Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

17 yaşında genç bir kızdan söz ettiğimizi umarım hatırlarız......

17 insanın başında kavak yelleri esen bir yaştır....

17 yaşında her bir şeyin büyüsüne kapılabilir insan....

erkek arkadaşıyla yemeğe çıkmasında hiç bir sorun yok...

oğlum da kız arkadaşını alıp yemeğe götürebilir...

bu gece de olabilir gündüz de olabilir ...

bir sürü milyonlarca genç gece olsun gündüz olsun buluşuyorlar geziyorlar ama kızların sonları münevver gibi olmuyor....

bu çok münferit bir olay...çocuk istismarı hemen hergün onlarca yaşanırken böylesi bir kaç yılda bir oluyor....

dediğin gibi burda sorun olan diyologlar....

kızı kendine aşık ettikten sonra başlamış ezmeye...

ewet baya ezmiş ama kızda cahil daha küçük normal. bu kadr susması.

diyaloklara takıldım çok saglıksız. sorunlu biri gibi geldi zengin ama sevgisiz büyümüş bu cem sanırım..
yazık kıza böyle birinin eline düşügü için..

ewet baya ezmiş ama kızda cahil daha küçük normal. bu kadr susması.

diyaloklara takıldım çok saglıksız. sorunlu biri gibi geldi zengin ama sevgisiz büyümüş bu cem sanırım..
yazık kıza böyle birinin eline düşügü için..

evet canım 17 yaş nedir ki....

aile erkek kardeşe de güvenmiştir çünkü hiç ayrılmazlarmış...

çocuk mügeye gelmişti uzun uzun anlattı...
"biz münevver ile hiç ayrılmazdık benden hiç bir gizlisi yoktu ve cem çok severdi inanamıyorum onun yaptığına neden neden böyle yaptı " diye ağladı çocukcağız...

erkek kardeş cemi anlattı .."içine kapanıktı ve münevversiz duramazdı" dedi...cem müevveri sevgilisi olmaya ikna etmek için 1 sene uğraşmış...kimin olsa benim de aklım başımdan giderdi...zengin yakışıklı bir çocuk 1 sene peşinde koşuyor...

münevverin erkek kardeşi de durumu anlamamış...

ailenin içi sanırım bu yüzden rahattı...2 kardeş birbirlerini kollarlar diye

erkek arkadaşıyla yemeğe çıkmasında hiç bir sorun yok...

oğlum da kız arkadaşını alıp yemeğe götürebilir...

bu gece de olabilir gündüz de olabilir ...

bir sürü milyonlarca genç gece olsun gündüz olsun buluşuyorlar geziyorlar ama kızların sonları münevver gibi olmuyor....

bu çok münferit bir olay...çocuk istismarı hemen hergün onlarca yaşanırken böylesi bir kaç yılda bir oluyor....

dediğin gibi burda sorun olan diyologlar....

kızı kendine aşık ettikten sonra başlamış ezmeye...

tabi gezsin yemegede cikar,sinemayada gider hepimiz gidiyoruz ama 17 yasindaki kiz sevgililer gününde hilton gibi bir otelde 12de oda tutulup kalamaz bence benim yetistirildigim ortam bu..
simdi ortada bir yanlis var evet kesinlikle sonu böyle olmamaliydi ama yanlisida diyoruz sadece haketti demek degil bu sadece bu kadar gözü kapali olmasi...
sahsen ben 17 yasinda kesinlikle yapmazdim bu sekilde de 24 yasindayim 6 aydir ciktigim biriyle otelde olmam evet güzel kutlamislar ama oda filan bana ters..
yanlis var ortada evet hepimiz üzüldük sonu kesinlikle bu olmamaliydi ama yanlisada dogru dememeliyiz

tabi gezsin yemegede cikar,sinemayada gider hepimiz gidiyoruz ama 17 yasindaki kiz sevgililer gününde hilton gibi bir otelde 12de oda tutulup kalamaz bence benim yetistirildigim ortam bu..
simdi ortada bir yanlis var evet kesinlikle sonu böyle olmamaliydi ama yanlisida diyoruz sadece haketti demek degil bu sadece bu kadar gözü kapali olmasi...
sahsen ben 17 yasinda kesinlikle yapmazdim bu sekilde de 24 yasindayim 6 aydir ciktigim biriyle otelde olmam evet güzel kutlamislar ama oda filan bana ters..
yanlis var ortada evet hepimiz üzüldük sonu kesinlikle bu olmamaliydi ama yanlisada dogru dememeliyiz

fakat bu kız otel odasında kesilmedi...eğer o gece otele gitmemiş olsa dahi bu son dan kaçamayacaktı...oda ile alakası yok diye düşünüyorum...

eee avrupai olalım diye kız erkek ilişkilerini çok normal olarak görüyoruz.:eek:lmaz:
çocuklarımıza din eğitimi veremiyoruz.
neyin günah neyin sevap olduğunu kendimiz bilmiyoruz ki çocuklarımızada öğretek:umursamaz:
çoğu zaman burda okuyorum ki bir genç kız yok erkek arkadaşımlla ilişkiye girdim hamile olabilirmiyim yok yada hamileyim kötükedihüso
bu ne yaaaa
her şey bu kadar basit olmamalı:umursamaz:

bencede gece bir kız çocuğunun o saatlere kadar dışarlarda olması hiç normal değil.
her ne kadar abisi yanındada olsa.....
müğü zaten abisinden habersiz defalarca gitmiş cemin evine
demekki abiside göz kulak olamamış zavallı kıza:gitme:

tabiki hiç kimse başkası tarafından olabilecek bir ölümüde hak etmiyor
yinede çocuklarımıza sahip çıkmalıyız.
bu münümüzü kaybettik başka münülerimizi rabbim böyle insanlardan diyecemiyeceğim şeytan ruhlu insan sıfatına bürünmüş yaratıklardan korusun:Saruboceq:

keşke böyle olaylar olmasada burda daha başka şeyler konuşabilsek:1no2:

eee avrupai olalım diye kız erkek ilişkilerini çok normal olarak görüyoruz.:eek:lmaz:
neyin günah neyin sevap olduğunu kendimiz bilmiyoruz ki çocuklarımızada öğretek:umursamaz:
çoğu zaman burda okuyorum ki bir genç kız yok erkek arkadaşımlla ilişkiye girdim hamile olabilirmiyim yok yada hamileyim kötükedihüso
bu ne yaaaa

bencede gece bir kız çocuğunun o saatlere kadar dışarlarda olması hiç normal değil.

bu münümüzü kaybettik başka münülerimizi rabbim böyle insanlardan diyecemiyeceğim şeytan ruhlu insan sıfatına bürünmüş yaratıklardan korusun:Saruboceq:

doracım dediklerin de haklısın fakat bu olayı münevverin serbestliğine bağlamamak gerekir diye düşünüyorum...

münevver gibi milyonlarca genç kız dışarıya gezmeye gidiyor, sevgilisinin evine gidiyor onların hangisi öldürülüyor katlediliyor...

münevver cemin evine gitmeseydi başka bir genç kızımız ya da başka bir genç kadın katledilecekti...

bu olay münevverin serbestliğini aşan ve bir kaç yılda bir meydana gelebilecek bir olay...erkekler kız arkadaşlarını kesmezler...

münevver 17 yaşında başında kavak yelleri esen sırılsıklam aşık bir kızcağızdı...münevvere hiç suç bulmadım..ailesine de bulmadım...

bütün suç cem de ve cemin ailesin de...

Son düzenleme:
sardunyacığım tabiki kız erkek ilişkisi olanları kesecekler diye bir şey yok olamazda olmamalıda

her zengin çocukta birilerini kesmiyor. hatta öldürmüyorda
bu demek oluyorki oğlan psikopat.kötükedihüso
ben olayı daha geniş olarak tarttım bir yetişkin kız annesi olarak yaniii-tatlicadiarzu-
birde erkek çocuğum var ama o henüz küçük:emir_bebek:

şimdi bizler kız annesiyizya biraz daha farkı düşünüyoruzdelikafadulden
zaten tv den olayları göre göre gölgemizden korkar hale geldik malesef:gitme:

bu ne yaaaa

canım benim sonra bu cem cinayet işlemeyi epey önce kafasına koymuş zaten...öyle ya da böyle birisini öldürekti...

görmüyormusun tv ler de eski video görüntülerinde olsun msn kayıtlarında olsun sürekli kafa kesmekten cinayet islemekten söz ediyor...

bu çocuk bangır bangır bağırmış ben cinayet işleyeceğim diye ama kimse duymamış anlamamış:1no2: olanlar pırıl pırıl gencecik bir genç kıza oldu:çok üzgünüm:

cemin ailesi hiç mi hiç ilgilenmemişler durumu görmemişler...oğullarının kişilik bozukluğunu farketmemeişler...münevverin abisi nasıl farketsin ki

17 yaşında biri 105 gündür yardım almadan firar edemez..Bütün para hareketleri emniyet tarafından kontrol altında..kredi kartlarından banka hesaplarına kadar..cinayetin işlendiği gece Cem'in akrabaları ve çevresinden 148 eve baskın yapılmış ,eş zamanlı..bütün sülalesi ve çevresi dinleniyor takip ediliyor..dünyada kırmızı bültenle aranıyor,son olarak Antalyada görüldüğü söyleniyor ama hala ortada yok bunca titizliğe rağmen..Nerde bu cani???

sardunyacığım tabiki kız erkek ilişkisi olanları kesecekler diye bir şey yok olamazda olmamalıda

her zengin çocukta birilerini kesmiyor. hatta öldürmüyorda
bu demek oluyorki oğlan psikopat.kötükedihüso
ben olayı daha geniş olarak tarttım bir yetişkin kız annesi olarak yaniii-tatlicadiarzu-
birde erkek çocuğum var ama o henüz küçük:emir_bebek:

şimdi bizler kız annesiyizya biraz daha farkı düşünüyoruzdelikafadulden
zaten tv den olayları göre göre gölgemizden korkar hale geldik malesef:gitme:

hassasiyetini anlıyorum canım benim:1hug: Allah evlatlarımızı kazalardan belalardan cem gibilerden korusun:Saruboceq:

doracım aynen öyle demek oluyor vereliniortakbu oğlan hem de piskopatın önde gideni kötükedihüso

bu olaydan çıkarılacak ders olarak bunu görüyorum; cemin ailesi gibi davranmayıp evlatlarımızla daha iyi ilişkiler kurmaya çalışmalı ve onları sıkmadan boğmadan gözlemlemeli gerekirse bir uzmana başvurmalıyız...

cemin ailesini hem kendilerini yaktı hem evlatlarını yaktı, hem münevveri yaktı hem münevverin ailesini yaktı....üstüne üstelik soyadları bundan böyle hep bu cinayetle anılanacak hatırlanacak...bu gün 9 yaşında olan herkes yaşadığı sürece bu olayı hatırlayacak unutmayacak...70 yıl yapar...70 yıl sonra bu olayı hatırlayan kalmaz:nazar:

şu cem bi yakalansaydı ceme yaşaması için verilen paralar nasıl ceme gidiyo baba içerde anne ve kardeşler yok ölmüş olabilirmi cem 18 ya değil yaşı büyük bence

fakat bu kız otel odasında kesilmedi...eğer o gece otele gitmemiş olsa dahi bu son dan kaçamayacaktı...oda ile alakası yok diye düşünüyorum...

sardunya tabiki herkesin düsüncesi kendine ama sen sanirim bu yanlis deyince kiza haketti dedigimizi filan düsünüyorsun direk savunvmaya geciyorsun..bunun otelde yada evde olmasiyla alakasi yok yani evde oldu eve gitmemeliydi otelde olmadi oraya gitsede normal..17 yasinda bir kizdan bahsediyoruz 17 yasindaki bir kiz dogru kararlar veremeyecegi icin resit sayilmiyor..
bilmiyorum belkide hayata bakisiniz öyledir ama yanlis yanlisi getirmis ayrica burda kimsenin kiz gitti iyi olmus dedigi yok sadece bunlarida gözardi edemeyiz belki anne babalar olarak daha dikkatli olmaliyiz..illaki sevgilileri oluyor kimse engelleyemiyor ama bununda bir dur noktasi olmasi gerekiyor..kizinin ilisikinden babasinin tam haberi yok iste bence bir annede babanin bilmedigi birseyde bu kadar sinirsiz olmamali..bizimde var sevgililerim sevgililer günü gündüzden kutluyoruz.. kimse kimseye kosulsuz güvenmemeli...
senin düsüncenede saygi duyarim ama benimki de kesinlikle böyle..her kim olursa olsun bu münevver degil baskasida olsa gercekten cok kötü bir insada olsa ölümü haketmez bu sekilde-

17 yaşında biri 105 gündür yardım almadan firar edemez..Bütün para hareketleri emniyet tarafından kontrol altında..kredi kartlarından banka hesaplarına kadar..cinayetin işlendiği gece Cem'in akrabaları ve çevresinden 148 eve baskın yapılmış ,eş zamanlı..bütün sülalesi ve çevresi dinleniyor takip ediliyor..dünyada kırmızı bültenle aranıyor,son olarak Antalyada görüldüğü söyleniyor ama hala ortada yok bunca titizliğe rağmen..Nerde bu cani???
ben kanal d nın gece programı izledim,orda caninın amcası ve münneverin babası sıra ile konuştular,caninin amcası yok biz nerede çok varlıklıyız,yok biz de aynı durumdayız falan diyor,acılı baba iyi cevap verdi,peki dedi,o zaman neden hemen teslim etmediler oğlanı,yok annesi babasını çağrıp gel konuş bu oğlan bir hat yemiş ta,ondan sonra babası onunla bir yerde konuşup istediği yere bırakmış bir daha görmemiş,ve fakir insanın banka yok(cemin amcası yok bizim bankamıza emniyet el koydu,paramız kalmadı lak-lak),elbette acılı baba tv çıkacak ve adlete seslenecek,en doğal hakkı,yok niye bütün ailemizi suçlıyor,lak-lak,elbette suçlusunuz,18 yaşındaki gencin 105 gün yardım almadan saklanamaz,imkansız,mantığa aykırı!bir de kişisel görüşüm:bazı yükardaki adamlar acılı babasını fazla tv çıktığını soyliyorlar,ve bundan rahatsız oluyorlar,benim sorum çu:acaba bu adamlarım (allah korusun)evladını böyle bir şekilde öldürülüp,çöpe atılıp,ve katili hala ortada olmayıp,bu adamlar oturup adaleti bekleyeceklermıydılar acaba,bence bu ülkeyı bir birine katalardı...:eek:lmaz:

sardunya tabiki herkesin düsüncesi kendine ama sen sanirim bu yanlis deyince kiza haketti dedigimizi filan düsünüyorsun direk savunvmaya geciyorsun..bunun otelde yada evde olmasiyla alakasi yok yani evde oldu eve gitmemeliydi otelde olmadi oraya gitsede normal..17 yasinda bir kizdan bahsediyoruz 17 yasindaki bir kiz dogru kararlar veremeyecegi icin resit sayilmiyor..
bilmiyorum belkide hayata bakisiniz öyledir ama yanlis yanlisi getirmis ayrica burda kimsenin kiz gitti iyi olmus dedigi yok sadece bunlarida gözardi edemeyiz belki anne babalar olarak daha dikkatli olmaliyiz..illaki sevgilileri oluyor kimse engelleyemiyor ama bununda bir dur noktasi olmasi gerekiyor..kizinin ilisikinden babasinin tam haberi yok iste bence bir annede babanin bilmedigi birseyde bu kadar sinirsiz olmamali..bizimde var sevgililerim sevgililer günü gündüzden kutluyoruz.. kimse kimseye kosulsuz güvenmemeli...
senin düsüncenede saygi duyarim ama benimki de kesinlikle böyle..her kim olursa olsun bu münevver degil baskasida olsa gercekten cok kötü bir insada olsa ölümü haketmez bu sekilde-

burda yanlış anladığın algıladığın birşey var canım...savunmaya geçmiyorum...topikte karşılıklı tezler öne sürerek gayet seviyeli bir şekilde sohbet ettiğimizi sanıyordum ben ama meğer sen farklı şeyler düşünüyormuşsun...

herkesin düşüncesi kendine ise bu forumdan yeterince yararlamanayız diye düşünüyorum...

ben sağlam tez ile ikna edilmeye her zaman açığım...senin açık olmadığını düşünemedim canım üzgünüm:1hug:

Cem'in ailesinin hatalarından ders çıkarmamaız gerektiği gibi,Münevver'in ailesinin eksikliklerinden de ders .çıkarmalıyız diye düşünüyorum bir kız annesi olarak..Münevver o yaşına ve muhafazakar yaşantısı olan ailesine rağmen girip çıktığı barlar gece gidilen,içki içilen,hiçde 17 yaşındaki bir kızın görmemesi gereken davranışların segilendiği yerler..Anne babadan herşeyi saklamış,anne ben kızıma çok güveniyorum diyerek takibe almamış,ardına düşmemiş..onun henüz 17 yaşında olduğunu,tehlikeler karşısında savunmasız olduğunu,çabuk kanabileceğini,çabuk kapılabileciğini,çok çabuk yönlendirilebiliniceğini düşünmeliydi,üstelik çok zengin ve kızına sürekli pahalı hediyeler alan onun yaşıtında bir erkekse kızının kalbindeki,insan daha dikkatli olmalı..mutlaka kız çocukları takip altında olmalı bence..uzaktan,hissettirmeden tabi..ne kadar doğru yetiştirirsen yetiştir,işte bu olaydaki gibi tek arkadaşa bağlı oluyor hayatı...bir arkadaş ne durumlara getirdi o bebek gibi kızı,o saf tertemiz yetişen kızı...

burda yanlış anladığın algıladığın birşey var canım...savunmaya geçmiyorum...topikte karşılıklı tezler öne sürerek gayet seviyeli bir şekilde sohbet ettiğimizi sanıyordum ben ama meğer sen farklı şeyler düşünüyormuşsun...

herkesin düşüncesi kendine ise bu forumdan yeterince yararlamanayız diye düşünüyorum...

ben sağlam tez ile ikna edilmeye her zaman açığım...senin açık olmadığını düşünemedim canım üzgünüm:1hug:

acik derken ben gayet acik yazdigimi düsünüyorum sen suanda bile senden farkli bir düsünceyi belirtigim icin resmen resmen tatli tatli laf carptiriyorsun... valla ben bugüne kadar kimseyle fikir ayrligindan tartismaya gitmedim..neden savunma yanlis birsey mi sen belki göremiyorsun ama aynen öyle yapiyorsun..ayrica saglam tezle diyorsun sana ne denirlirse denilsin sen sanki münevvere kötü birsey denildigi fikrine kapilip ikna olmuyorsun..
hersey acik iste 17 yasinda bir kiz sanki o barlara,diskolara gidebilir miydi hayir yani ailesinide gördük öyle hadi git kizim diyecek biri degil..tedbir alinmamsi daha ne anlatisin...
ben senin düsüncene saygisizlik etmiyorum benim icin ne düsündügün önemli degil ben diyecegimi derim benim düsüncem bana seninki sana o yüzden o acidan rahatim ama cocuk gibide sunu dedin bunu dedim tarzinda yazmalari sevmiyorum..

acik derken ben gayet acik yazdigimi düsünüyorum sen suanda bile senden farkli bir düsünceyi belirtigim icin resmen resmen tatli tatli laf carptiriyorsun... valla ben bugüne kadar kimseyle fikir ayrligindan tartismaya gitmedim..neden savunma yanlis birsey mi sen belki göremiyorsun ama aynen öyle yapiyorsun..ayrica saglam tezle diyorsun sana ne denirlirse denilsin sen sanki münevvere kötü birsey denildigi fikrine kapilip ikna olmuyorsun..
hersey acik iste 17 yasinda bir kiz sanki o barlara,diskolara gidebilir miydi hayir yani ailesinide gördük öyle hadi git kizim diyecek biri degil..tedbir alinmamsi daha ne anlatisin...
ben senin düsüncene saygisizlik etmiyorum benim icin ne düsündügün önemli degil ben diyecegimi derim benim düsüncem bana seninki sana o yüzden o acidan rahatim ama cocuk gibide sunu dedin bunu dedim tarzinda yazmalari sevmiyorum..

seni çok gergin gördüm... alıngan bir günün de olmayasın canım:teselli:

ortada hiç bişi yok dediğim sadece "otel odasına gitmesiyle ilgisi olduğunu düşünmüyorum" demek oldu...

eğer bunda bir terslik olduğunu düşünüyorsan lütfen hemen kötü içeriğe basarak beni şikayet et...
bu tip suçlamalarda bulunma...sabır da bi yere kadar.

Bence Cem çok problemli bir çocukluk yaşamış...annesinden ilgi görmemiş ve kadın düşmanı olmuş büyük ihtimalle...bu tür filmler yayınlanıyor arada..tabii ki amerikan filmleri bu konuları daha iyi işliyor...acı gerçekleri görmüyor aslında ana babalar başlarına kötü bir şey gelmediği sürece...ıNŞALLAH YAKALANMASI YAKINDIR...YAKALANINCA DA ıLK ÖNCE PSıKOLOJıK DEĞERLENDıRME YAPILMALI ..ki gerçekler açığa çıksın..CADIARZU

X