Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

of ben sabah anladım o çoçuk öldü demiştim işde olduğum için bügünde hafta başıyıdı pek net acamadımmm offffffffffkafamçokkarıştı
çoçuklarınıza mukkayet olun bende yirmi yaşında once üç çoçuk :ecrin_bebek:doğurmuştummm
çok şükür hiç bişey gelmedi başına bu ne kadar saflık yarabimmm işte olan oluyor minecik kız bebeği öldüüü:sinifsinif:

bence bir 2 yaındaki çocuk 6 km yol yurumesi imkansızz
onu brileri haletti oraya götürdü attı
bakalım otopside çıkar varsa bi durum

bencede yürüyemez, zaten 2 yasinda cocuk ancak düse kalka yürü ki böyle 6 km nasil gider

ya artik su türk kadinlari biraksin danteli örgüyüde cocuklarina baksinlar alsanaalsanasmile
almanyada tek basina cocuk bulamassin disarida heleki 2 yasinda bi cocuguakannehir hadi kacirilmayi gectim, ya arabanin altinda kalsa biyere düsse , hicmi bunlar gelmiyor bu kadinlarin aklina:umursamaz:

eski zaman lar aklima geliyorda tek basina asla disari birakmazdim oglumu, üctekerleklisiyle oglumun pesinden kosturuyodum, hep gözümün önünde olacakti:1shok:

evin 5 km uzağında çalıların arsında bulunmuş cesedi yazık yaaaaaa
otopsiden sonra netleşecek ölümü
anne arkadaşına gitmişti o arkadaşı kim? dilber olayı gibi mi buda

evin 5 km uzağında çalıların arsında bulunmuş cesedi yazık yaaaaaa
otopsiden sonra netleşecek ölümü
anne arkadaşına gitmişti o arkadaşı kim? dilber olayı gibi mi buda

arkadaşım sol köşede kullandığın resimçok kötü bir resim . Değiştirmeni öneririm. (Tamamen iyi niyetli olarak)

Evinin önünden kaybolan kız çocuğu, ölü bulundu

18 Ocak 2010 Pazartesi 17:10

BURSA -ıHA- Bursa'nın Karacabey ilçesine bağlı Orhaniye köyünde önceki gün evinin önünden esrarengiz bir şekilde kaybolan 2 yaşındaki Ebru Çakaloğlu'nun cansız bedeni, 6 kilometre uzakta bulundu. Küçük kızın kıyafetlerinde herhangi bir çamur izine rastlanmaması cesedin taşınmış olabileceği şüphesini uyandırdı.
Edinilen bilgiye göre, babası Güven Çakaloğlu'ndan ayrı yaşayan annesi Pakize Çakaloğlu ile kalan küçük kız, evlerinin önünde oyun oynarken cumartesi günü kayboldu. Anne ve anneannesi ile köylülerin kısa süreli araştırmasından sonuç alınamayınca jandarmaya haber verildi. Karacabey Kaymakamlığı'nın girişimleriyle bölgeye sivil savunma ve çok sayıda kurtarma ekibi sevk edildi. 6 köpek ve 100'ü aşkın arama kurtarma personeli, 2 günlük çalışmanın ardından bu sabah saatlerinde küçük Ebru'nun cansız bedenini 6
kilometre uzaklıktaki Taşpınar köyü yakınlarındaki bir meşe kümesinde buldu.
Jandarma ve Cumhuriyet Savcılığı olaya el koydu. Kriminal ekipler olay yerinde geniş çaplı araştırma başlatırken, Ebru'nun terlikleri de 300 metre ileride bulundu. Anne Pakize Çakaloğlu ve anneannesinin bir televizyon programına katılmak için ıstanbul'a gittiği, baba Güven Çakaloğlu'nun da jandarma tarafından ifadesine başvurulduğu belirtildi.
Cumhuriyet savcısı, küçük kızın cansız bedenini kesin ölüm sebebinin tespiti için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırdı. Hava sıcaklığının bölgede son 2 gündür 4-5 derece civarında olması donma ihtimalini zayıflatırken, küçük Ebru'nun kıyafetlerinde herhangi bir çamur izine rastlanmadı.
Karacabey Kaymakamı Dursun Balaban, 48 saat içinde cesedi bulduklarını belirterek, "Aile cumartesi günü bulamayınca jandarmaya durumu bildirmiş. ıki gündür ekipler çalışıyordu. Bugün cesedi bulundu. Ümidimiz canlı bulmaktı ancak ölü bulduk. Olay adli boyuta geçti. Kesin ölüm sebebi otopside belli olacak. Arama ve kurtarma çalışmasına katılan bütün ekiplere teşekkür ediyorum" dedi.
H.ıBRAHıM TUNALI-REFıK FıDAN-OSMAN AKIN

nasıl ya bu sabah tamamını izleyemedim bir kadının çocuğu kaybolmuş bir sıra örgü ördüm kafamı kaldırdım çocuğum yoktu dedi o çocuk mu ölü bulunmuş biri beni aydınlatsın..

kızlar peki sabah müge programdamı söyledi ölü bulunduğunu yoksa haberlerdemi öğrendiniz programda söylediyse çocuğun annesinin tepkisi ne oldu izleyenler yazabilirmi..

kızlar peki sabah müge programdamı söyledi ölü bulunduğunu yoksa haberlerdemi öğrendiniz programda söylediyse çocuğun annesinin tepkisi ne oldu izleyenler yazabilirmi..

yok canim müge söylemedi
müge sadece önemli gelismeler var simdi aciklamicam yarin aciklarim dedi, ama yüzü cok kötüydü herkes anladi kötü bisey oldugunu:sinifsinif:
annesi filanda yoktu gitmislerdi galiba. sonra haberlerde gördük ölü bulundugunu:gitme:

yazık olmuş çocuga artık işlesin otursun işini kaybedecek bi ebrusu kalmadı nasılsa oglanıda dayısına emanet eder kurtulur madem bakamıycan ne diye dogurursun be kadın ben buna sinir oluyorum açıkçası bakamıycaksan dogurma yarın müge uzun uzun anlatır gene olayı neyse herkese iyi geceler

X