Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

yok özgü namal diil sezin akbaşoğulları oynuyordu.
münevverin annesi ile babasını tam bilmiyorum ayrımı değillermi.
uzun zamandır takip edemiyorum. bugünde öyle bişeyden bahsettilersede dikkat etmedim canım.

canım bolu da oturmuyor aslen oralılar ama istanbulda yaşıyorlar anne ms hastası
babası kilisede aşçı

bugün programın sonunda boluda oturuyoruz gibi bir konuşma geçtide bende şaşırdım..

bugün programın sonunda boluda oturuyoruz gibi bir konuşma geçtide bende şaşırdım..
ben öyle biliyorum.okuduğum kadarıyla cem yurtdışında estetik olmuş yada bir kılıf uydurulana kadar ortaya çıkmayacak aile arkadaşlar konuşmayacak ortada ciddi paralarla insanlar susturuluyor
güvenlikkameraları topalnıyor
bu olayda birsürü suç ortakları var
birde facebookta münevverin erkek kardeşi ,arkadaşları, okul müdürünün yarın yürüyüş için öğrencilere izin vermediğini yazıyor

nerede okudun estetik olduğunu ya ne vicdansız insanlar o kadar tepki veriliyor programda konuyla alakası olmayan insanlar arıyor,yürüyüşe katılmayı planlıyor cemin ailesi ne kadar rahat estetik bile olsa evine gelmek istediğinde bu kim demezmi insanlar..bence anne ile babayı gözaltına alıp cem teslim olana kadar bırakmasınlar..:mymeka:

bu cocuk ortaya cıkmadıkca daha neler dıyeckler bakalım.. sımıden baslandı estetık olmusta falan filan.. Su mübarek günün hürmetine ınsallah cıkar ortaya kişiliksiz cani..

aileyi 8 tane avukat savunuyomuş
hiç birisi de ben böyle bi vahşeti savunamam dememiş
paranın gözü kör olsun
milleti nası susturdular parayla
müge nin programı bile tıkandı artık baksanıza ilerleyemiyor
ne bir tanık ne bir gelişme var artık
ınşallah bir an önce bulunur

paranın gözü kör olsun
İnşallah bir an önce bulunur

programın tıkanması konusunda hem fikiriz.bundan sonra ne yapacaklar acaba..önceden katilin kim olduğu belli olmazdı delillerle,tanıklarla bulunurdu şimdi katil belli ne delile nede tanığa gerek yok ama bulunamıyor..bana öyle geliyorki cem münevveri öldürür öldürmez yurtdışına kaçtı daha münevverin cesedi bile bulunmadan....

her şeyi planlamış kaçmayımı planlayamayacak akşam 8e almıştır uçak biletini
münevverin ailesi olayı öğrenirken o ucuyodu belki de
bu konuda sana katılıyorum

cem kendi kimliğiyle çıkmamış dediler o bu işi kafaya koymuş herşeyi önceden ayarlamıştır..

yürüyüşe baktınızmı kızlar
ben bi ara baktım toplanıyolardı pek kalabalık değildi.
yani benim bekledğim kadar değildi.
sonradan nasıl oldu. varmıydı kalabalık?

Cemin ailesine şaşırmamak elde değil.Oğulları bir kızı parçalamış.Öldürmekte değil parçalamıışş..Ona rağmen onu evlat diye bağırlarına basabiliyorlar demek ki.Allah insana vicdan versin.
Müge anlının prgramında çocuklarımıza sevgiyi verelim.Şiddeti öğretmeyelim diyorlardı.İyide biz öğretmiyoruz ama çocuklarımız o şiddet öğretilenlerden şiddet görüyor.Benim kızım daha anasınıfına gidiyor.Hergün okuldan dayak yiyip geliyor.Ne yapayım bendemi dayak atmayı öğreteyim.O dövsün sonrada benim kızım erkek gibi herkesi döver diye gurur duyayım.Yaptığımız bu yetiştirdiğimiz çocukları bizler bu hale getiriyoruz.
Cemin babası cem hayatı öğrensin diye onu küçüklüğünden beri iş toplantılarına , işgezilerine götürürmüş.Keşke bıraksaydı cem çocukluğunu yaşasaydı.Çocuğa duygu vermemiş ki hep maddi şeyler öğrenen çocuk.Her dediği yapılan çocuk karşısındaki insan onun dediğini yapmayıncada böyle parçalar işte.Sonra yine o anne baba çocuklarını korumak adı altında onu saklar.Burda asıl katil cemin annesi ve babasıdır.Hem oğullarının katili hemde Münevverin katilidir.

paranın gözü kör olsun
İnşallah bir an önce bulunur

ayy evet ya resmen tıkandı kaldı
ben ailenin katili aramasına bişi demiyorum,arasınlar,programda yapılsın ama inannın ben 1 haftadır çok sıkıldım
yani diğer konularda hep bişiler olurdu,birileri arardı,olay yerine gidilirdi falan filan ama bu sefer hiç bişi yok
sırf programı doldurmak için bir sürü telefon alınıyor ,aynı sözler nereden bakarsanız bir programda 50 kere söyleniyor..gerçekten çok sıkıldım..yeni bir şey varmı diyorum ama göremiyorum

kızlar sabah yürüyüş yok demişlerdi müge anlıda program bitince yürümüşler tv de haberlerde gösterdi..polis izin vermemiş önce ama sonuç olarak yürümüşler..münevverin cesedinin bulunduğu konteynırı yenisiyle değişip dışını beyaz satenle kaplamışlar babası dua etti.çiçek bıraktılar..

kızlar sabah yürüyüş yok demişlerdi müge anlıda program bitince yürümüşler tv de haberlerde gösterdi..polis izin vermemiş önce ama sonuç olarak yürümüşler..münevverin cesedinin bulunduğu konteynırı yenisiyle değişip dışını beyaz satenle kaplamışlar babası dua etti.çiçek bıraktılar..

Yazık giden gitti .:çok üzgünüm: Dünde fahrettin aslanın oğlu birini tekme tokat döverken polis müdahale etmedi diye gazetelerde yazdı.Demek ki Münevverin babası endişelerinde haklı parayı veren düdüğü çalar.Çok üzgünüm çoook

X