Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

şu enişteyle kaçan kız konusunda bugun amma öfkelendım adama bakya gıtmiş karısının kopyasını kaçırmış

muge anlıda dedı zaten erkekler kadınlardan çocuk istıyo kadın bıraz dağılıncada heemen başka kdına yönelıyorlar dıye

adam madem karından sıkıldın nedne karının kopyasını kaçırıyosun bu erkeklerı anlamak imkansız

evt ya dün izleyememiştim bu gün gördüm kadını dediğiniz gibi ya erkek milleti işte keseceksin biyerlerini:KK47: gidipte bide karısının yeğenini kaçırıyor üstelik çocuk daha artık kimseye güven kalmadı :KK20:

Nezen olayini basindan izlemedim, birkac gündür denk geldigimde izliyorum sadece
yani olaylarin baslangicini gidisatini pek bilmiyorum amaaa
Allah günah yazmasin, anne babanin yüzü bu kadar mi süpheli olur
bu kadar mi kötü insan imaji cizer...

bide balkondan atıldı denilen kapalı bi kadıncagız vardı yeni evli o neoldu acaba çıkmıyorlar bilen var mi

aa evet oda vardi, ne oldu ki hic bahsetmediler sonra...
o kadar ortadaydi ki esinin yaptigi ama hicbirsey ispat edemeden kapandi

samsunda bi bayan vardi kaybolan, 2 cocuklu... ablasi geliyordu sürekli
ondanda haber yok

bide define avcisi kocasini arayan kadin vardi, sevgilisi oldugu ortaya cikmisti...
baya bi üzerinde durmuslardi sonra kaybolup gittiler

Nezen olayında artık ben anne ile babadan iyice şüphelenmeye başladım hele ki mezarlıkta kızları defnedilirken sen beni yakarsan ben de seni yakarım sözü söylendikten sonra ve Hüseyin'in öz babası olmadığı söylendiği zaman.Sürekli unutkanlık,çelişki,yalan,dolan ne biçim anne baba demekten kendimi alamıyorum artık kendimi.İnşallah yakın zamanda kızın katili ortaya çıkar yoksa ben bu çelişkili cevaplar karşısında çıkmayacak diye korkmaya başladım

sadece bekliyorum
çünkü bu kadar yalanı kim söylese ayağına dolanır
çünkü yalan nankördür unutulur
bunlar da bir gün neyi nerde söylediklerini söyleyip çuvallayacaklar
zaten nezenin annesi en küçük detayda bile bi öyle bi böyle

Nezen olayında artık ben anne ile babadan iyice şüphelenmeye başladım hele ki mezarlıkta kızları defnedilirken sen beni yakarsan ben de seni yakarım sözü söylendikten sonra ve Hüseyin'in öz babası olmadığı söylendiği zaman.Sürekli unutkanlık,çelişki,yalan,dolan ne biçim anne baba demekten kendimi alamıyorum artık kendimi.İnşallah yakın zamanda kızın katili ortaya çıkar yoksa ben bu çelişkili cevaplar karşısında çıkmayacak diye korkmaya başladım

Bu sezon henüz izleyemedim nezen şu küçük kız değil mi geçen sezonda çıkmışlardı sonra kız ölü bulundu.Anne ve babası sürekli çelişkili konuşuyorları zaten halen aynı mı davranıyorlar.

Bu sezon henüz izleyemedim nezen şu küçük kız değil mi geçen sezonda çıkmışlardı sonra kız ölü bulundu.Anne ve babası sürekli çelişkili konuşuyorları zaten halen aynı mı davranıyorlar.

evt canım aynılar annede babada birşeyler saklıyor bu günde mügeyi çıldırttılar yine :KK20:

ben müge anlıyı çok seviyorum önceden sürekli takip ederdim ama şimdi pek edemiyorum işler yüzünden, bence dobra bir kadın çokta akıllı . :KK54:

Evet canım doğru hatırlıyorsan 13 yaşındaydı kayıp olarak arandı bir müddet sonra da cesedi ortaya çıktı ölü bulundu malesef. Annesi babası hiç değişmemişler halen aynılar hatta diyebilirim ki o kadar rahatlar ki sanki ölen evlat onların değil gibi rahatça gülebiliyorlar bu da benim çok sinirime gidiyor.

Nezenin ölü bulundugu yeri biri soylemisti iste su öldürdüyse buraya gömmüstür filan gibi yani iyice bi arastirmak gerek.. :26:

Ayyy öz babası değilmiş nezenin a şok oldum :KK53: aylardır saklamışlar
kesin bu adam katili ya yüzünde meymenet yok

bende şok oldum yaaa bende hemen onu düşündüm herşey beklenir bu adamdan öldükten sonra öğrendim diyor ama yalann inş cinsel tacizde falan da bulunmamıştır kıza yazık anne bence herşeyi biliyor gizliyor bu günde katılmadı midesi ağrıyormuş yalancııı sıkıştı tabi kaçacak yer arıyor şimdi :KK47:

mal adamya bide diyorki 18 yıllık evliyiz evlendiğimizde 2 aylık hamileymis nasıl oluyor bu nezen 13 yaşındaydı :KK53::KK53::KK53: bunların sonu hapihane bence :KK47:

bende şok oldum yaaa bende hemen onu düşündüm herşey beklenir bu adamdan öldükten sonra öğrendim diyor ama yalann inş cinsel tacizde falan da bulunmamıştır kıza yazık anne bence herşeyi biliyor gizliyor bu günde katılmadı midesi ağrıyormuş yalancııı sıkıştı tabi kaçacak yer arıyor şimdi :KK47:
birde allahım bana sabır ver diyor
o benim karım başımın tacı diyor
ne çıkacak bunların altından çok merak ediyorum

birde allahım bana sabır ver diyor
o benim karım başımın tacı diyor
ne çıkacak bunların altından çok merak ediyorum

pislik herif bide Allahtan sabır istiyor inş çarpılırsın :KK20: kadında kadına benzese bari başının tacıymış :KK53: bence bu adam öldürdü ve ya öldürttü sonunda bunun bağlantısı olduğu çıkacak

facebook sayfsı vardı bu adamın sapık sapık şeyler paylaşmıştı geçen sezon çok konuşuldu cinsel bişeler yapmış olabilir nezene. annesinin ödü bi tarafına karıştı bence artık bugün o yüzden gelmedi. yarın gelecek mi acaba

mal adamya bide diyorki 18 yıllık evliyiz evlendiğimizde 2 aylık hamileymis nasıl oluyor bu nezen 13 yaşındaydı :KK53::KK53::KK53: bunların sonu hapihane bence :KK47:
adam zaten evlendiği tarihi bile bilmiyor ki annem sağ değildi annem 2006da öldü filan saçmalıyo resmen
bi dediği bi dediğini tutmuyo
zaten o sabah okula gittim demişti ama mobesede de görünmüyor bu adamın parmağı var herşeyi biliyo oda karısıda

Nezen'in babası Hüseyin değilmiymiş:KK53::KK53::KK53: Eee babası kimmiş açıkladı mı annesi?
yayına katılmadı bugün annesi. yarın yayına çıkar belki ama babası kim diye soramazlar yayında

X