Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

canm dün ben de baktım bekledim yoktu.ben bakarken söylemedim.seçim vardı ya oylar tam belli değildi ya belki ondan bilemiyrum.okullar da tatildi ya ondan sanırım.

münevverin okulundan etilere yürüyecekmiş babası yazık ya adamın canı gitmiş katil rahat rahat dolaşıyor.

bu babanın haykırışını duyacak olan yok mu?içim acıdı içim.kızlar babanın yürüyüşü varmış istanbul da münevverin okulunun,cesedinin bulunduğu çöp tenekesine kadar.lütfen katılalım kızlar lütfen.yalız bırakmayalım bu aileyi.imkanım olursa gitmek isterim.istanbul da değilim ama imkanı olan varsa gitsin kızlar.çok acı :KK43:

Öğleden sonra olursa bende gitmeyi düşünüyorum.Ama daha valilikten izin almamışlar.Yani haftayada kalabilir yürüyüş.

müge anlı araya girip izin almayı hızlandıracak anladığım kadarıyla günü bile belli bir bayan aradı adanada gelecekmiş yürüyüşe izin alamıycak olsalar gün vermezlerdi diye düşünüyorum..

bence özellikle o semtlerde oturan arkadaşlar buluşma düzenleyip katılabilirler ama tabi herkesin kendi tercihi benim bebeğim var yoksa yalovadan gelirdim..

bence bu sefer müge anlının işi çok zooooooooor tanıklar bile yok o çocuk evi nasıl temizledi ne oldu ne bitti hiç bir gören tanık yok
ilknurda ve diğer olaylarda bir sürü tanık gelirdi stüdyoya
bu çocuk içki içiyor, korkunç sitelere giriyor aile takip etmiyor çocuğunu ,olay oluyor giden gidiyor veeeeeeeee şimdi çocuklarını koruyorlar :eek:klava:

bende çok üzüldüm bu olaya pislik cocuk umarım bulunur hadi polislerden kurtuldun kaçtın allah tan nasıl kurtulcaksın öbür tarafta nasıl hesabını vericeksin

yürüyüşün başlangıcı beşiktaş bingül erdem lisesi ıhlamur kasrına yakınmış..ıhlamur kasrını toplanma yeri olarak belirlediler..

arkadaşlar lütfen imkanı olan herkes katılsın bu sessiz yürüyüşe.

rabbim inşallah o cemi bulmak nasip etsin polisimize.herkes bir yere kadar saklanır.kaçamaz.

yürüyüş yarınmış kızlar.
uzun süredir burayı takip edememiştim. mügeyeda bakamıyordum bugün izledim.
şu an anne ve baba programdalar.
o annenin bitmişliğine o babanın yakarışına mahvoldum.
Allahım inşallah en kısa zamanda bulunur.
aslında bu olaydada çok açık var ama bi şekilde o açıkları kapatıyorlar gibime geliyor.
bugün babanın anlattıkları bunu gösteriyor.
derdest diye bir dizi vardı bilmem izleyeniniz varmı ama bu olayda aynen ona benziyor.
cemin ailesi zengin ve parayla herkesi susturuyorlar bence. derdest dizisindede zengin baba parayla mobese kamerasını bile sildirtmişti :KK43: poliside susturtmuştu. bu olaydada bu kadar ileriye gidilmez sanırım ama en azından tanıklar susturuluyor. bu bi gerçek bence.

Gözlerım dolu dolu oldu bugun ya,ne kadar güzel kız...
O babanın haykırısı hele...
Zaten annemı babamı özledım,izleyınce cok kötü oluyorum..
O vıcdansız cani dünya gözüyle bunun acısını cekmeden bu dünyadan göc edemeyecek..

yürüyüş yarınmış kızlar.
uzun süredir burayı takip edememiştim. mügeyeda bakamıyordum bugün izledim.
şu an anne ve baba programdalar.
o annenin bitmişliğine o babanın yakarışına mahvoldum.
Allahım inşallah en kısa zamanda bulunur.
aslında bu olaydada çok açık var ama bi şekilde o açıkları kapatıyorlar gibime geliyor.
bugün babanın anlattıkları bunu gösteriyor.
derdest diye bir dizi vardı bilmem izleyeniniz varmı ama bu olayda aynen ona benziyor.
cemin ailesi zengin ve parayla herkesi susturuyorlar bence. derdest dizisindede zengin baba parayla mobese kamerasını bile sildirtmişti :KK43: poliside susturtmuştu. bu olaydada bu kadar ileriye gidilmez sanırım ama en azından tanıklar susturuluyor. bu bi gerçek bence.

evet özgü namalmıydı neydi o oynuyordu..ben bugün sonuna yetiştim programın birşey sorsam bilirmisin acaba münevverin babası boluda oturuyoruz dedi.annesi-babası ayrımı münevverin..

bende çok üzüldüm bu olaya pislik cocuk umarım bulunur hadi polislerden kurtuldun kaçtın allah tan nasıl kurtulcaksın öbür tarafta nasıl hesabını vericeksin

boyle vahşice bir olay yapanda ne allah ne kul sevgisi vardır umarım bu dünyada bulur bu yaptığınının cezasını manyak,sapık herif her kim iseler insanlıktan nasibini almayan mahlukatlar...

evet özgü namalmıydı neydi o oynuyordu..ben bugün sonuna yetiştim programın birşey sorsam bilirmisin acaba münevverin babası boluda oturuyoruz dedi.annesi-babası ayrımı münevverin..

yok özgü namal diil sezin akbaşoğulları oynuyordu.
münevverin annesi ile babasını tam bilmiyorum ayrımı değillermi.
uzun zamandır takip edemiyorum. bugünde öyle bişeyden bahsettilersede dikkat etmedim canım.

X