Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

bugün cemin avukatıyla yaptıkları röportajın vtrsini izlerken avukatın sözüne dikkat ettinizmi.
kızcağıza yazık dedi sonrada cümlesine devam ederken benim müvekkilim demedi "benim müvekkillerim" dedi.
ilginç geldi bana. ama programı izleyemedim.

o benimde dikkatımı çekti ama cemin annesiyle babasınıda katıyor herhalde diye düşündüm sonuçta cem ortada yok cemin ailesinin avukatı oluyor..

arkadaşlar bir kaç gündür izleyemedim..çiftelerdeki cinayetin katili bulundumu..oğulları çıkmıştıya programa ..geçen hafta...

bende bu aralar pek bakamıyorum
en son bi ara 9 yaşındaki kayıp çocuğu işliyordu.
bence o çocuk dereye düşmüştür. kaçırılma değildir. bana öyle geliyo.

kızlar müge anlı kadınlar kulubü ne çok teşekkür ediyorum dedi.
bir arkadaşımız mail atmış müge anlıya.
hani bir kadın var ya kocası bırakmış gitmiş yurtdışına orada başka br kadınla evlenmiş.kadının üstünede dünya borç yıkmış 8 çocuğu ile bırakmış ortada.müge de ona yardım etti.borcunu falan ödedi halkın yardımıyla.bu konu için biri mesaj atmış müge ye oda kk teşekkürler dedi.

günaydın arkadaşlar evet bu sabah bende izledim atv yi müge anlı kk dan bahsedince vallahi ne yalan söyliyeyim çok mutlu oldum o proğramı severek izliyor yaptığı yardımları verdiği emeği takdir ediyorum kendisine başarılar diliyorum hiçbir sey gizli kalmaz diyorum

Bende gurur duydum kızlar bızden bahsedılmesıne..nede olsa oda bızden akıllı guclu kadınlar kulubu burası:::):):)

Ben de izledim ben de izledim hihoyyyt Müge Anlı aynen şöyle dedi;
"Kadınlar kulübü.com a teşekkür ediyorum..biri kermes yapılırdı diye yazmış, diğer arkadaşta ona cevap vermiş, şimdi kermes düzenlemiyorlar direk yardım istiyorlar çünkü konu acil diye..(burda güldü :jeyyar: ) Hepsine teker teker sarılmak istiyorum" dedi.Ben de Müge Anlı bunları söylerken, aynen böyleydim :1shok:
Burayı okuyor kıslar hihoyyyt

aaa ben hıc görmedım okadarda uykumdan fedakarlık edıyorum sırf müge için..
Halen Münevver konusuluyor..kahroluyorum,cok üzülüyorum... o babacıgının annecıgının feryadı hele... ne kadarda güzel kız... yurt dısında da aranıyor mu acaba bu cocuk,ya da netlestımı yurt dısına cıkmadıgı ya da cıktıgı..

ööf sabah beri izledim o kısmı kacırdım komsudan süt istemeye gdince dedi galibaŞeniz
bayılıyorum kadına ya cok delikanlı bı kadın:içelim:

Kızlar yardım Meleklerinde açtığım konuya Müge Anlı teşekkür etmiş.Bende sabah fazla izleyemedim ama çok duygulandım demek yazdıklarımızı okumuş.Sizler yazınca bende öğrendim çook mutlu oldum.kaydirigubbakcemile5

X