Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

9 yaşında bir kız çocuk annesiyim
bu yasına kadar tek başına sokakta oynamasına musade etmedim
hafta sonu okul gezisine bile gönderemedim
alt komsuma insem kapıyı kılıtlıyorum
10 dk bir arıyorum kontrol ediyorum
bende çokmu sıkıyorum nee
ne yapayım kımselere güvenmıyorum
anlamıyorum bu kadar rahat insanları valla

dün oğluşumu doktora götürdüğüm için seyredemedim tam olarak...
sırf mügeyi kaçırmayacağım diye şu çin malı tv li cep telefonlarından aldım. cep telefonu olarak nokia kullanıyorum. çin malı telefon ile de tv seyrediyorum
hastanede ara ara açtım baktım ama evdeki gibi olmuyor tabi
neyse konumuza dönecek olursak
21 yaşında anne olmak o kadar küçük anne demek değil... sorumsuz kadınmış o kadar yaşla başla alakalı değil bu
nice 16 yaşında anne olanlqar varki öyle de sahip çıkıyorlarki evlatlarına ....
ama artık konuşacak bir şey kalmamış çocuk donarak ölmüş... çok üzüldüm
nihal olayına da gelince
bence nihal kardeşlerine
benim lehime konuşun bakın nasıl ben kurtuldum
beraat de edince bu mal hepimize yeter sizi ihya ederim dedi
abiler de para için bacılarının bütün yaptıklarına ne bahane bulacaklarını da bilemeden güya sahip çıkıyorlar...

Ebru donarak mı öldü cinayete mi kurban gitti?

Donarak öldüğü ileri sürülen minik kızın 6 km uzağa nasıl gittiği açıklık kazanmadı. Yağmura rağmen neden ayağında çamur yoktu? sorusu da cevap bulamadı. Bursa'nın Karacabey ılçesi'ne bağlı Orhaniye Köyü'nde yaşayan Pakize Çakaloğlu, Cumartesi günü kaybolan 2 yaşındaki kızı Ebru'yu aramak için katıldı programıma… Yanında annesi Şerife Diken de vardı. Eşinden 5 ay önce ayrılmış 2 çocuğuyla baba evine geri dönmüştü.

5 DAKıKA ıÇıNDE KAYBOLDU
Kızı Ebru'nun kaybolduğu günü ağlamaklı anlattı: "Müge Hanım, ben çocuğumu gözümün önünden ayırmam aslında. O sabah büyük oğlumu alıp komşuya gittim. Ebru da 16 yaşındaki teyzesi ve 11 yaşındaki dayısıyla evdeydi. Döndüğümde kız kardeşim arkadaşına, erkek kardeşim de büyük oğlumu alıp dışarı çıktı. Ebru da yalnız kalınca 'Ben de gideceğim' diye ağladı. Giydirip kapının önüne bıraktım. Sürekli orada oynardı. Kedisi vardı, onunla saatlerce oynardı. Evimizin önünde küçük bir bahçe var ama dışarı çıkmak çok kolay. Hiç dışarı çıkmadığı için yine gitmez bir yere diye düşündüm. ıçeri girdim, el işimi alıp oturdum. 5 dakika sonra da merak edip kapıya çıktım. Ama Ebru ortalarda görünmüyordu. Evin etrafını aradım, üst yola çıktım. Hiçbir yerde yoktu. Komşulara sordum, biri mezarlığa doğru giderken gördüğünü söyledi. Koştum, aradım ama bulamadım. Jandarmaya akşam saatlerinde haber verdik. Eşimle 5 aydır ayrı yaşıyoruz, o da kaçırmış olabilir" dedi. Sonra vazgeçip, "Eşim kaçırıp ne yapacak çocuğu…" diye konuştu.

'DAMADIMDAN ŞÜPHELENıYORUM'
Pakize Hanım'ın annesi Şerife Diken de damadından şüpheleniyordu. ıddialarına göre damatlarına 17 bin TL vermişler ancak geri alalamışlardı. Pakize'nin babası Dursun Diken de damadına "Parayı geri vermezsen Pakize'yi geri alamazsın" demişti. "Damadım, intikam almak için torunumu kaçırmış olabilir" dedi Şerife Hanım…

ACI HABER CANLI YAYINDA GELDı
Aile canlı yayında yaşananları anlattıktan sonra programın son dakikalarında Bursa'dan acı bir haber geldi. Minik Ebru bulunmuştu ancak maalesef hayatta değildi. Bu acı haberi stüdyoda bulunan anneye duyuran kişi olmak istemedim. Pakize Çakaloğlu ve annesi Şerife Diken'i Bursa'ya doğru hızla yola çıkardık. Akrabaları da ekran başında minik Ebru'dan gelecek haberi bekledikleri için izleyicilerime sadece bir gelişme olduğunu söylemekle yetindim.

AıLEDEN 5 KıŞı GÖZALTINA ALINDI
Acı haberle ilgili bilgiler ardı ardına gelmeye başladı. ılk gelen bilgilere göre jandarma ve 120 kişilik sivil savunma ekibinin 2 gün boyunca aradığı 2 yaşındaki Ebru, evlerine 6 kilometre uzaklıktaki ormanlık bir alanda, fundalıkların içinde bulunmuştu. Karacabey Kaymakamı Dursun Balaban, olayı ''Çocuğun cesedine kayboluşundan yaklaşık 48 sonra ulaştık. Ölüm nedeni, adli tıpta yapılacak otopsi sonucu ortaya çıkacak" şeklinde açıkladı. Teşhis için olay yerine getirilen baba Güven Çakaloğlu ve Ebru kaybolmadan bir hafta önce damadına "Gel çocuklarını al" diyen dede Dursun Diken ifade vermek üzere karakola götürüldü. Son gelen bilgiye göre Orhaniye Köyü'ndeki aileden 5 kişi gözaltına alındı.

ETRAF ÇAMURLU KIYAFETLERı TERTEMıZ
Talihsiz bebeği bulanların ilk açıklamalarına göre Ebru'nun yüzünde belirgin bir morluk izi bulunuyordu. ılk bakışta donarak öldüğü sanıldı. Ancak arama kurtarma çalışmalarına katılanlar, Ebru'nun evinden ayrılarak 6 kilometre uzaklıktaki bu ormanlık alana tek başına gidemeyeceği inancında… Çünkü bu alana ulaşmak için iki tane su yolundan geçmek gerekiyor. 2 yaşındaki bir bebeğin bu yolu tek başına yürümesi imkansız deniyor. Diğer bir soru işareti ise Ebru'nun kıyafetleriyle ilgili… Ebru'nun bulunduğu alan oldukça çamurlu... Oysa minik bebeğin kıyafetleri tertemiz... Bu durum biri tarafından kucakta getirilip o bölgeye bırakıldı şüphelerine yol açtı. Çok yönlü sürdürülen soruşturmadaki gelişmeleri bu sabah programımda vermeye devam edeceğiz.

evet esmerim çok güzel bir bebek ama maalesef şansı yokmuş:umursamaz:

evet canım resimlerini ekledim üste
:gitme:

yok canim müge söylemedi
müge sadece önemli gelismeler var simdi aciklamicam yarin aciklarim dedi, ama yüzü cok kötüydü herkes anladi kötü bisey oldugunu:sinifsinif:
annesi filanda yoktu gitmislerdi galiba. sonra haberlerde gördük ölü bulundugunu:gitme:

kızlar teşekkürler verdiğiniz bilgiler için..

hangi adamla sigara içmişşşşşş:1shok:kim bu komşu?

kiz ne bileyim komsu isteboshayallersmilebayanssulusmile
reportaj yapmislar adam öyle anlatti
bize geldi ebru nerde onu niye birakiyon yaninda getirmiyon dedim dedi
oturduk sigara icti gülüstük filan dedi komsu adam:nazar:

kiz ne bileyim komsu isteboshayallersmilebayanssulusmile
reportaj yapmislar adam öyle anlatti
bize geldi ebru nerde onu niye birakiyon yaninda getirmiyon dedim dedi
oturduk sigara icti gülüstük filan dedi komsu adam:nazar:

baksen pakizeye dün oraları anlatmadı alsanaalsanasmile
bakalım neler çıkacak bu olayın altından akannehir
çok saol tatlım

budamı diber çıktı yolsa olan çocuklara oluyor

ümit demişki dilber görse beni beğenir mi şaşrdım ya ne adammş

ebru olayını hiç izlememiştim
şuan yazdıklarınızdan okudum.
annesimi öldürmüş bebegi yoksa.

diğer konudada nihal hanım
yaptığı birşeyler ama
bakalım nekadar saklayabilecek.

budamı diber çıktı yolsa olan çocuklara oluyor

ümit demişki dilber görse beni beğenir mi şaşrdım ya ne adammş

o ümit denilen herif zaten kara cehaletin ütopik sembolü ! Allah akıl fikir versin. Yaww 2. ye yazıyorum, şu dilber adama ne yaptı da bu adam uçkurunu bu dilbere yeminlemiş ?

çok merak ettim. herif halen kendini dilbere beğendirme peşinde... Allah ıslah etsin.

ebru olayını hiç izlememiştim
şuan yazdıklarınızdan okudum.
annesimi öldürmüş bebegi yoksa.

diğer konudada nihal hanım
yaptığı birşeyler ama
bakalım nekadar saklayabilecek.

yok beakannehir iyice paranoyak olduk valla kk ca herkes annelerden süpheleniyo
daha belli degil canim ya bakalim ins. biran önce cikar bunu yapan adi pislik hayvanat:mymeka:kaydirigubbakcemile

X