Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

demekki müge anlı bu topiği okuyor kızlar....
inanın ben çok şaşırdım...
gerçi sabah izleyemedim ama canlı yayında sitemizin adının geçmesi benide onurlandırdı..

dipnot :
geçen gün haberlerde bir konu geçti..
adanada bir anne ve 8 yaşındaki oğlu bogazı kesilmiş şekilde bulundu..
faili machul bir cinayet..
o anda dedim ki müge bu konuyu kesin ele alır..
bakalım işleyecekmi?
bekliyorum...

gerçi sabah izleyemedim ama canlı yayında sitemizin adının geçmesi benide onurlandırdı..

dipnot :
bakalım işleyecekmi?
bekliyorum...

canımm aynı bende senin gibi düşündüm bgn biras baktım acaba bu konu varmı diyede..ama ele alır kesin...

dipnot :
bakalım işleyecekmi?
bekliyorum...

katil bulunmuş akrabaymış müge anlı bahsetti

kızlar ilknur konusu işlkenirken ben müge anlıya bu topiğin adresini kopyalayıp mail atmıştım.
sanırım o günden buyana burayı bizzat kendisi olmasada ekipten birisi takip ediyor.
son olaydada ozgurdu arkadaşımız yardım meleklerine para toplanmasına katkıda bulunmak için bi başlık açtı ve o başlığıda burayada kopyaladı. ve sanıyorumki burayı takip ederken o konuyuda okudular ve ozgurdu arkadaşımız orda kadınlar kulübübnünde adını duyurmuş oluruz falan diye yazmıştı, ondan dolayıda bugün Müge Anlı programda paranın fazlasıyla toplandığını anlatırken şöyle dedi:
" özellikle kadınlar kulübü coma teşekkür ederim. ordan birisi burda para topladığımızı yazmış. diğer bir arkadaşta demişki müge hep kermes yapardı bu acil bir durummu demiş. diğer arkadaşta evet bu acil durum demiş. çok teşekkür ediyoruz" dedi.

dipnot :
bakalım işleyecekmi?
bekliyorum...

katil enişteymiş. çocuğun anne babası boşanmış. intikam içinmi ne öldürmüş ama tam detayı dinleyemedim.

katil enişteymiş. çocuğun anne babası boşanmış. intikam içinmi ne öldürmüş ama tam detayı dinleyemedim.

Yuh yani anne baba boşanıyor çocuk intikam için öldürülüyor nasıl bir dünyada yaşıyoruz.Dün keyfim yoktu sabahta o yüzden seyredememiştim.Nedenini anlatayım kızlar.Hem herkese ibret olsun.
Dün pikniğe gittik orda yanımızda piknik yapan bir aile vardı.Adam sona doğru kadını feci bir şekilde dövmeye başladı.Ama dövmede nasıl bir dövme göreceksiniz.Orda 50 tane erkek var kimsede dur demedi.20 dk kadar kadını dövdü.Sonra görümcemin eşi dursun diye seslendi .Adam inadına küfür ede ede dövdü.Sanırım yanlarındaki kadının çocuğuydu 5-6 yaşlarında bir kız çocuğu titreye titreye ağlamaya başladı.O anda eşim sessizce kalktı adamı yakaladığı gibi fırlattı ve dövdü.Kadınları dövmek kolay sıkıyorsa erkekleri döv diye görümcemde bağırdı.Neyseki polis geldi.Polis gelmeden öncede adam bizimkileri dövmek için arkadaşlarını aradı çabuk gelin burda dövülecek adamlar var dedi.Anlayacağınız nerdeyse bizde Müge Anlıya konu olacaktık.Tövbe tövbe.. Eşime kızdım ,ya adamda bıçak olsaydı, ya silah olsaydı Müge anlıda her gün izliyoruz insanlar artık sıyırmış gibi geziyor etrafta.Neyseki poliste bize ilçe sınırlarını terk edene kadar eşlik etti.kaydirigubbakcemile5 POLİS teşkilatını birkez daha takdir ettim.
Aslında ben birşey daha merak ediyorum o ağlayan çocuğu devlet ellerinden alır mıydı o aileyi ve onları nereye şikayet edebilirdik o anda , bilen var mı?

ozgurdu geçmiş olsun canım.
işte bu tür olaylarda müdahale etsen bi türlü etmesen bi türlü.
etsen başına ne geleceği belli olmuyo. adam dediğin gibi çekip vurabiliyo.
etmesen gözünün önünde bi vahşet yaşanıyo.
Allahım akıl fikir versin millete.

şimdi bakıorumda işyerimde küçük bi televizyonum var..hani şu bi kardeş varya abisini yengesini ve yegenlerini öldürmüş...o konu işlenio..ay ne fena yarabbim okadar acı bi durumki...çocuklardan biri kapının arkasına saklanmış beni öldürmesin die son kurşunuda ona sıkmış canii..keşke o son kurşunla kendini vursaymışş.....allahım ne günlere gidioruz yarabbimm

ne kadar cogaldı bu ölümler yarabbim...artık herseyden korkar olduk.. tanımıyosam kadın bıle olsa kapıyı acmıyorum artık,bıde yeni gelınım daha cok tedırgınım yaa...

offf nefret ediyorum bu d smarttan!!!!!
yok atv..
sırf müge için erken uyandım ama kanal açılmıyo kahretsin yaa....

offf nefret ediyorum bu d smarttan!!!!!
yok atv..
sırf müge için erken uyandım ama kanal açılmıyo kahretsin yaa....

ay sansına senınde canım ya.. mugede münevverin dedsı var,bırde ogulları öldürülmüş ve gelınlerı baskasıyla evlenmıs,torununu göstermıyolarmıs dıye bır aıle var... nette atv nın sıtesınde ızleyebılırsın aslında..

valla bu sabah programlarını sevmiorum aslında içimi karartmasına ragmen en elle tutulur müge anlı diorumm.nedenmi? showu açıorum çağla ve alişan bulmuşlar yaşlı bir teyze birgün o pazar birgün bu pazar kadını dolaştırıolar..kanalde de seda sayn tutturmuş bi en güvenilirlik havasında...star desen petekle batmış...sdc 2 konu var o programda birgün tüm kolbastı ekiplerini çağırıp birbirlerine düşürtüo dgr gün bir bitkisel uzmanı çağırtıp konuşturuo....haksızmıyım kızlar..işyerinde boşvakitlerimde tvye bakıorum hep bunlar var....ha bide öğleden sonra konuklarıyla yapacak birşey bulamayıpta sessiz sinema oynayan ece erkenide unutmamak lasımm

tatlıcık haklısın. hepsi boş programlar.
ben mügeyide başta çok seyretmiyordum.
zaten çalışıyordum. doğum iznine ayrıldım, izlemeye başladım ama o zamanlar hamilelğin ve sonrasındada lohusalığın verdiği psikolojiyle çok etkileniyodum. psikolojim iyice bozuluyordu. bir müddet ara verdim izlemeye. sonra tekrardan izlemeye başaldım. sonuçta bunlar gerçek olaylar ve gözümüzü açmamızı sağlayan şeyler. devekuşu gibi kafamızı gömersek olaylar bitecek değil. hatta o zaman derste alamayız, aklımıza gelmeyecek şeyleri görüyoruz öğreniyoruz daha tedbirli davranıyoruz en azından.

şimdi bakıorumda işyerimde küçük bi televizyonum var..hani şu bi kardeş varya abisini yengesini ve yegenlerini öldürmüş...o konu işlenio..ay ne fena yarabbim okadar acı bi durumki...çocuklardan biri kapının arkasına saklanmış beni öldürmesin die son kurşunuda ona sıkmış canii..keşke o son kurşunla kendini vursaymışş.....allahım ne günlere gidioruz yarabbimm

İdam cezası çıkmassa gitgide ölüm oranları artacak.Böyle canice cinayet işleyenleri maalesef 5 sene sonra hapisten çıkarıyorlar.İdam olsa kimse öldürmeye cesaret edemez.İdam geri dönsün.Çok üzgünüm çoook
İlknuru 5 tl için öldüren
Münevveri öldürüp kafasını kesen
2 kardeşi halkalıda yakanlar bunlar nasıl topluma kazandırılacak ki .Hapise boşuna atmasınlar.Vergilerimizle onların karınlarını doyurmasınlar.Çok üzgünüm çoook

İdam cezası çıkmassa gitgide ölüm oranları artacak.Böyle canice cinayet işleyenleri maalesef 5 sene sonra hapisten çıkarıyorlar.İdam olsa kimse öldürmeye cesaret edemez.İdam geri dönsün.Çok üzgünüm çoook
2 kardeşi halkalıda yakanlar bunlar nasıl topluma kazandırılacak ki .Hapise boşuna atmasınlar.Vergilerimizle onların karınlarını doyurmasınlar.Çok üzgünüm çoook

:lepi::lepi:

haklısın canım..
topluma kazandırmak mış mış mış...
bu tip caniler nasıl olurda topluma kazandırılır?
bir süre sonra çıktıklarında yine aynı katliamları yapmıyorlarmı?
bunun çok örneklerini gördük..
af nedeniyle tecavüzden yargılanıp çıkan pislikler yine tecavüz edip can yakmadılarmı?
hapse girip ekmek elden su gölden yaşayıp gidiyorlar bizim vergilerimizle karınları doyuyor bunlara ceza değil ödül oluyor...
en basiti bebek katili bölücü başı öcalan yıllardır imralıda yan gelip yatıyor işte..
başında bir sürü doktor kütüphanesi bile var..
ah güzel ülkem...
kanunlarımız caydırıcı değil ki...
bir hırsızlık yapanın elini kessinler bakalım..
toplumda öyle yaşasın yaşayabilirse her gören direk anlar hırsız olduğunu bu utançla toplumda gezebilirmi..
hala aynı şeyi savunuyorum kim ne derse desin çocuk istismarı-çocuklara tecavüz edenleri hadım etmeliler...
kanunlarımız caydırıcı değil ne yazık ki....

bencede kesinlikle idam cezası tekrar yürürlüğe girmeli..ya anlamıorum insan hiç sevdiği kızı istemeye gitmedi die bu katliamı yaparmı..nasıl kıyar o canlara nasıl....bgn nette resimlerini gördüm o güsel çocukların içim sızladısenağlama yavrucaklarım yarınki 23 nisan törenlerinde görevlilermiş...:çok üzgünüm:

dünyanın sonu geliyo galiba önceden böylemiydi akrabadan kaçıyoz şimdi bugn dede ile babaanne çkmış gelin torunumu göstermşyo diye gelin tele bağlandı eşim ölünce kayınpeder 11 yaşındaki kayınmla nikah kıymak istedi diye şaşırdım kaldım

abini yengeni öldürdün o güzelim çocukların suçu ney ya şimdi sevdiğin kızı al bakalım

bu nasıl iş çocuklar bir bir kayboluyor ne gören var ne duyan üç maymunumu oynuyorlar nedir..bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın ..yarın bizim başımıza gelmeyeceğinin garantisi var mı?

geçen cumartesi komşumun evine hırsız girmiş evde yoktum sonradan öğrendim 4 saat polisler gelip gitmiş bir kişide kapıyı açıp komşum ne oldu geçmiş olsun dememiş..pazar günü öğrendim hemen gittim kadıncağız bu ne biçim insanlar,ne biçim komşuluk diyor..yarın öbür gün onların başına gelirse kimse kapısını açmazsa kimi şuçlarız..

komşuluk ölmüş,çocuklarınızı oyun oynamaya dışarı göndermeyin,babanıza bile güvenmeyin..sonuç bu üzücü ama malesef..

X