Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya çokkkkkk sakinler ben öldüm sabah ikisini izlerken.

insan olarak düşünüyorum olayı görsem ; havada uçan kuşun kanadına kadar anlatırdım polislere.
bunlar ık mık kemküm.
gırtlaklarına yapışasım var.:KK47::KK47::KK47:
2 turist ömer gelmiş kurulmuşlar.

Çocuğuna ceset diye bile hitap edebilecek serinkanlılıkta bir anne.Biz televizyon karşısında kendimizi yedik bitirdik bu kızcağız için bir an önce katili bulunur inşallah diye.Annesi bir içten şekilde yavrumun katilini bulun diyemedi.

Çocuğuna ceset diye bile hitap edebilecek serinkanlılıkta bir anne.Biz televizyon karşısında kendimizi yedik bitirdik bu kızcağız için bir an önce katili bulunur inşallah diye.Annesi bir içten şekilde yavrumun katilini bulun diyemedi.

babasida bugun ceseti alicaz dedi, $ok oldum.
Bunlar kizlarini zerre kadar sevmemis, olay bu kadar basit. Sasirsakta, anlamasakta böyle...
ben izleyemedim, nezen nasil bulundu? Ihbar üzerine mi

2 kayalığın arasına gömülüp üzeri taşlarla kapanmış. Ahmet zaten söylemiş zamanında Murat yaptıysa buralara bi yere gömer diye gerçekten orda çıkmış ama Murat yapmadım diyor. Bahar gelince taşlar açılmaya başlamış. Çoban köpekleri bulmuş çobanda ihbar etmiş. Naıl öldürülmüş o konu hakkında bir fikrim yok ama. Sanırım başını vücudundan ayırmışlar. Bulununca babası öyle bişeyler söylemişti :KK43: Müge bence az çok buldu kimin yaptığını ama elinde net deliller olsun istiyo. Bugün programı kapatırlarken Müge konuşuyo kamera sürekli anne ve Nurdagül ü gösteriyo. Yarın daha net bilgiler çıkar inşallah.

babasida bugun ceseti alicaz dedi, $ok oldum.
Bunlar kizlarini zerre kadar sevmemis, olay bu kadar basit. Sasirsakta, anlamasakta böyle...
ben izleyemedim, nezen nasil bulundu? Ihbar üzerine mi

Aklım almıyor zaten nasıl ceset diye hitap edebiliyor kendi evlatları değil sanki.
Ne sevgi göstermişler ne de ilgi.Başkasına çocuğunu dövdüren bir aileden zaten ne sevgi bekleyeceğiz ki.
Nezen bir çobanın fark etmesiyle bulmasıyla ortaya çıktı.Çoban da emniyete haber vermiş hemen.
Bu şekilde bulundu kızcağız.

olan kiza oldu, hayati zaten düzensizmis bide üzerine cinayete kurban gitti.
ben programi izlerken sunu fark ettim, cogu öldürülen cevre kurbani oluyor
cevremizi cok iyi secmeliyiz...

bi sinemin ailesine bakin bi bu aileye... serife anne kizim, mavi gözlüm derken sesi titriyodu
sonuna kadar kizinin masumiyetini savundu, aradi tüm gücüyle...
oda anne bu duygusuzda. hayret edilesi gercekten.
kizinin görüntüleri cikiyor kipirdama yok... ceseti bulunuyor gözyasi yok... :KK50:
nasil bu kadar vurdum duymaz olabiliyorlar.
bence bu olay cözümlenemicek bu süre icinde...belki cok ileride...
hepsi birbirini koruyor, kimsenin dogrulari anlatmaya niyeti yok.
annesi babasi gercekleri ortaya cikarmaya degil ört bas etmeye gelmis belli.
sanki onlar degil müge anli ariyor katili gibi

olan kiza oldu, hayati zaten düzensizmis bide üzerine cinayete kurban gitti.
ben programi izlerken sunu fark ettim, cogu öldürülen cevre kurbani oluyor
cevremizi cok iyi secmeliyiz...

bi sinemin ailesine bakin bi bu aileye... serife anne kizim, mavi gözlüm derken sesi titriyodu
sonuna kadar kizinin masumiyetini savundu, aradi tüm gücüyle...
oda anne bu duygusuzda. hayret edilesi gercekten.
kizinin görüntüleri cikiyor kipirdama yok... ceseti bulunuyor gözyasi yok... :KK50:
nasil bu kadar vurdum duymaz olabiliyorlar.
bence bu olay cözümlenemicek bu süre icinde...belki cok ileride...
hepsi birbirini koruyor, kimsenin dogrulari anlatmaya niyeti yok.
annesi babasi gercekleri ortaya cikarmaya degil ört bas etmeye gelmis belli.
sanki onlar degil müge anli ariyor katili gibi

Programa katılanlar arasında ailesi olsun komşusu olsun ben de aynı şekilden onlardan bu konuda çözüme kavuşturacak bir atak bekleyemiyorum nedense.
Sadece birbirlerini korkuyorlar ağız ağıza vermişler.
Sonuç yani katilin bulunmasında adli tıp yardımcı olacak gibi çıkarsa o sonuçlardan çıkar.
Diğer türlü bu iş uzar gider.
Ne aile katiller bulunsun diye destek verebiliyor içten şekilde ne de yardımcı oluyorlar.
Anca Murat'ın ismi geçince kaplan kesilmeyi becerebiliyorlar.

offfffff bunları sona bıraksaydı ya.nezen olayı noldu acaba...adl, tıp raporu çıkacaktı????

Nurcan anlaşılan hapiste çok düşünmeye fırsat buldu ve suçu başkalarını atıp ta nasıl kurtulurum diye düşünür olmuş.Ben o bilgi şahidinin o işin içinde olduğunu hiç sanmıyorum.Böyle yaparak anca mahkemeyi uzatırlar bana kalırsa.

Uzun zamandır izleyemiyorum,levent akay cinayeti ile ilgili gelişmeler mi var?Nurcanla resul öldürdü ve hapse girdiler diye biliyorum.
Ve nezen olayı noldu?Müge anlı artık göstermiyor galiba.
Bide sevgi aslan vardı,onun katilleri bulundu mu?

Uzun zamandır izleyemiyorum,levent akay cinayeti ile ilgili gelişmeler mi var?Nurcanla resul öldürdü ve hapse girdiler diye biliyorum.
Ve nezen olayı noldu?Müge anlı artık göstermiyor galiba.
Bide sevgi aslan vardı,onun katilleri bulundu mu?

Sevgi Aslan olayını bilmiyorum ama Nezen malesef ölü olarak bulundu.Geçenlerde ailesi felan programda çok konuştular da artık adli tıp raporun sonucunu bekliyorlar ona göre hareket edecekler çünkü.
Levent Akay olayı da aynı bildiğin gibi hapse girdiler Nurcan ve sevgilisi.

Selda ve tunç olayında da bağ evindeki kanın adli tıp sonuçlarına göre belli olmuş.Tunç Boztepe'ye aitmiş.Bence bu işi çözülmesi de yakındır katil veya katillerin bulunması yani.

Selda ve tunç olayında da bağ evindeki kanın adli tıp sonuçlarına göre belli olmuş.Tunç Boztepe'ye aitmiş.Bence bu işi çözülmesi de yakındır katil veya katillerin bulunması yani.

bu konuyu takip etmemistim ama olayin ozetini dinledim biraz bugun yani katil bellide delil yok sanki bu kan haric :26:

bu konuyu takip etmemistim ama olayin ozetini dinledim biraz bugun yani katil bellide delil yok sanki bu kan haric :26:

Aynen öyle aslında katil belli sayılır ama işte delil olmadan da ister istemez olaya müdahale edilemiyor.

X