Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bugün çok heyecanlı,bir çok olayla ilgili açıklama var

ben anlamadim simdi bu sevilay niye geldi yine
kocasinin daha önce evliligi oldugunu saklamasi onu cinayet sanlisi yapmaz
daha ilk ciktiklarinda damadi öldürmüs olabilir diye düsünmüstük esimle
yalniz bu sevilay da bise var bana hic samimi gelmiyor, elleriyle yüzünü kapamalar, kameralara kacamak bakislar acaba suan beni cekiyormu diye, bi tuhaflik var bu kizda, simdiye kadar oraya gelen hickimsede bu hareketleri görmedim.
yani tamam daha önce evli olmasini saklamasi cok yanlis ama bukadar tv ye cikip da aglamak cok abarti bence

Ayy hala aynı şeyi yapıyor,ağlamak zorunda değil ki neden yapmacık davranıyor allaallaaaaa...alsanaalsanasmile

bunların ailecek zekalarından şüphe ediyorum.
siyah spor ayakkabı diyorlar kız benim kocam giydi demiyor..??
şaban dayı şimdi yumurtluyor,ne garip aile..
el birliği ile öldürdüler kadını galiba..

kocasının spor ayakkabısı siyahmış montu deriymiş falan ama sürekli komşuya lanet yağdırdılar...Bu ne yaaa kötükedihüso

ne zaman bu aile çıksa sinir oluyorum..
hala aynı muhabbeti yapıyorlar gerçekten beyinsel sorunları var.
bir aileden bir tane de kafası çalışan insan çıkmaz mı ya..
benim bir yakınıma birşey olsa,anam babam kocam hiçbiri takmam..!!!

ya arkadaşlar...ben iş yerindeyim çalışmadığım sürede su sevgi hanımın ölümü beni çok üzmüştü.konu gene alevlendi herhalde.size zahmet bi özet gecebilir misiniz?sevilay kocasını mı suçluyor?şaban kim?daha yeni söylüyor dediğiniz ne?ay size zahmet bi anlatıverin ya.bulunsun su garibanın katili inşallah

hayır bir de komşuyu nasıl hemen yargıladılar kesin onların işi diye..nasıl bu kadar ipucu varken bunları sakladılar ya!

sevilay bir yandan aglamiyo ama agliyomus gibi ses cikariyo
bir yanadan ekrana bakiyo, bir yanadn sacini duzeltiyo, ya bu kiz sokta yada bilmiyorum yani

X