Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya sorma butun gun evde kim ne diyebülü kim garisabülü diye geziyorum, esim bisey istiyi niye yapacakmusum ki? Diye diye gunu bitirdim😂
Ahahhahahaha ya bi de bu reziller Tokatlı. Hemşehrilerim. Gerçi bizimkiler Balkan göçmeni ama olsun şiveye çok aşinayım.
Özellikle Fikri halis muhlis Tokat şivesi konuşuyor.

Bu Sinan a üzülen bir tek ben miyim ya.Evet hiç olmayacak saçma sapan şeyler yapmış,bunları kimse de kabullenemez ama adamın çok ciddi kişilik problemi var yani normal bir insan değil.Takintili ve kişilik bozukluğu var.Kesinlikle tedavi olması gerektiğini düşünüyorum.Yanlis mi düşünüyorum bilmiyorum.
eğer öldürmeyen çıkarsa dahi üzülmem sapık çünkü belli ciddi sorunları var Allah yardım etsin
ya sorma butun gun evde kim ne diyebülü kim garisabülü diye geziyorum, esim bisey istiyi niye yapacakmusum ki? Diye diye gunu bitirdim😂
:KK70: bayaktan, merdivan :KK70: ayıp takmak :KK70:
bende
müge anlıya üzülüyorum kadın istanbul hanımefendisi şiveleri bazen anlamıyor hatta reelsi bile olmuştu Hemşerim adam dinelmek diyor o da abi beni çıldırtmak mı isitiyorsun dinlenmeye gitmemişsiniz ki diyor o ben dinlenecem demedim ki diyor :KK70:
Kadıncağızın yöre şive dersi alması şart :KK70:
Aklımda şey canlanıyo. Bakma bacağımaaaa diye müge Anlı'nın bağırmasııı 😂 bakmıyom bacağına diye bide kendini savunuyor arsıııız
oh ne güzel etti sapık işte o an tepki vereceksin ama öylelerin hiç utanması yok

saat 10 olsa da cinnet geçirmeye başlasak
yada ordayken jandarmalar götürüyor sinanın yaptığı ortaya diye çıksa da ağlaya ağlaya tırnak yiye yiye gittiğini görsek
hayır anlamıyorum hakkında 20 küsür dosyası olan birini nedne salıyorsunuz birinin katil olmasımı laızm ever adaleti sadece yargı sağlar güvenlik kolları sağlar ama sağlayamadığı yerde aha gitti kadıncağız ne suçu vardı 60 küsür yaşındaki kadının yazık

Bazı insanlar yaşının insanı olmaz teyzede davranışlarıyla öyle
maalesef beyni sulanmış ve inatçı dediğim dedik
en tehlikeli yaşlı türü
kızları iyi sabırlı
Müge hanım iyi çıldırmıyor

Aynen yaa ne teyzeymiş tam konuluk
zaten anladıydım dedi :KK70:
kızı bile bağlanınca kızına çıkıştı önce bir
kızı da bir ilginç tamam şoka girdin de
Müge anlıya neden çıkışıyorsun
Aynen o kız da normal gelmedi mügeyle konsuurken sesimi yayından alın diyor

X