Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

canlı yayında itiraf da çok kötü yaa
yazık olmuş vah gidene isa tek değil bence
Diğerleri daha sakindi isa biraz donuk du ilk gün den beri böyleydi. Yücel mi yüksek mi onunla yapmış olabilirler ama silahı usa sıkmış galiba yoksa kabul etmezdi ..sabah gözlerinde korku pişmanlık vardı zaten..

Ama anlattığı öldürme sebebi olamaz bence ..belki kendi Bengül için öyle konuşmuş öldürdüğü adamdan ters cvp almış olabilir

Diğerleri daha sakindi isa biraz donuk du ilk gün den beri böyleydi. Yücel mi yüksek mi onunla yapmış olabilirler ama silahı usa sıkmış galiba yoksa kabul etmezdi ..sabah gözlerinde korku pişmanlık vardı zaten..

Ama anlattığı öldürme sebebi olamaz bence ..belki kendi Bengül için öyle konuşmuş öldürdüğü adamdan ters cvp almış olabilir
gözlerinden o kadar belliydi ki
kalbin yansıması göz diye boşuna dememişler
ama bence olay öyle de değil
kendi kuş kadar isa
mustafa iri yarı
çıkar inş

gözlerinden o kadar belliydi ki
kalbin yansıması göz diye boşuna dememişler
ama bence olay öyle de değil
kendi kuş kadar isa
mustafa iri yarı
çıkar inş
Bencede netleşir yarına..ama kesinlikle eşine göz koyma durumu yok bambaşka biraey çıkacak tabi doğru anlatırsa olayı

para mevzusu çıkması daha olası
ama bengülden de her an her şey çıkabilir 24 yaşında türlü türlü iş çevirmiş
Aklıma geldi bengul öldürtmüş olabilir mi karşılığında da sizde vereceği parayı isa ya bırakmış olabilir 🤨 vatandas erdal da izledim biraz oradaki yorumcuları çoğu isa para için öldürdü Diyor
Yüksel in de bilgisi oldugunu söylüyorlar..Yüksel spiker in yanında çok rahattı aslında..acaba isa nin duruşunu gormedigi , itirafı edecegini düşünmediği için mi rahattı da diye düşünmediğim değil..

Kocasına kuzenim, bebeğine kardeşim, annesini zaten inkar ediyor, ismi Erva ama ismim Selin diyor. Daha neler göreceğiz bakalım.
Not : kocasının kalıbına
sıçayım
Erva oldu Esin ama şimdi kabul etti Erva olduğunu kaçacak yer kalmadı DNA testi işin içine girince

Hayretler içinde olduğum tek kişi kocası heee Esin esin kadın benim beynimi de bulandırdı.
Çok tuhaf hareketleri var ağlıyormuş gibi yapıp bir anda ifadesini düzeltiyor falan bana kadından daha çok eşi garip geldi

Hadi kadin yalan söylüyor onu anlamistik zaten geçen hafta ama eşinin mimikleri yerlere yatmalari falan garip o_O

X