bişiden bilemiyorum ama
bana hiç normal gelmedi..
cem zaten zengin veled konuşması normal zaten piskopat
ama herşey açık cem adam değil ve hala münevver tokat yediği halde vb neden hala bununla
ben bunu ailesinden ve onu yet iştirme tarzından dolayı söğlüyorum..
münevverin ailesi için..
ama cahilikmi aşkmı sevgimi bilemicez gene..
tek bildiği cemin adi biri olduğu zaten belliymiş..
.

o yaslarda genelde gencler toz pembe görüyorlar dunyayı..
munevver de öle bakıyormus sanırım,yoksa bu cocugun konusmalarında hıcbır samımıyet yok...
ıkı bebek demekle olaz bu işler...
yazık oldu kızcagıza yazık...

mügenin bugün eski olayları ailelerin yanında tekrar göstermesini hiç tasvip etmedim. izleyiciler zaten bu olayları an ve an takip etti. reklam yaparcasına tekrar vermeleri üzdü beni.

müge neler yaptığını göstermiş nasıl kaliteli işler yaptığını anlatmış ama yeni sezonda da mügenin programı gibi programlar çoğalır esra ceyhanda bölye bir programla karşımıza çıkabilr

kızlar yolda yürürken en az 3 kız giyim kuşamı ,saçı ,duruşu , ile münevvere özeniyor sizin çevrede de vARMI bilmiyorum
GEÇEN arkadaşımlada konuşuyorum yolda bir kız gördüm diyor bir insan bu kadar benzeyemez münüye
LİSELİ GENÇLER FOTOĞRAF ÇEKİLİYORDU MÜNEVVERİN POZU GİBİ DURSANA ÇEKEYİM DİYOR :eek:lmaz:

kızlar yolda yürürken en az 3 kız giyim kuşamı ,saçı ,duruşu , ile münevvere özeniyor sizin çevrede de vARMI bilmiyorum
GEÇEN arkadaşımlada konuşuyorum yolda bir kız gördüm diyor bir insan bu kadar benzeyemez münüye
LİSELİ GENÇLER FOTOĞRAF ÇEKİLİYORDU MÜNEVVERİN POZU GİBİ DURSANA ÇEKEYİM DİYOR :eek:lmaz:

pes yani. gençliğimiz bu kadar mı cahil? ders alcaklarına işin gırgırındalar. zaten şimdiki gençler hakikaten bi tuhaf. biz pek bi safmışız.

Münevver gibi dur da nedemek?
Ben kendi neslime duyarsız derim benden sonrakiler bizi geçmiş.Biz üni de yazık dedik bu cinayet için.
Foto çekiirken MÜNÜ gibi dur demedikki.
Kız film artistimiki.
Demekki bunu diyenler haberleri izlerken olaylara değil kızın fotolarına bakmışlar feyz almışlar.
Sonları böyle olmaz inşallah.
yazık!

canım kısaltmayı biz başlatmadık yakın arkadaşlarıda münü diyormuş hayattayken..

olsun ...bence pek hoş değil..yani isimlerde kısltmaya karşıyım..isim anlamını ve güzelliğini yitiriyor..şu asi dizisi var ya ,oradaki kızın adı da asiye imiş aslında..bende asi diye isimmi olur diyordum...heyyyy Allahım...ilginç olsun diye mi oluyor nedir

olsun ...bence pek hoş değil..yani isimlerde kısltmaya karşıyım..isim anlamını ve güzelliğini yitiriyor..şu asi dizisi var ya ,oradaki kızın adı da asiye imiş aslında..bende asi diye isimmi olur diyordum...heyyyy Allahım...ilginç olsun diye mi oluyor nedir

tamam kızma demeyiz bir daha...:çok üzgünüm:

şu an zaten liseli genç kızlarda tek tip saç modeli var herkes aynı modelden yapıyor aynı giyiniyor aslında bu hep olmuştur ben lisedeyken hatırlıyorum saçımızı jöle ya da limonla iyice kabartırdık tüm okul böyleydi yani böyle olmaları normal bir süre sonra herkes kendi tarzını yaratıyor ve göze normal gelen modelleri yapıyor :kahve:

cem ne denlı bı psıkopat oldugunu bellı edıyo zaten

münevver ona olan askından görememiştir kınalı kuzu aaahh :gitme:

bugun babası aldı karnesını:gitme:

allahım o aileye gün yüzü göstermesın ınsallah :kızgın:

bu facebooktaki cemin taraftarları coşmuş burada duymuştum bir bakayım dedim bu ne böyle..nasıl savunurlar katili kendi başlarına gelse ne yapacaklar..

bu facebooktaki cemin taraftarları coşmuş burada duymuştum bir bakayım dedim bu ne böyle..nasıl savunurlar katili kendi başlarına gelse ne yapacaklar..

Onlarda aynı kafada oldukları için herhalde böyle öldürülmek onlara garip bir zevk verecektir.Cani bir yaratığı savunandan ancak bu beklenir:kızgın:

Kızlar şimdi gazetede okudum, müge anlı için bütün kanallar seferber olmuş, hatta bi kanal açık çek vermiş ,
mügede tatil sonu kararım vericem demiş...
Raytinglerde rakipleri sedaya da büyük fark atmış müge 10..15 sıralarda seda 40,,50 sıralarda...
Bu yüzden sedanında programını bitirip, esra ceyhanın saatinda, müge nin programına benzer program yapıcakmış.
Müge bu sene çok başarılıydı..

evet ben yazmıştım heralde
bende haberlerde seyrettim ama o siteye girip bakmadım..
yazık gençlerde onu savunuyo gerçekten demek..

X