Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

müge anlı bu programı yapmasaydı eğer minik muhammet olayı bu açıklığıyla ortaya çıkmayacaktı....
evet muhakkak sonuçlanırdı ama halk bu konu hakkında bu kadar detayları bilemezdi...
onun için ben mügenin programını seviyorum...
öncelerden aklımıza gelmezdi minik detaylar..
örneğin kargo kapıma geldiğinde kimliğimi almaya kapıyı açık bırakır öyle giderdim programda olup bitenleri gördükten sonra daha temkinli yaşamaya başladım..
kapıma yıllardır tanıdığım sütçü amcam bile geldiğinde kapıyı kapatıp parayı almaya içeri öyle gidiyorum...
onun için ben mügeyi bizleri bu kadar bilinçlendirdiği için taktir ediyorum...
onu kara kaşına kara görüne sevmiyorum yaptığı programa bu kadar sahip çıktığı için saygı duyuyorum
bundan 2-3 yıl öncesinde hiç sevmezdim kendisiniki bu topiktede yazar en başlarda yorumum..
onun için mügeyi taktir ediyor programınıda gayet güzel izliyorum....

şu dılberı kemalı hurdacıyı(belasını buldu zaten)gorunce sınırlerım tepeme çıkıyo terbıyesız halsıyetsız yaratıklar inş ömur boyu çıkamazlar o delıkten ve sonları hurdacı gıbı olur inşşş

inşallah etmezler hepsi sürünsün inşallah...
ben hurdacı pisliğininde intihar ettiğine inanmıyorum kesin içerdeki mahkumlar astılar onu kesin...

müge hanımın programı zaten bu yüzden çok önemli...
müge bu konunun üstüne yürümeseydi yine belki ortayaçıkardı ama bu kadar erken olmazdı
aynı gülizar olayında olduğu gibi...
bence bu necmi ve agah olayında da öyle olacak...

anlaşılan dilber'in mahkeme sonucu belli olmamış.. saat 10,30 a kadar izledim sonra izleyemedim.. umarım yarın tam neticeyi öğreniriz..

müebbet yatasıcalar..
hiç çıkamasınlar inşallah o hapishaneden.kızlar ben dilberlerin içeride hiç rahat olduklarını sanmıyorum kesin diğer mahkumlar kan kusturuyorlardır onlara....

bir tek kaderin bebeğine üzülüyorum sabi sübyan gözlerini hapishanede açtı yaa..babası kim o bile belli değil...

Utanıyorum Hakim Bey...'

8 ay sonra ilk kez hakim karşısına çıkartılan Dilber Fırtına, ağlayarak ifade verdi: 6 yaşındaki Muhammed Fırtına'nın katil zanlıları, dün sabah ilk kez hakim karşısına çıkarıldı. 09:30'daki duruşma bir saat rötarlı başladı. Gecikmeye, Silivri L Tipi Cezaevi'nde kalan zanlı Kemal E.'nin kar yağışından dolayı Adliye'ye zamanında getirilememesi neden oldu. Çorlu Adliyesi Ağır Ceza ve Hukuk Mahkemeleri'nde görülen davaya ilk gelenler Çorlu Kapalı Cezaevi'nde kalan Dilber Fırtına, komşu Fadime S., Kader S. ve Kadir S. oldu. Yüzlerini saklayarak cezaevi aracından inen zanlılar, halkın yoğun tepkisine yol açtı. Müteahhit Kemal olarak tanınan Kemal E.'nin de Adliye'ye getirilmesinin ardından, Savcı Ayhan Altun mahkemeye sunduğu iddianamede 5 zanlı için 'kasten adam öldürmek' suçlamasıyla ceza talebinde bulundu. Adalet Komisyonu Başkanı Fikrullah Özbağ'ın başkanlığında gerçekleşen davada, zanlıların dışında, aralarında Dilber Fırtına'nın eşi Ümit Fırtına'nın da bulunduğu 13 tanık dinlendi. '

OĞLUMUN ÖLDÜĞÜNÜ BıLMıYORDUM'
Zanlılardan ilk dinlenen kişi Dilber Fırtına'ydı... Duruşma kapalı olarak görüldü. ıçeriden gelen bilgilere göre 45 gün boyunca canlı yayındaki çelişkili açıklamalarıyla ekran başındaki milyonları çıldırtan Dilber, "Oğlumu ben öldürmedim…" diye başladı sözlerine… Ardından da "Fuhuş yapıyordum… Fuhuş yaptığım ortaya çıkmasın diye çelişkili ifadeler verdim. Oğlumun öldürüldüğünü görmedim. Evdekiler, Muhammet'in bir şeyler gördüğü fark etti, alıp götürdüler. Öldürdüklerini bilmiyordum. Yaşadığını sanıyordum. Olay gününe kadar çıkıp geleceğini düşünüyordum" diyerek gözyaşı döktü. Konuşurken sürekli ağlayan Dilber'in "Çok utanıyorum, çok pişmanım..." dediği öğrenildi.

HAKıMı DE KIZDIRDILAR
Dilber'in ardından cinayetin gerçekleştiği iddia edilen evin sahibi Fadime S., kızı Kader S. ve oğlu Kadir S. dinlendi. Ancak anne ve çocukları tıpkı ekranda olduğu gibi mahkemede de çelişkili ifadeler vermeye devam etti. Fadime S., Kader S. ve Kadir S.'nin olay günüyle ilgili anlattıkları birbirine tutmayınca hakim sinirlenerek celseye 10 dakika ara verdi.

HALK ÜMıT'E TEPKıLıYDı
Mahkemede tanık olarak dinlenenler arasında Ümit Fırtına da bulunuyordu. Ümit, Dilber'in mahalledeki birçok kişiyle birlikte olduğunu açıklamaya başlamasıyla birlikte, mahkeme salonundan çıkartıldı. Salondan çıkarken "Hepsini itiraf etti, inanmıyorum. Hepsiyle birlikte olduğunu açıkladı" diyerek şaşkınlığını ifade eden Ümit'i, Adliye'nin önünde de öfkeli bir kalabalık bekliyordu. "Senin burada ne işin var? Bu olayda senin de payın var… Seni burada istemiyoruz" diyen öfkeli vatandaşların tepkisi üzerine Ümit Fırtına güvenlik çemberine alınarak Adliye'nin içine saklandı. 16.00'ya kadar süren duruşma sonunda, zanlıların tutukluluk hallerinin devamına, Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporun beklenmesine, bu celsede dinlenmeyen diğer tanıkların dinlenmesine ve bu nedenle davanın 19 Mart 2010'a ertelenmesine karar verildi.

kadın doğru söylüyor,dilber suçlu ama ümitte onun kadar suçlu

kızlarrrr uyumuşum yaaa yeni uyandım.
lütfen bi özet geçin neler oldu dilberlerin olayda..
bekliyorum lütfen...

pek bisi olmadi aglamis dilber sinanin ustune atmaya calismislar heps mahkemede red etmisler ifadelerini zorla vermisler mis.... Mahkeme ertelenmis marta kadar...

canım hiç birşey olmadı mahkeme 19 marta ertelenmiş saadece ıfade vermısler hepsı hurdacıyı suçlamış dılber bıraz aglamıs falan.yanı gelişme yok

X