Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

nezene ALLAH RAHMET EYLESIN INSALLAH(AMIN)
annesi ilk duydugunda bayagi aglamis ama programda bi sakindiler yani anlamadim,
herkesin acisini yasama sekli farklida boylede hic birsey yokmus gibi sakinlik:KK19:

nasil öldürülmüs henuz belli degil sanirim adli tip raporunda belli olur hersey hamilemi degilmi bakalim ne cikacak,
kim öldürdüryse biran once bulunur INSALLAH

Tabi öyle herkesin acısını yaşama şekli farklı fakat bu kadın bana aşırı sakin geliyor ilk duyduğunda üzülmüş ben de gördüm ama sonrası yine sakin değişik bir kadın ya çözemedim.
Ben haberi ilk okuduğumda daha Nezen belli değildi kafasının kopuk olduğunu söylediler.
Bugün yanlış hatırlamıyorsam babası da öyle bir şey dedi.
Bir de cesedin bulunduğu yerden tüfek fişekleri mi ne bulunmuş denilmişti.
Yine de en kesin rapor adli tıpta belli olur.
Bir an önce bulunur inşallah katilleri.

kızlar şu levent akay cinayetinde kayınvalide (leventin teyzesi aynı zamanda) ilgili bir şey var mı?

kadın o kadar benimle konuştu falan dedi ama adam ölmüştü.

ya şu nezenin anne babasını anlamıyorum nasıl insanlar kızları öldü orda rahat bi şekşlde konuşuyorlar bence anne hala birşeyler saklıyor.

kızlar şu levent akay cinayetinde kayınvalide (leventin teyzesi aynı zamanda) ilgili bir şey var mı?

kadın o kadar benimle konuştu falan dedi ama adam ölmüştü.

Leventin karısı ile sevgilisi öldürüp bir kuyuya atmışlar onların ikisi de tutuklandılar.İtirfta ettiler zaten.Haliyle teyzesinin beni aradı konuştuk felan demesi yalan çıktı.Kaybolduğu ilk günde öldürmüşler çünkü.

ya şu nezenin anne babasını anlamıyorum nasıl insanlar kızları öldü orda rahat bi şekşlde konuşuyorlar bence anne hala birşeyler saklıyor.

O anneye ebn taktım zaten hal ve hareketlerine bugün bir ara kadın güldü resmen hatta.Evladı ölen acısı taze olan bir anne ansıl oluyor da tebessüm edip gülebiliyor rahat davranıyor aklım almıyor cidden ya.Sakladığı bir şeyler var belki de kim bilir bana da öyle geliyor çünkü.

Nezen`in annesine ben de baştan beri güvenmiyorum. Kalbinin çirkinliği vurmuş yüzüne sanki.
Babası da çok düzgün değil zaten. Olan 13 yaşındaki kıza oldu. Kız ailesinde bulamadığı sevgiyi ilgiyi hep dışarda aramış.
Neymiş yeri geldiğinde komşusu dövermiş( adamın adı Murat mıydı neydi), hadi ordan hangi anne buna izin verir.
Çocukları hiç umurlarında değil ki.
Eşim bu sabah Nezen`nin babasını görünce adam bakımlı olmuş ilk başlarda böyle değildi dedi. Dilberle Ümit`i hatırlattılar bana dedi. Gerçekten de öyle, adamın ilk başlarda saçı başı dağınıkken üç gün önce kızının cesediyle yüzleşiyorsun ve kılığın daha düzgün. Garip. Annesi de gözü kızarsın diye gözüne bastırıyor sanki. Herkes ağlayarak yasını tutmayabilir ama bu kadının bakışında evladını kaybetmiş duygusunu göremedim.:KK50:

Tabi öyle herkesin acısını yaşama şekli farklı fakat bu kadın bana aşırı sakin geliyor ilk duyduğunda üzülmüş ben de gördüm ama sonrası yine sakin değişik bir kadın ya çözemedim.
Ben haberi ilk okuduğumda daha Nezen belli değildi kafasının kopuk olduğunu söylediler.
Bugün yanlış hatırlamıyorsam babası da öyle bir şey dedi.
Bir de cesedin bulunduğu yerden tüfek fişekleri mi ne bulunmuş denilmişti.
Yine de en kesin rapor adli tıpta belli olur.
Bir an önce bulunur inşallah katilleri.

of cok kotu ya o kisimlari kacirmisim ben hep :KK25:
eger böyle canice bir ölümse bu ailedeki rahatlik ne boyle ya :KK25:

of cok kotu ya o kisimlari kacirmisim ben hep :KK25:
eger böyle canice bir ölümse bu ailedeki rahatlik ne boyle ya :KK25:

Ben de kestiremiyorum bu aileye bu rahatlık nereden geliyor.
Bir programda kızın öldüğü belli olmuştu resmen güldüğüne şahit oldum ben ya.
Bu hallerini gördükçe ben şahsen çok kızıyorum o aileye o kızcağız adına da daha çok üzülüyorum.

o kadar çok merak ediyorum ki şu nezen olayını.

müge anlı çok sakin ben işin iç yüzünü biliğini düşünüyorum.

yoksa şimdiye eşelemek için çıldırır, bağırır, çağırırdı.

Ben de kestiremiyorum bu aileye bu rahatlık nereden geliyor.
Bir programda kızın öldüğü belli olmuştu resmen güldüğüne şahit oldum ben ya.
Bu hallerini gördükçe ben şahsen çok kızıyorum o aileye o kızcağız adına da daha çok üzülüyorum.

ayy bende canım o anneyi gördükçe sinir oluyorum bu kadar rahat olabilirmi bi insan bu günde güldü bi ara biri tele bağlandı annenin herşeyi bildiğini söyledi o ara yüz ifadeni gösterdiler gülümsüyordu öyle davranıyorki suçsuz görünsün :KK50:

ayy bende canım o anneyi gördükçe sinir oluyorum bu kadar rahat olabilirmi bi insan bu günde güldü bi ara biri tele bağlandı annenin herşeyi bildiğini söyledi o ara yüz ifadeni gösterdiler gülümsüyordu öyle davranıyorki suçsuz görünsün :KK50:

Evet beni de zaten o rahat halleri gülmesi felan çıldırtıyor.Ortada öeln 13 yaşında ki bir kız yok gibi davranıyorlar.Bir de bugün yayında Ramazan amcanın söylediklerinde nasıl panik oldular öyle resmen beti benzi attı.İşin aslı nedir bilemeyiz ama belki de Murat ile ilişkisi varsa şayet Nezen de öğrenince öldürdüler belki de kim bilir.Tabi bunların hepsi bir sebep olamaz sonuçta bir cana kıyıldı

Evet beni de zaten o rahat halleri gülmesi felan çıldırtıyor.Ortada öeln 13 yaşında ki bir kız yok gibi davranıyorlar.Bir de bugün yayında Ramazan amcanın söylediklerinde nasıl panik oldular öyle resmen beti benzi attı.İşin aslı nedir bilemeyiz ama belki de Murat ile ilişkisi varsa şayet Nezen de öğrenince öldürdüler belki de kim bilir.Tabi bunların hepsi bir sebep olamaz sonuçta bir cana kıyıldı

evt yüz ifadesi arif verimlininde dikkatini çekti duydunuz mu bilmem o arada dediki yüz ifadesine bakın kadın hemen itiraz etti yok iftira atıyor yalan söylüyor dedi kıvırdı yani bakalım ne zaman gerçekleri itiraf edecekler olan 13 yaşında bir çocuğa oldu neler gelmiş başına böyle anne babası olduğu için çok şanssız bi kızmışş:KK50::KK50::KK50:

evt yüz ifadesi arif verimlininde dikkatini çekti duydunuz mu bilmem o arada dediki yüz ifadesine bakın kadın hemen itiraz etti yok iftira atıyor yalan söylüyor dedi kıvırdı yani bakalım ne zaman gerçekleri itiraf edecekler olan 13 yaşında bir çocuğa oldu neler gelmiş başına böyle anne babası olduğu için çok şanssız bi kızmışş:KK50::KK50::KK50:

Evet Arif verimli'nin dediğini duydum.Kadın zaten ona cevap veremedi kem küm etti bir anda.Kesinlikle olan 13 yaşındaki kızcağıza oldu.Anne babasının sevgisizliği,sorumsuzluluğu böyle bir olaya mal oldu malesef ki.

bir sinemim annesine bakın bir bu kadına..kadının kızı ölmüş bir tek adlı tıp önünde ağladı.
her gun gözlerine bakıyorum ...gece aglamıs mı dıye..ama tık yok müge anlının göz altları daha çökük....
var bunda bir iş inşallah çabuk sonuçlanır....

bir sinemim annesine bakın bir bu kadına..kadının kızı ölmüş bir tek adlı tıp önünde ağladı.
her gun gözlerine bakıyorum ...gece aglamıs mı dıye..ama tık yok müge anlının göz altları daha çökük....
var bunda bir iş inşallah çabuk sonuçlanır....

İnşallah bir an önce açıklanır da suçlular cezasını çeker.
Sinem'in annesinin tırnağı bile olamaz zaten Allah o anneye de sabırlar versin o anne işte evladından dolayı ciğeri yanan annedir.
Melahat Hanım'a anlam vermek ise mümkün değil rahatça gülen gözyaşı dahi dökemeyen bir anne.
Lügatte tabiri nedir ne denir bu anneye bilmiyorum doğrusu

Bir arkadaşımı kaybettim neredeyse Nezenle yaşıttı,
Annesi her nekadar şuan kınızın kaybetmiş gibi yaşamasa da kzı öldüğündeki( 16 yıl önceydi) halini hatırlıyorum çok kötüydü...
yeğenimi kaybettim 17sinde annesi hergün okul önüne gitme çabasındaydı belki oğlunu görürüm umudundaydı...
O gözlerde gördüğüm maalesef bu ailde yok. Ama bu ailede çocuğuna ilgi de yok. Bencillik var ama şuan pişmanlık da yok. Hadi cinayette parmağı yok ama kızlarına karşı olan davranışlarının, sevginin eksikliğini görüp pişmanlık da yok. Çok anlamsızlar, bakalım sonuç ne olacak. İnşallah biran önce sonuçlanır...

sadece 1 dakikalığına tvnin sesini kapatın ve öyle izleyin
herşey anlaşılıyor Nezenin annesiyle yanındaki kadın herşeyi ele veriyor
başka bi hesap var bu işin içinde..ben çözemedim

X